Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że każdy będzie miał jakieś "ale". :wink4:

Zauważ, że nie strzela bramek tylko w lidze hiszpańskiej ale też w LM czy reprezentacji... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ja Messiego bardzo cenie i podziwiam,bo jest to pilkarz kompletny i zdecydowanie najlepszy w historii i mimo ze strzela mase goli to potrafi rowniez swietnie asystowac,ciagle jest pod gra czego o Ronaldo powiedziec nie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Właśnie znalazłem małą statystykę jego wyczynu w 2012 roku nie licząć ostatnich meczy ale to można sobie juz dopisać. :wink4:

Gole Lionela Messiego w 2012 roku:

86 - gole ogółem

66 - mecze ogółem

56 - gole w Primera Division

22 - mecze bez gola

19 - liczba dubletów

13 - gole w Lidze Mistrzów

12 - gole w reprezentacji Argentyny

6 - liczba hattricków

4 - gole strzelone Realowi Madryt

3 - gole w Pucharze Króla

2 - gole w Superpucharze Hiszpanii

Kiedy, ile i komu strzelał:

styczeń (7) - Osasuna Pampeluna (2), Betis Sewilla (2), Malaga CF (3)

luty (10) - Real Socieadad San Sebastian (1), Bayer Leverkusen (1), Valencia CF (4), Atletico Madryt (1), Szwajcaria (3)

marzec (13) - Bayer Leverkusen (5), Racing Santander (2), Sevilla FC (1), Granada CF (3), RCD Mallorca (1), Athletic Bilbao (1)

kwiecień (9) - AC Milan (2), Real Saragossa (2), Getafe CF (1), Levante UD (2), Rayo Vallecano Madryt (2)

maj (8) - Malaga CF (3), Espanyol Barcelona (4), Athletic Bilbao (1)

czerwiec (4) - Ekwador (1), Brazylia (3)

sierpień (7) - Niemcy (1), Real Sociedad San Sebastian (2), Real Madryt (1), Osasuna Pampeluna (2), Real Madryt (1)

wrzesień (5) - Paragwaj (1), Getafe CF (2), Spartak Moskwa (2)

październik (10) - Real Madryt (2), Urugwaj (2), Chile (1), Deportivo La Coruna (3), Rayo Vallecano Madryt (2)

listopad (9) - Celtic Glasgow (1), RCD Mallorca (2), Real Saragossa (2), Spartak Moskwa (2), Levante UD (2)

grudzień (4) - Athletic Bilbao (2), Betis Sewilla (2)

Źródło onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy??

Wihu stary chlopina jestes poprostu:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot tylko krasnal.
Jak większość niziołków z Barcy... :naughty::wink4: Ale robi to co ma robić (strzela bramki) i o to chodzi w tej dyscyplinie. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jego zdrowie, on wcale nie ma kontuzji, nawet ostatnio jak znieśli go na noszach to w następnym meczu już strzelał bramki :decayed: można powiedzieć, że jest ze stali. Inni zawodnicy mają jakieś kłopoty w ciągu sezonu z urazami mięśniowymi itp. a on ciągle gra i strzela gole.

W tej chwili jest najlepszym piłkarzem na świecie.

Swoją drogą ciekawe jakby radził sobie w innym klubie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu powraca temat jego cudownej terapii wzrostowej:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jak nie rozumiesz porównam to do naszego podwórka, ot np do takiej Wisły Kraków. Zanim do niej Cupiał przyszedł w latach 90-siątych to klub tułał się między ówczesną I i II ligą... MU jest zawsze na topie bo zawsze jest stabilny finansowo tak jak u Nas Legia. Z tym że te pieniądze nie biorą się z nikąd, bo też od sponsorów. Co za różnica czy od jednego czy od jakiejś grupy ? MC, Chelsea czy PSG to nie są anonimowe i bez tradycji kluby...

Troche dziwnie rozumujesz, albo to ja jestem starej daty (a to dziwne bo szczyl ze mnie :decayed:) ale jak dla mnie takie kupowanie klubów i traktowanie jak zabawki jest skur636syństwem. Ale w obecnych czasach za banknot kupimy wszystko :kwasny: A co do Messiego to ten rekord jest czymś niesamowitym, ale ja chciałbym by przeniósł się do Anglii i tam pokazał taką piłke.. :kox: Ciekawe jak tam by sobie radził z tymi drwalami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz klub,ktory bez gruuubej kasy osiaga sukcesy miedzynarodowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jak nie rozumiesz porównam to do naszego podwórka, ot np do takiej Wisły Kraków. Zanim do niej Cupiał przyszedł w latach 90-siątych to klub tułał się między ówczesną I i II ligą... MU jest zawsze na topie bo zawsze jest stabilny finansowo tak jak u Nas Legia. Z tym że te pieniądze nie biorą się z nikąd, bo też od sponsorów. Co za różnica czy od jednego czy od jakiejś grupy ? MC, Chelsea czy PSG to nie są anonimowe i bez tradycji kluby...

Troche dziwnie rozumujesz, albo to ja jestem starej daty (a to dziwne bo szczyl ze mnie :decayed:) ale jak dla mnie takie kupowanie klubów i traktowanie jak zabawki jest skur636syństwem. Ale w obecnych czasach za banknot kupimy wszystko :kwasny: A co do Messiego to ten rekord jest czymś niesamowitym, ale ja chciałbym by przeniósł się do Anglii i tam pokazał taką piłke.. :kox: Ciekawe jak tam by sobie radził z tymi drwalami

No dobra. To teraz pokaż mi sponsora, który przychodzi do klubu i oferuje znacznie podniesienie budżetu bez ingerencji w wydawanie taj kasy... Chyba normalne jest że chce być większościowym udziałowcem... Podobnie jak Cupiał czy Filipiak na zachodzie też tak robią tylko na zdecydowanie większą skalę...

Polskie kluby też są zabawkami dla możnych Naszego kraju ? No chyba tylko Nieciecza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest takie koło, jest sponsor jest kasa, są wyniki. Są wyniki, są nowi sponsorzy, jest większa kasa i tak to się kręci.. Myślcie jak chcecie, ale mnie wkurvia kibicowanie drużyny którą kupił szejk, kupił 10 gwiazd i nagle jestem ich wielkim fanem bo nagle owa drużyna wygrywa wszystko a wcześniej tonęła w kryzysie i nie było o niej słychać w Europie. Przykład PSG czy tam jeszcze kogoś wedlug mnie jest kiepskim przykładem, ale np. Anzhi.. :facepalm:

Arkadiusz Milik na testach medycznych w Bayerze Leverkusen

Dobry news jak dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie zawsze z kasą przychodzą wyniki ( Polonia Wojciechowskiego ) i nie zawsze z wynikami przychodzą sponsorzy ( Śląsk Wrocław ).. Po drugie to jeżeli ktoś ma hajs, inwestuje w klub i buduje ciekawą drużynę to nie rozumiem dlaczego mam być przeciwko niemu... Będą fajnie grać, będzie mi się podobać to będę im kibicował... I jak już PSG przywołujesz to co, klub z wielkimi tradycjami i ostatnio trudnym okresem w swojej historii nie ma już prawa do powrotu na piłkarskie salony ?! Kto dzisiaj się tam dostaje, no może poza Ajaxem, bez wielkich pieniędzy i sporych inwestycji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...