Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mi też coś świta ale nieważne:decayed: W tej Ligue1 się bawią :grin: Monaco już skusiło El Tigre teraz czytam, że Valdes i D. Alves też na ich celowniku, a PetroParyżanie za CR7 wykładają 100baniek i wtedy Ancelotti przenosi się do Mierdów :polew: Cyrk się zaczął :decayed:

mój post trochę wyżej - 11938

jak na razie to Chelsea gra masakrycznie źle

nie wiem, czy oni liczą na rewanż na Stamford Bridge czy co???? :grin:

Opublikowano

Trzeba też dodać że Benfica na dużo im nie pozwala:wink:

Opublikowano

Dobra końcówka meczu :kox:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

I chyba nie będzie dogrywki. :kox: Chelsea GOOOLLLL

Opublikowano

szkoda, że nie Benfica :kwasny: a w ostatniej akcji było blisko :decayed:

Opublikowano

Je..ł pies ta czelsi:doh:

Opublikowano

Cordoza zawalił temat w 94 minucie

w ogóle wydaje mi się że tam zabrakło chłodnej głowy do egzekucji

strzałów i męczenia Czecha

tak na moje, rzecz jasna :whistling:

Opublikowano

Angole zawsze do końca :good:

Opublikowano

czelsi jak czelsi, ale ten yebany Benitez :facepalm::doh:

Opublikowano

nie ma paniki, i tak go wywalą za chwilę :decayed:

brak Hazarda był bardzo widoczny, jeszcze tylko dodam od siebie

Opublikowano
czelsi jak czelsi, ale ten yebany Benitez :facepalm::doh:

Napinacz The Special Five nie wiele lepszy. Roman takich lubi :decayed:

Opublikowano
Cordoza zawalił temat w 94 minucie

w ogóle wydaje mi się że tam zabrakło chłodnej głowy do egzekucji

strzałów i męczenia Czecha

tak na moje, rzecz jasna :whistling:

To przez ten skurcz przy karnym :grin: Cahill nogę włożył i dzięki temu skończyło się tak nie inaczej a szkoda:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

nie ma paniki, i tak go wywalą za chwilę :decayed:

Gonzo z włoskiej mafii bo tak wygląda Rafa z tą bródką :grin: już na samym początku zapowiedział, że przychodzi na stamford bridge żeby odejść z końcem sezonu :grin: mi to tito nie lubię the blues i Pana Beniteza.

Kolejne ploty Villa ----> Tottenham :whistling:

Opublikowano

ach, nie sposob nie dodac

Lampard byl swietny

jak jego mozna skreslac z klubu, nie lapie

i juz nie mowi tutaj o the best scorer ever

mowie jako o zawodniku, przeciez on caly czas gra swietna pilke nozna

co oni kutfa od niego chca ???

Opublikowano
ach, nie sposob nie dodac

Lampard byl swietny

jak jego mozna skreslac z klubu, nie lapie

i juz nie mowi tutaj o the best scorer ever

mowie jako o zawodniku, przeciez on caly czas gra swietna pilke nozna

co oni kutfa od niego chca ???

Przecież sprawa się wyjaśniła Franek Gepard przedłuży kontrakt :wink:

Robi się gorąco wokół Neymara. Przedstawiciele Barcy polecieli już do Brazylii bo chcą jak najszybciej dopiąć ten transfer 50-60baniek. Fioro Perez nie śpi i chce wyłożyć 120baniek (80dla Santosu i 40 dla Blaugrany w ramach odszkodowania) ech jak pies z kotem jednym słowem :grin:

Opublikowano

no rzeczywiście

potwierdzili o 14tej

Chelsea midfielder Frank Lampard signs one-year contract extension following Europa League final triumph - Telegraph

dobra decyzja

i szkoda mi Beckhama

będzie mi go brakowało

to była czysta przyjemność go oglądać .....

Opublikowano

Kamyk tylko się nie rozklejaj. Życie...

Opublikowano

spoko, dam se jakoś radę - pamiętam go jeszcze jak dym robił w MU

był czasy ....

:wink:

Opublikowano
spoko, dam se jakoś radę - pamiętam go jeszcze jak dym robił w MU

był czasy ....

:wink:

prawą nogę miał pięknie ułożoną :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Polonia Warszawa poza ekstraklasą od nowego sezonu... Śląsk i Górnik mimo iż UEFA nie przyznała im licencji na grę w pucharach w polskiej lidze mają się bardzo dobrze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.