Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mierdy :kwasny::grin::decayed:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Ale wtopa!!! Real potknął się o Kloppa !!!!:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na Polsacie bedzie mozna obejrzec Barce z Bayerem ?

Na jakim kanale jak juz ?

Opublikowano

TVP 1:decayed:

Opublikowano

:facepalm:

Dzieki Kolego. :hi:

Opublikowano

I pieknie:decayed::decayed:

Opublikowano

Demolka... :naughty:

Opublikowano

Kubel zimnej wody na hiszpanskie łby :polew:

Opublikowano

tak jak pisałem wcześniej połowa Barcy do wymiany

zespół jest wypalony a niektórzy zawodnicy to chyba pomylili zespół

no i trener - którego nie ma

ale finał jak najbardziej ok

Opublikowano

Jak nie wróci Guardiola do Barcy to ten zespół nie istnieje, nawet Messi nic nie poradzi, a szkoda bo grali dobra piłkę :(

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wynik dwumeczu :shock3:

Ciekawy jestem finału. :kox:

Opublikowano

Oby polskie trio zdobyło puchar :D

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Kubel zimnej wody na hiszpanskie łby :polew:

Chyba raczej na Katalońskie, Real odpadł po wyrównanym dwumeczu.

Niemcy okazali się lepsi a Borusia ma swoje pięć minut, ciekawe jak długo... Swoją drogą z tak wysoką frekwencją na meczach i finansowym potencjałem aryjczyków to oni stale powinni być w ścisłej europejskiej czołówce. Wszyscy się zastanawiają gdzie teraz Lewy powinien być sprzedany, a ja się pytam po co ? BVB to klub o ogromnym potencjale, co więcej europejscy potentaci mogą mu zaoferować niż ma w Dortmundzie ? Silniejszą ligę, kibiców, pieniądze...?

Opublikowano
Kubel zimnej wody na hiszpanskie łby :polew:

Chyba raczej na Katalońskie, Real odpadł po wyrównanym dwumeczu.

Niemcy okazali się lepsi a Borusia ma swoje pięć minut, ciekawe jak długo... Swoją drogą z tak wysoką frekwencją na meczach i finansowym potencjałem aryjczyków to oni stale powinni być w ścisłej europejskiej czołówce. Wszyscy się zastanawiają gdzie teraz Lewy powinien być sprzedany, a ja się pytam po co ? BVB to klub o ogromnym potencjale, co więcej europejscy potentaci mogą mu zaoferować niż ma w Dortmundzie ? Silniejszą ligę, kibiców, pieniądze...?

popieram.

mało jest na dzień dzisiejszy klub gdzie Lewy miałby to co teraz ma w Dortmundzie.

A finał - ciężko będzie BVB wygrać. Bayern mocny jest.

Opublikowano
Kubel zimnej wody na hiszpanskie łby :polew:

Chyba raczej na Katalońskie, Real odpadł po wyrównanym dwumeczu.

Niemcy okazali się lepsi a Borusia ma swoje pięć minut, ciekawe jak długo... Swoją drogą z tak wysoką frekwencją na meczach i finansowym potencjałem aryjczyków to oni stale powinni być w ścisłej europejskiej czołówce. Wszyscy się zastanawiają gdzie teraz Lewy powinien być sprzedany, a ja się pytam po co ? BVB to klub o ogromnym potencjale, co więcej europejscy potentaci mogą mu zaoferować niż ma w Dortmundzie ? Silniejszą ligę, kibiców, pieniądze...?

dobrze Jarko prawisz:wink:

wg mnie zostanie w BVB... a finał im będzie ciężko wygrać :wink:

Opublikowano

Cięzko będzie ale nie jest to nie wykonalne.Znają sie więc mają łatwiej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Odnośnie Bayernu nasuwa mi się jedno: Umarł król, niech żyje król... :whistling:

Opublikowano

A finał - ciężko będzie BVB wygrać. Bayern mocny jest.

"Wróg jest, ale swój, na swojej krwi wychodowany, po co po świecie nowych szukać , jak pod bokiem stary sie znalazł" - :D

Opublikowano

teraz w lidze niemieckiej bedzie spotkanie borussia - bayern, wiec taki tescik przed finalem lm kto mocniejszy :naughty: w pierwszym byl remis 1:1 :wink:

Opublikowano

Ten mecz sobotni meczowi na Wembley na bank nie będzie równy więc nie ma co patrzeć na niego jak na teścik. :wink4: Na finał obie drużyny wytoczą najcięższe działa a teraz raczej odpuszczą. :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.