Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Citizens .....

nie mam słów

co za piłka :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo ładnie.

Opublikowano

Gdzie na internecie będzie można dzisiaj oglądnąć Śląsk ?

Opublikowano

szukaj na meczyki.pl

Opublikowano

skrojone fany śląska przez seville :kwasny:

1185259_587093398021626_196837133_n.jpg

zobaczymy czy przyjadą do nas

Opublikowano
skrojone fany śląska przez seville :kwasny:

https://sphotos-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/1185259_587093398021626_196837133_n.jpg

zobaczymy czy przyjadą do nas

podobno kibice Śląska hospitalizowani :kwasny:

dziwne, dziwię się, że hiszpanie zdecydowali się na taki krok :whistling:

a do PL pewnie nikt nie przyjedzie :whistling:

Opublikowano
skrojone fany śląska przez seville :kwasny:

https://sphotos-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/1185259_587093398021626_196837133_n.jpg

zobaczymy czy przyjadą do nas

podobno kibice Śląska hospitalizowani :kwasny:

dziwne, dziwię się, że hiszpanie zdecydowali się na taki krok :whistling:

a do PL pewnie nikt nie przyjedzie :whistling:

no ponoć hospitalizacja... czekam na jakieś pewne info od kogoś stamtąd.. zobaczymy..

co do PL to pewnie nie przyjadą a jak przyjadą to nie wyjadą..

Opublikowano

Nie przyjada pewnie do PL.. Ale awansu są już raczej pewni a mecze w Czechach, Niemczech, Austrii napewno mogą się przydarzyć a Śląsk nie odpuści. Dzisiaj WDŚ a tu taka cisza. Póki co 1-1 ale.. jazda KSG :kox:

Opublikowano
Bardzo ładnie.

Greg

Cardiff to będzie Ci się chyba po nocach śniło .....

Opublikowano

Uuuu szkoda gadać.... e136.gif

Ale nic,dzisiaj mecz na szczycie.

Opublikowano

Wisła Kraków 2:0 Lech Kuchenki Poznań :kox::naughty::decayed:. Mogło być więcej. 2:0 to najniższy wymiar kary.

Legia awansuje do LM? W środę rewanż?

Opublikowano

Legia awansuje do LM? W środę rewanż?

L jedzie na farcie cale eliminacje wiec moze to sie odbic czkawką na ostatniej prostej do LM. Rewanz jutro

Opublikowano
Uuuu szkoda gadać.... http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e136.gif

Ale nic,dzisiaj mecz na szczycie.

racja

będzie dzisiaj jazda

oj będzie ....:whistling:

Opublikowano

Legia awansuje do LM? W środę rewanż?

L jedzie na farcie cale eliminacje wiec moze to sie odbic czkawką na ostatniej prostej do LM. Rewanz jutro

Jutro się okaże :). Mimo to życzę powodzenia :hi:

Opublikowano

na Old Trafford ciągle szachy

jak na razie bardzo zachowawczo

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

no ja rozumiem że taktyka, że początek sezonu, że wymagający przeciwnik

ale szokująca ilość strat

mnóstwo niecelnych podań

sporo nieporozumień

bardzo mało strzałów

nie powiem że mi się to podobało

jakoś, dość średniawo, tym bardziej że Chelsea zagrała więcej niż ostrożnie

Opublikowano

Ogólnie mecz O.K. jednak mało sytuacji podbramkowych,tak jak piszesz Chelsea trochę zachowawczo zagrała,a szkoda.

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Teraz byle do niedzieli,dwa hity się szykują(oby nie kity)

Opublikowano

Legia awansuje do LM? W środę rewanż?

L jedzie na farcie cale eliminacje wiec moze to sie odbic czkawką na ostatniej prostej do LM. Rewanz jutro

Jutro się okaże :). Mimo to życzę powodzenia :hi:

na farcie czy nie, jest powiedzonko ze szczescie sprzyja lepszym :wink: dziś sie wybieram na meczyk, bedzie chyba dobry ścisk na stadionie :kox:

Opublikowano
Ogólnie mecz O.K. jednak mało sytuacji podbramkowych,tak jak piszesz Chelsea trochę zachowawczo zagrała,a szkoda.

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

Teraz byle do niedzieli,dwa hity się szykują(oby nie kity)

poczytaj Michała Okońskiego

sporo się można od niego dowiedzieć

jakkolwiek to zabrzmi - przedwczesne spotkania tego rodzaju, no ale cóż....

profesjonalizm zobowiązuje

Opublikowano

Co Pep kombinuje z tym Bayernem... :whistling::facepalm:

Opublikowano

Początek mają dobry.... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.