Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno w niedziele po meczu Santosu będzie konferencja na której zostanie podana informacja, że Neymar przechodzi do Barcy :naughty: Wczoraj odbyło się spotkanie między przedstawicielami obu klubów. Blaugrana była zdeterminowana by jak najszybciej dopiąć ten transfer z wiadomych przyczyn o których pisałem wyżej:wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany, a wybiera sie ktos w sobote na mecz Legia - Lech? ja bede, to raczej bedzie najwazniejszy mecz sezonu. jak legia wygra to ma chyba juz mistrza w kieszeni :naughty: tylko ja mam taki fart, ze co nie pójde to dostają lanie.... :wink:

Opublikowano

To jedź. Niech przegrają :decayed:

Opublikowano
pany, a wybiera sie ktos w sobote na mecz Legia - Lech? ja bede, to raczej bedzie najwazniejszy mecz sezonu. jak legia wygra to ma chyba juz mistrza w kieszeni :naughty: tylko ja mam taki fart, ze co nie pójde to dostają lanie.... :wink:

zapewne znowu im sędziowie pomogą.. ale idź idź :wink:

Opublikowano

na zczuba.pl tak podsumowano emeryture Beckhama:

David Beckham to postać wybitna. Wielu zarzuca mu, że jest przede wszystkim produktem reklamowym, ale większość osób, która miała przyjemność oglądać go na boisku, szczególnie w barwach Manchesteru, bez wahania podpisze się pod tezą, że kopał jak mało kto. Jeżeli jednak takie miękkie negocjacje jeszcze kogoś nie przekonują, to zachęcam, żeby obejrzeć listę osiągnięć Becksa:

Mistrzostwo Anglii: 1995-1996, 1996-1997, 1998-1999, 1999-2000, 2000-2001, 2002-2003

Mistrzostwo Hiszpanii: 2006-2007

Mistrzostwo Francji: 2012-2013

Puchar MLS: 2011, 2012

Liga Mistrzów: 1999

Piłkarz Roku w Anglii 2003

Piłkarz Sezonu 1998/1999 wg UEFA

2. miejsce w rankingu FIFA na Piłkarza Roku: 1999 i 2001

Ku radości jednych i smutkowi innych Beckhama już nie zobaczymy na boisku. Pewna epoka się zakończyła.

Opublikowano

Z Zidanem było podobnie, nic nie trwa wiecznie :thumbdown:

Opublikowano

Coś ten Ruch jakiś taki "bezruch"

Opublikowano

Tragedia z niebieskimi. :kwasny:

Opublikowano

Wisła :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Fajny mecz w pucharze. Kibicowsko biało-czerwoni miażdżą :kox:

Opublikowano

Real bez trofeum:wink:

Opublikowano
Fajny mecz w pucharze. Kibicowsko biało-czerwoni miażdżą :kox:

true :wink:

Oglądając dzisiejszy mecz Ruchu zastanawiałem sie gdzie reszta kibiców..... teraz już wiem - pojechali do Madrytu :wink:

Opublikowano

jakie są wasze typy na mecz finałowy Dortmund-Monachium ?? :wink4: Lewy i jego drużyna będą mieli ciężko...moim zdaniem dostaną baty (choć im tego nie życzę) :kox:

Opublikowano
Real bez trofeum:wink:

Lubie To ! :decayed:

Opublikowano
Wisła :facepalm:

Najgorszy sezon od 15 lat... :doh:. Trzeba radykalnych zmian... Wypierdzielić piłkarzy, którym nie chce się grać i zainwestować w drużynę..., ale Boguś Cupiał tego nie rozumie, że potrzeba czasu, żeby zbudować silna drużynę. Najłatwiej zmieniać trenerów jak rękawiczki... Wielka szkoda, że Wisła kilka lat temu zwolniła Dana Petrescu... Przecież piłkarze narzekali, na ostre treningi... :grin::polew:.

Opublikowano

o 17 ostatnie mecze w EPL

no jak Arsenal da doopy, to zacznę wierzyć w cuda, dosłownie ..... :grin:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

twarowski szaleje - "pocałowali się po raz pierwszy od 30 lat ..." :polew:

Opublikowano

(L)egia mistrz :decayed: a przynajmniej wszystko na to wskazuje :wink:

Opublikowano
(L)egia mistrz :decayed: a przynajmniej wszystko na to wskazuje :wink:

Jaka liga taki mistrz,zobaczymy co pokażą w lidze mistrzów :wink:

Opublikowano

Mou odchodzi z Realu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.