Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jedyną wadą tego sezonu jest fakt że Wisła nie spadła :decayed:

:kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jedyną wadą tego sezonu jest fakt że Wisła nie spadła :decayed:

:kox:

:grin: ciekawe czy sąsiadka wyjdzie z I ligi.. z pomocą innych :wink: ciekawe gdzie te czasy... że spadnie Wisła wejdą pasy..

Opublikowano

Jose wrocil tam, gdzie jego miejsce....

Znowu bedzie ciekawie :wink:

Jak zawsze w EPL

Opublikowano

Jak cracovia wejdzie do Ekstraklasy to z pod zielonego stolika...

Nikt nie piszę, że Neymar oficjalnie w Barcelonie. Falcao w AS Monaco... :whistling:

Opublikowano
Jak cracovia wejdzie do Ekstraklasy to z pod zielonego stolika...

Nikt nie piszę, że Neymar oficjalnie w Barcelonie. Falcao w AS Monaco... :whistling:

dokładnie... póki co to Sandecja i reszta stara się jak może..

Opublikowano

Szkoda że Mou nie będzie rywalizował z Sir Alexem :naughty:

Opublikowano
Jak cracovia wejdzie do Ekstraklasy to z pod zielonego stolika...

Nikt nie piszę, że Neymar oficjalnie w Barcelonie. Falcao w AS Monaco... :whistling:

dokładnie... póki co to Sandecja i reszta stara się jak może..

Pany ale pitolicie :facepalm:

Jakby się tak wszyscy dookoła starali to Crc z Tychami by nie przegrała (m.in. nieuznana bramka z wolnego Kosanovica, nieuznana bramka Saidiego). Do tego oprócz sędziów, to co wyprawiali cały mecz (a szczególnie od 0:1) Tyszanie pokładając się na boisku z byle czego i opóźniając grę to dramat :facepalm: A zgoda z Tychami to jedna z najstarszych :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

A czyja zgoda lepsza ? Pasy z Tychami czy Tyszanie z Bydzią ? :naughty:

Może Osuch więcej płaci :whistling:

Opublikowano
A czyja zgoda lepsza ? Pasy z Tychami czy Tyszanie z Bydzią ? :naughty:

Może Osuch więcej płaci :whistling:

W kopanej nie wiem która lepsza, w hokeja na bank Crc.

A Bydzia jakby sobie sama nie zasrała meczu miała by awans niezależnie od wyniku Crc...

A może Osuch więcej płaci :whistling:

Opublikowano

Cracovia nawet na meczu Reprezentacji ma kompleks Wisły :doh::thumbdown::facepalm:

Opublikowano

Na posiedzeniu w dniach 4-5 czerwca, Komisja ds. Licencji Klubowych rozpatrzyła wnioski licencyjne dotyczące sezonu 2013/14 klubów 1. i 2. ligi.

Komisja odmówiła wydania licencji na grę w Ekstraklasie Zawiszy Bydgoszcz, Termalice Bruk-Bet Nieciecza i Flocie Świnoujście. Z kolei Cracovia otrzymała pozwolenie na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej z nadzorem infrastrukturalnym.

Licencję na występy w 1. lidze otrzymały: Arka Gdynia, GKS Bogdanka, Cracovia, Dolcan Ząbki, Flota Świnoujście, Kolejarz Stróże, Miedź Legnica, Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, GKS Tychy.

Natomiast licencji na grę w 1. lidze nie otrzymało 5 klubów, tj.: Zawisza Bydgoszcz, GKS Katowice, Okocimski KS Brzesko, Warta Poznań i Polonia Bytom.

Klubom ubiegającym się o grę w Ekstraklasie przysługuje złożenie odwołania w ciągu 2 dni, a starającym się o grę w 1. lidze do 5 dni.

źródło: PZPN

zatem w lidze mimo braku sportowego awansu mogą zagrać Cracovia i Arka...

Wtedy pojawi się pytanie, po co było grać ten sezon jak i tak awanse i spadki są ustalane w siedzibie PZPN.

PARANOJA.

Opublikowano
  • Autor

Paranoja to jest że Pasy mając nowy stadion mogą grać w ekstraklasie pod nadzorem infrastrukturalnym...

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
Paranoja to jest że Pasy mając nowy stadion mogą grać w ekstraklasie pod nadzorem infrastrukturalnym...

Leśne dziadki dają radę. Stadion 2 lata ma i po zbudowaniu nigdy takiego nadzoru nie było i w EK i 1L...

No ale może trzeba koszary dookoła boiska zrobić lub jak kto woli fosę dla smoka wawelskiego czy tor dla Kubicy jak przy Reymonta! :facepalm:

Opublikowano
Na posiedzeniu w dniach 4-5 czerwca, Komisja ds. Licencji Klubowych rozpatrzyła wnioski licencyjne dotyczące sezonu 2013/14 klubów 1. i 2. ligi.

Komisja odmówiła wydania licencji na grę w Ekstraklasie Zawiszy Bydgoszcz, Termalice Bruk-Bet Nieciecza i Flocie Świnoujście. Z kolei Cracovia otrzymała pozwolenie na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej z nadzorem infrastrukturalnym.

Licencję na występy w 1. lidze otrzymały: Arka Gdynia, GKS Bogdanka, Cracovia, Dolcan Ząbki, Flota Świnoujście, Kolejarz Stróże, Miedź Legnica, Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, GKS Tychy.

Natomiast licencji na grę w 1. lidze nie otrzymało 5 klubów, tj.: Zawisza Bydgoszcz, GKS Katowice, Okocimski KS Brzesko, Warta Poznań i Polonia Bytom.

Klubom ubiegającym się o grę w Ekstraklasie przysługuje złożenie odwołania w ciągu 2 dni, a starającym się o grę w 1. lidze do 5 dni.

źródło: PZPN

zatem w lidze mimo braku sportowego awansu mogą zagrać Cracovia i Arka...

Wtedy pojawi się pytanie, po co było grać ten sezon jak i tak awanse i spadki są ustalane w siedzibie PZPN.

PARANOJA.

:shock3: no comment

Opublikowano
Na posiedzeniu w dniach 4-5 czerwca, Komisja ds. Licencji Klubowych rozpatrzyła wnioski licencyjne dotyczące sezonu 2013/14 klubów 1. i 2. ligi.

Komisja odmówiła wydania licencji na grę w Ekstraklasie Zawiszy Bydgoszcz, Termalice Bruk-Bet Nieciecza i Flocie Świnoujście. Z kolei Cracovia otrzymała pozwolenie na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej z nadzorem infrastrukturalnym.

Licencję na występy w 1. lidze otrzymały: Arka Gdynia, GKS Bogdanka, Cracovia, Dolcan Ząbki, Flota Świnoujście, Kolejarz Stróże, Miedź Legnica, Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn, Sandecja Nowy Sącz, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, GKS Tychy.

Natomiast licencji na grę w 1. lidze nie otrzymało 5 klubów, tj.: Zawisza Bydgoszcz, GKS Katowice, Okocimski KS Brzesko, Warta Poznań i Polonia Bytom.

Klubom ubiegającym się o grę w Ekstraklasie przysługuje złożenie odwołania w ciągu 2 dni, a starającym się o grę w 1. lidze do 5 dni.

źródło: PZPN

zatem w lidze mimo braku sportowego awansu mogą zagrać Cracovia i Arka...

Wtedy pojawi się pytanie, po co było grać ten sezon jak i tak awanse i spadki są ustalane w siedzibie PZPN.

PARANOJA.

Ja pie :facepalm::doh:. Znowu awans z pod zielonego stolika... :thumbdown:

Opublikowano

- Nie ma żadnego powodu do niepokoju - uspokaja Radosław Osuch, właściciel klubu. - Klub nie ma żadnych długów. Wszystko jest płacone na bieżąco. Zgodnie z załącznikiem 28 poradnika licencyjnego beniaminkowie ekstraklasy mają od momentu uzyskania awansu 7 dni na przedstawienie wszystkich dokumentów. Tak więc w naszym przypadku zostało jeszcze 10 dni, by zmieścić się w wyznaczonych datach. Nie wiem skąd ten pośpiech. Zresztą jeszcze nie jesteśmy w ekstraklasie. Na pewno w odpowiednim czasie złożymy wszystkie niezbędne dokumenty. Nigdy nie było problemu z naszą licencją i teraz też tak będzie - przekonuje szef Zawiszy.

Opublikowano
  • Autor

Gdzie gra ? W młodych Pasach ?

Opublikowano
Gdzie gra ? W młodych Pasach ?

Ma dopiero 6 lat ;)

Ale gra juz 2x w tygodniu!

iPad Tapatalk HD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.