Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od 6 minuty polecam

Z wczorajszego meczu GKS Katowice - ROW Rybnik

:naughty::naughty::kox::kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oglądając wczoraj mecz Arsenal jedno pytanie - jak Real mógł oddać Ozila ???

kompletnie tego nie czaję, za cholerę

i nie chodzi mi bynajmniej o to, że już w 11 minucie zaliczył asystę

jak zobaczyłem statystyki, że ten facet jest po prostu bezapelacyjnym królem asyst

jak przypomniałem sobie marudzenie CR7, kto teraz mu będzie dogrywał

wszystko to składa się w całość, ale za cholerę nie przynosi prostej odpowiedzi na pytane - czemu ???

kto ma go zastąpić?

Modric?

Isco?

wolne żarty .....

nie łapię, serio

Opublikowano

6 października -> Derby D'Polonia :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Shelvey - man of the match :polew::polew::polew:

cud że sam sobie nie asystował

1 bramka i 3 asysty

no po prostu miszczu

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 21:05 ----------

Kagawa w podstawowej 11

aż se polałem z wrażenia :-)

Opublikowano

W końcu grajo:decayed:

Opublikowano

Iker sie nagral:kwasny::kwasny:

Opublikowano

Co się stało bo nie oglądam akurat tego meczu?

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Kontuzja?

Opublikowano

Hala Madrid.. !! :decayed::kox:

Opublikowano

Raczej niespodzianek nie było poza remisem Juve...

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group A September 17

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Manchester United

[/TD]

[TD=class: fs]4 - 2

[/TD]

[TD=class: fa]Bayer Leverkusen

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Real Sociedad

[/TD]

[TD=class: fs]0 - 2

[/TD]

[TD=class: fa]Shakhtar Donetsk

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group B September 17

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]FC København

[/TD]

[TD=class: fs]1 - 1

[/TD]

[TD=class: fa]Juventus

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Galatasaray

[/TD]

[TD=class: fs]1 - 6

[/TD]

[TD=class: fa]Real Madrid

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group C September 17

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Benfica

[/TD]

[TD=class: fs]2 - 0

[/TD]

[TD=class: fa]Anderlecht

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Olympiakos

[/TD]

[TD=class: fs]1 - 4

[/TD]

[TD=class: fa]Paris Saint Germain

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE=class: league-table]

[TH=colspan: 4]Champions League - Group D September 17

[/TH]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Bayern Munich

[/TD]

[TD=class: fs]3 - 0

[/TD]

[TD=class: fa]CSKA Moscow

[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd]FT

[/TD]

[TD=class: fh]Viktoria Plzen

[/TD]

[TD=class: fs]0 - 3

[/TD]

[TD=class: fa]Manchester City

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

Citizens w koncu cos wygrali w LM :decayed:

Opublikowano

Wynik Realu poraza.

Po pierwszej słabej połowie nie zapowiadało sie na taki pogrom.

Dobrze sie patrzy na gre Bale.

Udział przy 3 bramkach,a gral cos koło 25min.

Czekam na wejscie do druzyny i powinno byc super.

Opublikowano

dzis to chyba Borussia do ogladania, co?

trudno sie zdecydowac....

moze byc ciekawie, jak uwazacie ?

Opublikowano

No pewnie.Mam nadzieję że Napoli zleje frycków.

Opublikowano

no co jest z tą Borussią ??

Opublikowano

Ciężko było w 10ciu się bić a makarony w gazie i piękna bramana 2:0!:kox:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Barca bez problemów prowadzi 4:0. :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

I jest jakaś szansa dla BVB w rewanżu bo mają 2:1 :wink:

Opublikowano

Chelsea w plecy

to jest zaskoczenie

pamietam jaki zalamany bylem jak 2 lata temu moja ekpia przegrala ze Szwajcarami

czasami warto do pewnych spotkan podchodzic na powaznie, Jose :wink:

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 08:43 ----------

no wlasnie - kto w niedziele bedzie sie smial jako ostatni ?

Opublikowano

United:facepalm:

Zero koncepcji i charateru. Jakbym Wisłe widzial:kox:

Opublikowano

słabiutki ten Ruch :kwasny:

Opublikowano
United:facepalm:

Zero koncepcji i charateru. Jakbym Wisłe widzial:kox:

0:4 a jeszcze pol godzinki:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.