Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
United:facepalm:

Zero koncepcji i charateru. Jakbym Wisłe widzial:kox:

Od jakiegoś czasu obserwuję że Ty to masz chyba jakieś kompleksy na punkcie Wisły.. :polew::whistling:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I po derbach:dance:

Dobry dzień dla mnie.

Opublikowano

No widzisz, :grin:

Kompleksem bym tego nie nazwal:facepalm:

Opublikowano

na blogu Michała Okońskiego ktoś napisał że MU w tym sezonie zajmie 6-8 miejsce

to bardzo możliwe

Citizens pokazali świetny futbol

przyjemnie było patrzeć

a "opór" MU w środku pola wołał o pomstę do nieba ......

załamka :facepalm:

Opublikowano
na blogu Michała Okońskiego ktoś napisał że MU w tym sezonie zajmie 6-8 miejsce

to bardzo możliwe

Citizens pokazali świetny futbol

przyjemnie było patrzeć

a "opór" MU w środku pola wołał o pomstę do nieba ......

załamka :facepalm:

"na szczęście" nie oglądałem :facepalm:

Opublikowano
No widzisz, :grin:

Kompleksem bym tego nie nazwal:facepalm:

a ja jednak zostanę przy swoim.. :whistling: bo wydaje mi się że nawet gdy będziemy poruszać tematy ligi księżycowej to Ty i tak coś wtrącisz anty Wisła.. a to nic innego jak kompleksy'.. :polew: więc skończy już to swoje pier.. bo zalatuje jak na forum pejsów :facepalm:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Twarowski :

Moussa Dembele, czyli jedyny człowiek na świecie który balansem ciała potrafi zgubić własny cień

:polew:

Opublikowano

[h=1]Manchester United 1-2 West Bromwich[/h]

:grin:

Opublikowano

City tez ida dobrze:kox:

Opublikowano

qr**

wczoraj pijany , dzisiaj chyba też będę musiał

to jest jakiś dramat po prostu ....

co tam się na tym Old Trafford dzieje ?????

no ja pierd.... ktoś tam nad tym panuje ?

Opublikowano

Ferguson pewnie w szoku :kox:

Opublikowano
Ferguson pewnie w szoku :kox:

pamiętam jak Scholesa ściągał z emerytury rok temu

może tak sam by doopę ruszył i coś z tym zrobił :decayed:

Arsenal, bardzo ładnie

po prostu fajny żywy mecz, mi sie podobał

Opublikowano

No i po meczu w Chorzowie, gorąco na murawie i trybunach. Pierwsza połowa nudna, w drugiej Ruch już pokazał się z niezłej strony - może coś z tego będzie :naughty:

Kilku nastoletnich buraków z Wisły rzuca kamieniami w sektor rodzinny gospodarzy :facepalm::fool:

Opublikowano

Ruch zaczyna łapać wiatr w żagle.. :decayed: trochę żal niewykorzystanych sytuacji Brożka ale Ruch też miał swoje okazje na 2:1.. myślę że wynik sprawiedliwy.. a co do kamieni to zawsze znajdą się jacyś napinacze.. w Krakowie goście mają zwyczaj rzucać fast-foodami lub colą.. :facepalm: za tydzień będzie gorąco w Krakowie na meczu z Legią.. :naughty:

Opublikowano
Ruch zaczyna łapać wiatr w żagle.. :decayed: trochę żal niewykorzystanych sytuacji Brożka ale Ruch też miał swoje okazje na 2:1.. myślę że wynik sprawiedliwy.. a co do kamieni to zawsze znajdą się jacyś napinacze.. w Krakowie goście mają zwyczaj rzucać fast-foodami lub colą.. :facepalm: za tydzień będzie gorąco w Krakowie na meczu z Legią.. :naughty:

prawda, napinacze znajdą się zawsze po obu stronach, ale dzisiaj to było lekki przegięcie :whistling:

Ruch dzisiaj z piro :kox:, więc pewnie będzie zakaz :kwasny:

Opublikowano

za pół godziny derby Madrytu RM vs Atletico :kox:

Opublikowano

obawiam się że na pewno będzie..:whistling: ostatnio na derbach Krakowa było piro i zamknęli stadion Cracovii na 2 mecze.. :facepalm: na Wiśle pewnie też będzie zamknięty po meczu z legią..:decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

za pół godziny derby Madrytu RM vs Atletico :kox:

:shock3: to dziś.. ?????? ja byłem przekonany że jutro.. :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.