Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Atletico Madryt zrobiło niezły interes na Villi. 2.1mln

:facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie ciekawie. Standardy bezpieczeństwa lotnictwa w Rosji to trzeci świat pod względem Europy i USA... :facepalm:

Opublikowano

Wrzuciłem pierwszy zestaw w typerze :wink:

Opublikowano
Wrzuciłem pierwszy zestaw w typerze :wink:

pochwal się jaki :wink:

Opublikowano

Thiago w Bayernie :whistling: Zamienił Iniestę, Xaviego, Cesca na Bastiana, Kroosa, Goetze, Mullera, Riberyego itd... :decayed:

Opublikowano
Thiago w Bayernie :whistling: Zamienił Iniestę, Xaviego, Cesca na Bastiana, Kroosa, Goetze, Mullera, Riberyego itd... :decayed:

trochę zły jestem ...

miał być na Old Trafford podobno

mógł się nadać, trzeba środek wzmocnić, teraz szczególnie

Opublikowano

Jovetic podobno w City a Cavani w PSG. Ciekawe gdzie pójdzie Ibra? Do Chelsea?

Opublikowano

Realu ?

Opublikowano

Zostanie w PSG.. Dla niego zawsze sie miejsce tam znajdzie :wink: Skorupski w Romie, według mnie dobry ruch działaczy Górnika.. Hajs sie zgadza

Opublikowano
Zostanie w PSG.. Dla niego zawsze sie miejsce tam znajdzie :wink: Skorupski w Romie, według mnie dobry ruch działaczy Górnika.. Hajs sie zgadza

oj nie wiem

Ibra ma chory poziom ambicji - wszystko musi się skupiać na nim

dlatego może być różnie

zdaje sobie sprawę, że w takim Realu gwiazdorzyć mu za bardzo nie dadzą, więc szczerze jestem ciekaw, co zrobi .....

Opublikowano

Kelnerzy - Legia 1:0:drunk: i jak tu sie nie napic:co:

Opublikowano

... :facepalm::facepalm: nie przepadam za legią ale dziś im kibicuje bo w końcu są jedyną polską drużyną która może coś w tym roku ugrać w europie.. ale jak na razie gra legii nie napawa optymizmem to jest dopiero pierwsza runda pewnie ją wygrają w dwu meczu ale co będzie dalej.. :kwasny:

Opublikowano

No i 3-1 choc gra nie zachwyca. Fanem Legii nie jestem, ale życze wszystkim polskim drużynom (poza Piastem :grin:) powodzenia i samych zwyciestw w europejskich pucharach :wink:

Opublikowano

kurcze

choć będzie to mało patriotyczne, kompletnie nie interesuje mnie gra polskich kopaczy w Europie

jeszcze jak Lech mieszał w LE z City i Juventusem to jakoś to wyglądało

ale teraz .... szkoda słów i nerwów :doh:

Opublikowano

Już w weekend rusza nasza kopana :naughty:

Jutro jadę po bilety na Ruch - Lech :kox:

Opublikowano
  • Autor

Stan, Ty idziesz na mecz ? :blink:

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

kurcze

choć będzie to mało patriotyczne, kompletnie nie interesuje mnie gra polskich kopaczy w Europie

jeszcze jak Lech mieszał w LE z City i Juventusem to jakoś to wyglądało

ale teraz .... szkoda słów i nerwów :doh:

No brzmi mega słabo... To takich lotów wypowiedź jak tu kiedyś ktoś pisał że w pojedynku Polskiej drużyny w pucharach z zagraniczną będzie tą drugą... dopingował...

Ale oczywiście, to wolny kraj i każdy ma prawo do własnego zdania. Można nie lubić Chorwatów, czy też oglądać Polaków jak próbują grać w piłkę.

Jacy obywatele taki kraj :grin:

Opublikowano

nie podwazaj mojego obywatelstwa, wypraszam to sobie

to moje spostrzezenie na temat stanu polskiej pilki klubowej i tego, jak probuja grac w pilke na poziomie Ligi Mistrzow (eliminacji), do ktorej potrafi sie dostac zespol chocby z Cypru

jak uwazasz inaczej to masz prawo

do wszytkiego, nawet do zamieszkania w Chorwacji

wiecej sie w tej sprawie nie odezwe, bo to watek o pilce noznej,jakbys nie zauwazyl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.