Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda że Dortmund był przygotowany na 45 minut

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
szkoda że Dortmund był przygotowany na 45 minut

Niestety.. druga połowa pokazała kto był lepiej przygotowany fizycznie.. no cóż wygrał lepszy.. :wink:

Opublikowano

Mecz był bdb jak na finał,

Fakt bvb w drugiej połowie oddychał juz rekawami co Bayern skrzętnie wykorzystał i raczej będzie potrójna korona w tym sezonie.

Opublikowano

zwycięstwo BM zasłużone i w tym meczu i całokształt LM

ale o mały włos Arsenal by ich przejechał ;)

Opublikowano

BVB postawili wysoko poprzeczkę w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie Bayern zrobił co swoje :naughty: Nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu, ale mniejsza o to... Liczy się puchar :naughty: Zresztą cały sezon grali pięknie :banan:

PS: cisza komentatorów po bramkach Bayernu... Bezcenne :decayed:

Opublikowano
BVB postawili wysoko poprzeczkę w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie Bayern zrobił co swoje :naughty: Nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu, ale mniejsza o to... Liczy się puchar :naughty: Zresztą cały sezon grali pięknie :banan:

PS: cisza komentatorów po bramkach Bayernu... Bezcenne :decayed:

i cisza jak z pucharem cieszył się sam Robben też, bo reszta teamu Bayernu wp***u daleko i widać sporą pracę JH :wink:

Graty dla dobrego teamu na przestrzeni kilku ostatnich lat....:wink: W sumie to im się należało :wink:

Na BVB nikt pół roku temu nie stawiał, ten Reus jest dobry..... ciekawe gdzie pójdzie :wink:

Opublikowano

tylko BAYERN!!!!!!!!!!!!!!!!!:banan::banan::banan::banan: od 22lat im kibicuje :kox:

Opublikowano

tylko RUCH :decayed: kibicuje im od zawsze :decayed:

Opublikowano
tylko RUCH :decayed: kibicuje im od zawsze :decayed:

:thumbup1::drinks:

Opublikowano

Neymar Fichado! :naughty: No to mamy pierwszy transfer w Barcelonie i to od razu z najwyższej półki. Najlepsze były słowa ojca Neymara kwitujące decyzję o transferze.: "Mój syn wolałby zagrać jeden mecz z Messim niż cały sezon przy boku Cristiano Ronaldo" :decayed: Lewy jednak zostanie helmutem z FC Hollywood :thumbdown:

Opublikowano
Neymar Fichado! :naughty: No to mamy pierwszy transfer w Barcelonie i to od razu z najwyższej półki. Najlepsze były słowa ojca Neymara kwitujące decyzję o transferze.: "Mój syn wolałby zagrać jeden mecz z Messim niż cały sezon przy boku Cristiano Ronaldo" :decayed: Lewy jednak zostanie helmutem z FC Hollywood :thumbdown:

Zobaczy jak bedzie gral.

Mnie srednio ten facet przekonuje.

No,ale zobaczymy.

Opublikowano

Zgodzę się, że na razie to więcej udziela się marketingowo niż piłkarsko. Jeśli Blaugrana zdusi jego maniery to będzie z niego pożytek :banan:

Opublikowano

I Lewy w Bayernie. :wink4:

Opublikowano

Lewy przejdzie do BM, zagra jeden sezon i na tym się skończy jego przygoda z Bawarczykami

Wydaje mi się że jest za słaby na taki klub

Opublikowano

Robi wielki błąd przechodząc do Bayernu. Jest to potwierdzone info?

Opublikowano

Kucharek coś wypaplał ale nie ma jeszcze konkretnej daty

Opublikowano
Robi wielki błąd przechodząc do Bayernu. Jest to potwierdzone info?

Potwierdzone przez jego menago. Kluby milczą

Opublikowano
Robi wielki błąd przechodząc do Bayernu. Jest to potwierdzone info?

Dlaczego błąd??

Napewno mniejszy, niż przejscie do MU.

Opublikowano

C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... :facepalm::doh:. Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.

Opublikowano
C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... :facepalm::doh:. Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.

w niemczech też już go mają pełną d*pę. Zachowuje się jak amator. No cóż, ale miliony zgarnie on, nie my.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.