Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barca przegrywając juz 0-2 wygrała z Sevilla 2-3 :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Barca przegrywając juz 0-2 wygrała z Sevilla 2-3 :kox:

dzięki sędziemu :hi:

Opublikowano
JUVENTUS 4:1 AS Roma :kox::decayed:

Forza Juve :banan: ciesza wyniki Chelsea i Tottenhamu :wink: oby Napoli stracilo pkt

Opublikowano

Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

od urodzenia :decayed:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

od urodzenia :decayed:

To tak jak ja, no prawie :decayed: Jutro kolejna wygrana w LM :naughty:

Pozdr :hi:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

od urodzenia :decayed:

To tak jak ja, no prawie :decayed: Jutro kolejna wygrana w LM :naughty:

Pozdr :hi:

sezon zapowiada się interesująco, oby tak dalej :wink:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

od urodzenia :decayed:

To tak jak ja, no prawie :decayed: Jutro kolejna wygrana w LM :naughty:

Pozdr :hi:

sezon zapowiada się interesująco, oby tak dalej :wink:

...Zgadza się, Ruch gra coraz lepiej, zaskakujące dobrze gra Górnik czy Polonia Warszawa o Piaście Gliwice nie wspominając... :decayed:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

od urodzenia :decayed:

To tak jak ja, no prawie :decayed: Jutro kolejna wygrana w LM :naughty:

Pozdr :hi:

sezon zapowiada się interesująco, oby tak dalej :wink:

...Zgadza się, Ruch gra coraz lepiej, zaskakujące dobrze gra Górnik czy Polonia Warszawa o Piaście Gliwice nie wspominając... :decayed:

kompletnie nie interesuje mnie nasza liga :decayed:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

tak trzymać :wink:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę.

Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? :naughty:

od urodzenia :decayed:

To tak jak ja, no prawie :decayed: Jutro kolejna wygrana w LM :naughty:

Pozdr :hi:

sezon zapowiada się interesująco, oby tak dalej :wink:

...Zgadza się, Ruch gra coraz lepiej, zaskakujące dobrze gra Górnik czy Polonia Warszawa o Piaście Gliwice nie wspominając... :decayed:

kompletnie nie interesuje mnie nasza liga :decayed:

a mnie niemiecka :naughty: tyle co o ile.....

Opublikowano

Pierwsza w historii przegrana Wisły z Piastem... :doh::facepalm:...

Opublikowano
Pierwsza w historii przegrana Wisły z Piastem... :doh::facepalm:...

Słabo Wisła grała.Probierz podał się do dymisji :doh:

Wolałbym żeby dali mu trochę czasu, to dobry trener.

Poza tym połowa składu do wymiany :wink:

Opublikowano
Pierwsza w historii przegrana Wisły z Piastem... :doh::facepalm:...

Słabo Wisła grała.Probierz podał się do dymisji :doh:

Wolałbym żeby dali mu trochę czasu, to dobry trener.

Poza tym połowa składu do wymiany :wink:

Zgadza się. Poza tym zarobki nie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Opublikowano

Puyol to pechowiec tego roku...

Opublikowano

Widzieliście jak Puyol przed minutą złamał rękę? :kwasny: Masakra!

Opublikowano

nawet nie wiedziałem, że dzisiaj LM :whistling:

Opublikowano

Juventus slabo,jednak cos w tym jest ze jak sie nie gra regularnie w LM to nie ma co liczyc ze odrazu sie zawojuje grupe...naprawde duze szczescie ze nie przegrali,Szachtar mimo ze z nazwy wyglada na slaby zespol jest naprawde mocny,ten Willan co go Chelsea chciala mogl sam 2 gole dzis strzelic,bedzie ciezka walka o wyjscie z grupy,licze ze Chelsea wygra z Szachtarem,ogladales Skyliner?

ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral :shock3:

Opublikowano
[...]ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral :shock3:
I to przegrywał do 90. minuty 2:0! Meczu nie widziałem ale wynik dość ciekawy. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.