Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

wczoraj tez zniszczył:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurfa szkoda Puyola:kwasny: Ale ponoć nie złamanie tylko wykręcenie stawu w ramieniu czy jakoś tak:kwasny: Ale najpóźniej za 2 miechy ma już grać :good:

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

wczoraj tez zniszczył:decayed:

Zniszczył, ale system :facepalm: wypadek przy pracy i tyle. Zimny prysznic sie przyda.

Opublikowano
Bayern jak narazie niszczy wszystkich :naughty::decayed:

wczoraj tez zniszczył:decayed:

Zniszczył, ale system :facepalm: wypadek przy pracy i tyle. Zimny prysznic sie przyda.

dokładnie, za długo już trwała ta harmonia i wychwalanie, kubeł zimnej wody się sprzyda i do przodu.

Opublikowano

jestem ciekaw czy dzisiaj Joe Hart jest w ogóle do pokonania ???

matko ale cuda wyciąga :whistling:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Kurfa szkoda Puyola:kwasny: Ale ponoć nie złamanie tylko wykręcenie stawu w ramieniu czy jakoś tak:kwasny: Ale najpóźniej za 2 miechy ma już grać :good:

2 miechy czy 2 tygodnie, bo jakieś dziwaczne info czytałem w południe ....

Opublikowano

póki co man of the match :whistling:

choć w większości trafiają w niego :wink:

Opublikowano

ARSENAL !!!:kox:

Opublikowano
Juventus slabo,jednak cos w tym jest ze jak sie nie gra regularnie w LM to nie ma co liczyc ze odrazu sie zawojuje grupe...naprawde duze szczescie ze nie przegrali,Szachtar mimo ze z nazwy wyglada na slaby zespol jest naprawde mocny,ten Willan co go Chelsea chciala mogl sam 2 gole dzis strzelic,bedzie ciezka walka o wyjscie z grupy,licze ze Chelsea wygra z Szachtarem,ogladales Skyliner?

ale ciekawe znow wyniki,finalista LM Bayern przegral :shock3:

Nie oglądałem. Szkoda, że Borussia nie wygrała z Man $ity... Gdyby nie strzelali w Harta było by 4:1. Limit szczęścia wyczerpał na mecz z Polską :decayed::kox:.

Joe Hart to chyba jeden z najlepszych angielskich bramkarzy w historii ich piłki. Jak wiadomo bramkarzy mieli przeciętnych.

Opublikowano

No szkoda, szkoda że nie wygrali z MC ale mecz dobry. :kox:

Opublikowano

Hart już tak dobrego meczu to chyba w życiu nie zagra :whistling:

Opublikowano

A co myślicie o sytuacji Lewego w ok. 70 min.?

Moim zdaniem zmarnował "setkę" i napastnik tej "klasy" powinien to strzelić.

Miałem wrażenie, że zawodnicy BVB zamykają oczy przed strzałem.

Już dawno nie oglądałem tak dobrego meczu.

Opublikowano

szkoda ze Bvb nie wygralo :kwasny: mogli ich dobic a tak to jak zwykle koncowka meczu i City albo wygyrwa albo remisuje,wiem ze gra sie do konca ale ile razy mozna

Opublikowano

Lewemu chyba brakuje zimnej krwi... Miał swoje okazje, to samo Gotze. Spokojnie mogli wygrać 4:1. Weidenfeller coś tam mówił do Balotellego przed karnym, ale się nie udało. BVB cisnęło Man $ity, ale zabrakło szczęścia w wykończeniu akcji. Mieli swoje okazje, a Hart miał swój mecz życia :decayed:.

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

A co myślicie o sytuacji Lewego w ok. 70 min.?

Moim zdaniem zmarnował "setkę" i napastnik tej "klasy" powinien to strzelić.

Miałem wrażenie, że zawodnicy BVB zamykają oczy przed strzałem.

Już dawno nie oglądałem tak dobrego meczu.

Pamiętam tą sytuacje. Jak by walił z lewej nogi to by strzelił :decayed:, a tak to walił z prawej i d*pa... Ja bym to strzelił :kox:.

Opublikowano

Powinien, niepowinien.:wink: Nie tylko On nie wykorzystuje takich i podobnych sytuacji. Mario Goetze miał w przeciągu kilkudziesięciu sekund dwie "setki" i też ich nie wykorzystał. :cool: To tylko przykład z tego meczu. Tak jak mówiłem wyżej wszyscy napastnicy mają niewykorzystanie sytuacje więc wg mnie nie ma co rzeźbić... :naughty:

Opublikowano

Arsenal 3:1 z zachodnia szynka :kox::jerk:

Opublikowano

Lewy bramka po podaniu Piszczka. :good:

Opublikowano

czy dzisiaj można kupować bilety w kasach na narodowym ?

Opublikowano

Wybieram się jutro na narodowy:banan:

Ktoś z Was się może też wybiera?

Opublikowano

Czy będzie wpierdziel? :whistling:

Opublikowano

no raczej 0-3 dostaną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.