Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co roku jest ciekawa, no kaman :wink:

szkoda tylko, że jeden gość jakby tak średnio czaił bazę..... :facepalm:

[ATTACH=CONFIG]530[/ATTACH]

dajmy facetowi trochę czasu :wink: pytanie tylko ile.... :kwasny:

PS. Mam nadzieję, że Rooney zostanie :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostaje bankowo a Herrera nie przyjdzie. Z ta kadra co MU posiada nie ma szans bic sie o mistrza, patrzcie jak sklady Lpoolu, Arsenalu, City, Chelsea sie zmieniaja a MU? Jako ich wieloletni kibic jestem strasznie zaskoczony taka polityka..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

to nie polityka

to sabotaż

tak to określam od 2 lat (szanuję pewnego siwego gracza, ale ....)

i zapomniałeś jeszcze o Alcantarze - poszedł do Pepa

następne żenujące foto .....

ciekawe, kogo ukrywają :polew:

http://i.imgur.com/WQJemef.png

Opublikowano

Na devilpage byl podobny post, beka dnia bo tylko wszedzie ta fryzurke widac. Mnie dziwi ze tam w ogole nie mysla o wzmocnieniach ten sklad jest zwyczajnie slaby.. nie zdziwie sie jak Scholes zostanie tym nowym pilkarzem ( fryzurka podobna hehe)

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
Zostaje bankowo a Herrera nie przyjdzie. Z ta kadra co MU posiada nie ma szans bic sie o mistrza, patrzcie jak sklady Lpoolu, Arsenalu, City, Chelsea sie zmieniaja a MU? Jako ich wieloletni kibic jestem strasznie zaskoczony taka polityka..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

no co Ty, MU za czasów sir Alexa bardzo rzadko dokonywało jakiś spektakularnych transferów.... zdarzały się raczej jakieś zaskakujące niż zakup drogiej gwiazdy ( wyjątkiem tutaj jest RVP, ale ten grajke akurat robi mega różnicę)

Czasem ta bierność na rynku transferowym mnie denerwowała, ale czas pokazał, że w piłce nie zawsze wygrywa ten, kto sprowadzi więcej gwiazd i więcej im zapłaci :wink:

Ciężko prorokować tutaj ledwie po kilku kolejkach, ale myślę, że o tytuł powalczą 3 zespoły ( wśród nich United- głęboko w to wierzę) :wink:

Opublikowano

drugiego Scholesa to długo nie znajdą

ale problem w tym, że nikt nie próbuje nawet takowego szukać

obudzili się po wtopie z L'poolem, że coś chyba jednak nie gra

wielka mi tajemnica ....

Opublikowano
to nie polityka

to sabotaż

tak to określam od 2 lat (szanuję pewnego siwego gracza, ale ....)

i zapomniałeś jeszcze o Alcantarze - poszedł do Pepa

następne żenujące foto .....

ciekawe, kogo ukrywają :polew:

http://i.imgur.com/WQJemef.png

nie widziałem tego :grin:

Opublikowano

Stanley ale ja tu nie mowie o sciagani gwiazd za 80-100 mln euro. Do MU by pasowal Sneijder ( duet z rvp nie do zabicia) i nie bylby drogi bo juz wiekowy. A jak mlodszy to alternatywa Christian Eriksen z ajaxu. Przeciez oni by nie kosztowali nawet 20 mln euro.. Young przeplacony transfer, Berbatov kwota kosmiczna.. ide spac, mam nadzieje ze jak za 5 h wstane do roboty to z rana gdziea przeczytam ze jednak ten afro zagra w MU.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Sneijder to już chyba opala się tylko w tej Turcji :wink:

Eriksena nie znam ( pewnie dlatego, ze nie interesuję mnie liga hol i nie oglądałem w tym sezonie LM )

Berbatow - pewnie trochę za niego przepłacili, jego gra zawsze mnie inrytowała ( wsztrzymywał, zwalniał) tempo akcji, ale był skuteczny i nieprzewidywalny :wink:

Young- jakoś nie ma wyrobionego zdania na jego temat - tak jak na kilku innych grajków zakupionych przez ostatnie lata do MU :wink:

Opublikowano

young sie nie przyjal

był naprawde fajny w Aston Villi

tutaj, to jednak inna półka

taka jest prawda

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 23:52 ----------

już się kładę, czekałem na jakieś wieści ...

"Moyes zdążył rzutem na taśmę: ściągnął za sobą Fellainiego i, skoro Everton uparcie nie oddawał Bainesa, wypożyczył z Realu Fabio Coentrao."

może nie będzie tak źle :jerk:

Opublikowano

Siemka z rana. Piekne newsy. Fellainiego potwierdza oficjalna strona Evertonu. Brawo Moyes, nigdy wiecej takich dramatow

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Coentrao zostaje u przescieradel podobno:facepalm:

Opublikowano

Rzeczywiście, ale z drugiej strony po co on w MU.. Jest Fellaini (zagra z 31 numerem) i już jest lepiej, środek Carrick Fellaini może sporo zdziałać:kox:

Opublikowano
Coentrao zostaje u przescieradel podobno:facepalm:

wlasnie to przeczytalem

doslownie MU wymiata na rynku transferowym

co za gamon sie tym zajal po odejsciu Gilla, to szkoda slow

tylko zebami zgrzytnac ... :kwasny:

Opublikowano

Jest moc :decayed::kox::naughty::

Opublikowano
środek Carrick Fellaini może sporo zdziałać:kox:

A jeszcze więcej mogą przepier@#$%ć:wink::wink::wink:

Florentino też jest miszcz:grin: Za Kakę dał 65mln Milanowi a teraz ten Sam Milan dostał go za free i w dodatku Real będzie płącił połowe jego pensji przez 2 lata :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::decayed:

Opublikowano

po prostu - money doesn't matter tonight ......

Opublikowano

No, powiem że już dawno nie widziałem takiego kopania naszej Reprezentacji. Jak druga połowa będzie taka jak pierwsza to kto wie :wink:

Opublikowano

Lewy sie wreszcie obudził ale druga połówka taka sobie. Zostało jeszcze 10 minut.

Opublikowano

Padli. Brak pomyslu i fizycznie padaja

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.