Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jakaś dobra strona o euro ?

Chce jechać na mecz do Lwowa ( są tenie wejściówki :grin: ) i chiałem sprawdzić jak wygląda dojazd i kiedy dokładnie jest mecz i w jakich cenach jakie bilety...

Wiecie gdzie szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Pogoń i Zawisze.Bo Piast to dla mnie taka Odra Wodzisław

Panowie z całym szacunkiem , ale jesteście chyba za mlodzi o co najmniej 10 lat żeby tak mówic, radziłbym poszerzenie swoich choryzontów. Gdzie Wodzisław do Gliwic porównywać to nie chodzi nawet o wielkosć miasta tylko o okolice i cały powiat który mały nie jest. Że już o tradycjach futbolowych nie wspomnę, od normalnej piłki przez żeńską i jakby nie patrzeć futsal którego Gliwice są nie jako kolebką. Szkoda gadać, no ale na szczęście skończyło sie tak jak miało się skończyć :gicior: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Trzymam kciuki za Pogoń i Zawisze.Bo Piast to dla mnie taka Odra Wodzisław

Panowie z całym szacunkiem , ale jesteście chyba za mlodzi o co najmniej 10 lat żeby tak mówic, radziłbym poszerzenie swoich choryzontów. Gdzie Wodzisław do Gliwic porównywać to nie chodzi nawet o wielkosć miasta tylko o okolice i cały powiat który mały nie jest. Że już o tradycjach futbolowych nie wspomnę, od normalnej piłki przez żeńską i jakby nie patrzeć futsal którego Gliwice są nie jako kolebką. Szkoda gadać, no ale na szczęście skończyło sie tak jak miało się skończyć :gicior: pozdrawiam

po roku Piast spadnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

to nie ja napisałem że Gliwice to taki Wodzisław ;)

a w Zawiszy na razie cisza....tylko Błąd wrócił do Zagłębia Lubin (nasz najlepszy strzelec)

w zaciszu chodzą plotki że Osuch nie ma kasy (są niby za to milionowe długi)

zobaczymy jak to będzie .......................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no słuchaj spoko , nie ma się co napinać o pierdoły, to jest tylko sport i fajnie że jest bo są emocje, ważny jest dystans i szacunek dla innych, a ta wyśmiewana Odra.W pograła 14 sezonów w Ekstraklasie/1-ej lidze. Grała jak grała ale ciągle tam była, ja mam nadzieję że taki klub jak Zawisza powalczy dalej, a kasa no cóz tak to już jest w tym naszym kraju nawet Legia i Wisła mają z nią problemy, ja osobiście myśle że ci nasi ligowi kopacze są strasznie przepłacani i ich zarobki są nie adekwatne do umejętności. Kiedyś człowiek za darmo grał i placił sobie sam za sprzęt i kontuzje, a najważniejsza była radocha z grania, mam nadzieję że kiedyś coś się ruszy w naszej piłce i wrócimy do poziomu/sukcesów z lat 70-ych, a nie będziemy karmili się ciągle mrzonkami o nich i jakimś śmiesznym remisie na Wembley, może wreszcie jakiegoś mistrza Św czy Eur zrobimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Piast to podobnie jak Polonia Bytom, taki drugi Śląski sort. I myślę tu ogólnikowo, a nie przez pryzmat tego ile kto sezonów grał w ekstraklasie i ile ma pieniedzy w kasie klubowej. Wiadomo, lepiej że Gliwice awansowały a nie jakaś Nieciecza. Chodzi jednak o to że jak dla mnie to żadna atrakcja dla ekstraklasy że Piast awansował, w przeciwieństwie do Pogoni której mecze będą znacznie atrakcyjniejsze jak pojedynki Gliwiczan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, rozmowa za bardzo nie ma sensu... Piszesz takie bzdury że ciężko to wogóle czytać, a co dopiero komentować...

Prawdziwy kibicu z wieloletnim doświadczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że TY ich nie piszesz, radziłbym najpierw poczytać troche historii futbolu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz że to sprawi iż pojedynki typu Piast-Śląsk czy Piast-Widzew będą wywoływały u mnie dreszczyk emocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jedno,to co ty myślisz/czujesz to mnie wogóle nie interesuje,podobnie jak Ciebie to co ja, z tego co widzę wydajesz się być nieszczęśliwą i niereformowalną osobą. Jak zresztą wspomniałem rozmowa czy pisanie z Tobą nie ma najmniejszego sensu, żyj błogo w swoim małym świecie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadasz nie wiadomo skąd, nigdy Nas nie widziałeś a chętnie oceniasz jacy jesteśmy... No gratuluję...

Kompletnie nie zgadzam się z Twoimi poglądami odnośnie Polskiej piłki, uważam że wypisujesz bzdury na temat poziomu gry, infrastruktry stadionowej, kibicach i atrakcyjności meczów Piasta... Czy potrafisz przyjąć do wiadomości że ktoś ma inne poglądy zanim zaczniesz ubliżać i przejdziesz do pyskówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi w którym miejscu komuś ubliżyłem i czy twierdziłem że Piast to jakaś potęga, po prostu troszkę było mi nie w smak kiedy ktoś wypowiadał się na temat tego klubu i innych w lekceważący sposób bez braku elementarnych wiadomości. A jeśli twierdzisz że w polskiej piłce nożnej jest wszystko "cacy" to gratuluję obiektywizmu.Ja osobiście myślę że się uwsteczniła w stosunku do tego co było 30-ci lat temu i to mnie smuci.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi w którym miejscu komuś ubliżyłem

To co napisałeś bezpośrednio do mnie.

A jeśli twierdzisz że w polskiej piłce nożnej jest wszystko "cacy" to gratuluję obiektywizmu.

Możesz mi wskazać gdzie napisałem że jest wszystko "cacy" ? Czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc ta "jałową" rozmowę zapytam co takiego napisałem do Ciebie że Cię uraziłem

Możesz mi wskazać gdzie napisałem że jest wszystko "cacy" ? Czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problemy ?

Może jednak Tobie, bo ja pisałem ogólnikowo krytycznie i wskazałem "bolączki" w polskim futbolu. TY natomiast stwierdziłeś zę nie mam racji i daleś do zrozumienia iż brak mi wiedzy i kompetncji, pewno nie mam, rozumiem że TY za to ją masz,to się cieszę że na Ciebie trafiłem, będę mogł się wreszcie czegoś nauczyć .Ale kończmy już to przekomarzanie się bo to prowadzi do nikąd jest trochę gówniarskie,a poza tym jest już trochę poźno, mimo wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej.usuneliscie posty i nic nie widze,a chetnie bym sie wlaczyl do dyskusji:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EURO czas zacząć!!!!! Spadam właśnie na meczyk!!! :kox: Dzisiaj Wrocław i mecz Czechy-Rosja! A wcześniej w strefie kibica Polska-Grecja!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...