Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba jeszcze jedno dorzucic

Alex nie zniknie

bedzie na OT caly czas, cos tam czytalem o Board of Managers, czy jakies tam inne cialo

moze bedzie jakims tam superadvisor albo w ten desen

CEO pewnie nie, ale pewne jest to, ze nie zniknie

ktos kto go zastapi bedzie musial miec bardzo mocny charakter ale tez i nic porozumienia

nie wiem czy to mozna nazwac "the job of my life" :wink:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

a poza tym - i badz tu madry .... :decayed:

The Independent: "Manchester United hope to appoint the Everton manager David Moyes as Sir Alex Ferguson's successor by the end of the week."

The Times: "Everton manager David Moyes is expected to be confirmed as Manchester United's new boss in the next 24 hours."

The Sun: "Everton insist Manchester United have not made an approach for manager David Moyes."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

hmmmm

no nie wiem, nie wiem ...... :eusathink:

Despite long-term speculation linking Jose Mourinho with the manager's job at Old Trafford in the event of Ferguson's retirement, the former Chelsea manager lacks support among the higher echelons of the United hierarchy.

Moyes's record at Everton since arriving from Preston North End in March 2002 lacks a trophy, or experience of Champions League football beyond the qualifying rounds, but the Scot's readiness to build teams and promote youth is understood to be central to United's decision to recruit the 50 year-old.

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ----------

Chelsea - Tottenham

komentuje Twarowski :grin:

będzie jazda

siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski rządzi

szczerze mówiąc, to m. in. dzięki niemu moja kobita zaczęła piłkę oglądać .... :grin:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

fenomenalny mecz

a w temacie najbardziej dziś szokującym

w BBC 1 o 23 35 program poświęcony SAF

najlepiej chyba nagrać i w spokoju obejrzeć osiągnięcia

jestem pewien, że kilka razy dreszcze przejdą w te i z powrotem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigurdsson

ale się wydarłem ....:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty zwrotne w karierze Aleksa Fergusona - Sport w INTERIA.PL

pierwszy sensowny artykuł na interii od dawien dawna :wink:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

PS. Już dawno temu dwie ostatnie kolejki nie zapowiadały się tak ciekawie :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu dwie ostatnie kolejki nie zapowiadały się tak ciekawie :kox::kox:

Stan

żaden tam ze mnie znawca tematu, ale powiedzieć że Cię poniosło, to po prostu mało ... :wink:

nie możesz się nie zgodzić, że to co się stało rok temu, to był hit ponad wszelkie inne hity

przypomnę

MU swój ostatni mecz w lidze wygrało na wyjeździe z Sunderlandem 0-1

tego samego dnia, jak to w EPL zresztą, o tej samej godzinie, swój mecz grał MC z QPR

przegrywali 1-2

ale wyrównali w 92 minucie (Dzeko) po to, by Kun Aguero w 94 strzelił na 3-2

to było wyrównanie bilansu punktowego z MU i wygranie tytułu - różnicą zdobytych bramek

w TOP 50 EPL moments, wg BBC1, ten mecz i te chwile, były absolutnie najważniejszymi w historii Premiership

ja się z tym zgodzę, więc wybacz ...

nie masz racji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu dwie ostatnie kolejki nie zapowiadały się tak ciekawie :kox::kox:

Stan

żaden tam ze mnie znawca tematu, ale powiedzieć że Cię poniosło, to po prostu mało ... :wink:

nie możesz się nie zgodzić, że to co się stało rok temu, to był hit ponad wszelkie inne hity

przypomnę

MU swój ostatni mecz w lidze wygrało na wyjeździe z Sunderlandem 0-1

tego samego dnia, jak to w EPL zresztą, o tej samej godzinie, swój mecz grał MC z QPR

przegrywali 1-2

ale wyrównali w 92 minucie (Dzeko) po to, by Kun Aguero w 94 strzelił na 3-2

to było wyrównanie bilansu punktowego z MU i wygranie tytułu - różnicą zdobytych bramek

w TOP 50 EPL moments, wg BBC1, ten mecz i te chwile, były absolutnie najważniejszymi w historii Premiership

ja się z tym zgodzę, więc wybacz ...

nie masz racji :wink:

źle to napisalem, miałem na myśli tylko utrzymanie w lidze :wink: a ostatnią kolejkę zeszłego sezonu świetnie pamiętam... wyzywałem od ch**ji Bartona za czerwoną kartkę, która pewnie ułatwiła zobycie tytułu przez City

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o utrzymaniu to coś wie niejakie Wigan Athletics ....

Martinez, jeden z moich ulubieńców wśród managerów w EPL

na 9 kolejek do końca, katastrofalna pozycja

i nagle pierdut

z tych 9 meczy wygrywa 6 (w tym z moim MU), remisuje 1 (z WBA) i 2 przegrywa (Chelsea i Fulham Jola)

20 okt w 2 miesiące - dla nich to jest szał pał !!!

efekt - The Great Escape

tak to się nazywa do dzisiaj i jak widziałem osobiście-walą dosłownie przed gościem pokłony

co bynajmniej nie zmienia faktu, że IMHO w tym sezonie spadną

a szkoda !

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

jednak Moyes z Evertonu

no i dobrze

witamy na pokładzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak obstawiacie na dzien dzisiejszy kogo by wybrali na najlepszego Piłkarza świata bo jako tako 2 wspaniałych ja tam nie widzę w tym roku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota Piłka jest nagroda za rok kalendarzowy a ten jeszcze się nie skończył. Fakt faktem że ani Ronaldo ani Messi LM nie wygrają ale nie widzę kandydata który by mógł z Nimi powalczyć. Bo niby kto?

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Muller? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że to nie miejsce, ale ze względu na 2:08, troszkę pasuje

łzy mi leciały ze śmiechu ..... :polew:

Pani Barbara - BMW za SMS - www.baska.tivi.pl - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

nie mogę o tym nie napisać, bo w końcu na rynek trafiła książka mojego ulubionego blogera i dziennikarza, Michała Okońskiego

żeby zachęcić do zapoznania się z lekturą:

Paweł Czado pisze tak: "W pewne niedzielne popołudnie leżeliśmy na kanapie, oboje pogrążeni we własnych myślach. Dopiero co zjedliśmy risotto z fenkułem, w pobliżu stała butelka wina, z radia dobiegał kojący głos Marcina Kydryńskiego. Błogość w nas była, błogość i rozleniwienie. Żadne z nas długo nic nie mówiło, aż w końcu usłyszałem swój własny głos, przerywający tę czarowną chwilę. "Carrick" - powiedziałem."

To jeden z najlepszych fragmentów o istocie kibicowania jaki przeczytałem. Nas nie da się zmienić, naprawić, przerobić. My, fani, tacy jesteśmy. Będziemy się starać, ale zawsze w najmniej odpowiedniej chwili (ewentualnie najbardziej zaskakującej) powiemy: "Carrick".

Dziś rano wioząc Czadoblożka do szkoły nie myślałem oczywiście - jak chciałaby zapewne Czadoblogowa - o pewnym zepsutym urządzeniu w pomieszczeniu gospodarczym, ale o tym co by się stało w 1998 roku gdyby El Diego prowadził się jak Javier Zanetti. Wyszło mi oczywiście, że Francja nie zdobyłaby wtedy mistrzostwa świata:) :cheesy:

Rafał Stec: Michał Okoński to nasz, kibiców, współbrat w cierpieniu. Ofiara futbolum tremens, bez szans na ocalenie. Jego diagnoza choroby swojej i chorób nowoczesnej piłki wciąga, więc czytacie na własną odpowiedzialność — nie przejdzie wam, a nawet wręcz przeciwnie. :cheesy:

coś z książki:

1: „Jest, dajmy na to, późne lato 2012, sięgacie po jeden z pojedynków waszej ukochanej drużyny stoczonych wiosną. Na kolanach siedzą wam te same dzieci, ta sama żona zaraz wróci do domu, jutro pójdziecie do tej samej pracy, w której zmiany także przecież następują dynamicznie, ale na ekranie widzicie trenera, który już nie pracuje, wydającego instrukcje zawodnikom grającym już gdzie indziej, emerytowanym albo takim, którzy nie zyskali uznania w oczach nowego szkoleniowca; nawet firma ubierająca drużynę się zmieniła”

2: „Wiecie, jak to jest żyć z perspektywą wykitowania podczas meczu, w dodatku perspektywą naukowo potwierdzoną? Dlaczego ministerstwo zdrowia, a niechby nawet ministerstwo sportu nie informuje, że oglądanie Tottenhamu może być przyczyną wielu groźnych chorób?” – to brzmi jak fragment Futbolowej gorączki Nicka Hornby’ego, choć dotyczy klubu, z którym Hornby jako kibic Arsenalu raczej nie chciałby mieć nic wspólnego. Futbol jest okrutny to pełna humoru autoanaliza kibicowskiego uzależnienia: opowieść o tym, jak piłka nożna niepostrzeżenie zagarnia kolejne przestrzenie życia dziennikarza „Tygodnika Powszechnego”, jak komplikuje udział w arcyważnej naradzie kierownictwa firmy, jak wpływa na wychowywanie dzieci i relacje z własnym ojcem, jak zmienia myślenie o seksie i śmierci.

Równocześnie jest to opowieść o chorobach i wielkości współczesnej piłki. Z jednej strony komercja, bankrutujące kluby, rasizm, seksizm i homofobia, ciężki los sędziów i zmarnowane życie dawnych gwiazd, z drugiej futbol jako narzędzie społecznej zmiany – kluby odbudowywane przez kibiców, piłkarze zaangażowani w pomaganie innym, sto osiem podań Barcelony i piętnaście minut w szatni Liverpoolu. Jednym słowem: futbol w jego absolutnej narracyjnej nieprzewidywalności, z nieustającym Fergie Time, czyli meczami rozstrzyganymi w ostatnich sekundach ostatniej kolejki ostatniego sezonu. Rozważna i romantyczna opowieść o „pięknej grze”, której patronami są inni kibice inteligenci: Marek Bieńczyk, Jerzy Pilch, Ken Loach i... Jan Paweł II.

przyznam że jeszcze jej nie mam, z przyczyn obiektywnych

ale myślę że każdemu fanowi tego sportu bardzo się przyda

pozycja obowiązkowa na półce? dla mnie na pewno ....

adres bloga Futbol jest okrutny | Michał Okoński | Tygodnik Powszechny

POLECAM !!!! :thumbup1:

post-7233-1406905715,7582_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tu nie lubić Martineza i jego Wigan ?

no jak ?

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...