Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi sie wydaje,ze dopóki krasnal bedzie gral w Barcie to zaden klasowy napastnik nie pojedzie do Barcelony.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mi sie wydaje ze im dluzej Messi bedzie gral tym bardziej bedzie gral glebiej bo rozgrywac akcje to on potrafi:wink:

Opublikowano

Jedno z drugim nie ma nic wspolnego.

Opublikowano

I tak i nie:decayed:

Opublikowano

Moyes

wypierd........ :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
118771f529b5da01359f72e482b2e85b.jpg
Opublikowano
Moyes

wypierd........ :facepalm::facepalm::facepalm:

tylko spokój może nas uratować :decayed:

Opublikowano

JUVENTUS 3:0 AS Roma

Totti się tak odgrażał, że wygrają, że mają lepszy skład... :facepalm:

Opublikowano

Oglądałem mecz i Roma dziś słabo... Jeszcze na koniec 2 czerwa... :whistling:

Opublikowano

Akurat Lewemu to powinno wisieć czy będzie grał dla szwabów w żółtych strojach czy czerwonych nie oszukujmy się on teraz zarabia na resztę życia..

Opublikowano

Chyba o zarabianie już nie musi się martwić... :whistling: I czy grałby w BVB czy w innym klubie zarobki podobne... :wink:

Opublikowano
Moyes

wypierd........ :facepalm::facepalm::facepalm:

tylko spokój może nas uratować :decayed:

Japierdolem:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Ale tak samo mogli mieć pretensje kibice Lecha jak szedł do Dortmundu a jak by wtedy nie poszedł to dziś by nie zarabiał tyle co zarabia.. teraz też robi krok do przodu.. :wink: nigdy jakoś szczególnie nie był przywiązany do barw Dortmundu.. z drugiej strony polityka Dortmundu też mi się nie podoba zachowują się podobnie jak polskie kluby co się ktoś wybija to sprzedają..

Opublikowano
Moyes

wypierd........ :facepalm::facepalm::facepalm:

tylko spokój może nas uratować :decayed:

Japierdolem:polew::polew::polew::polew:

rozwiń swoją wypowiedź :naughty:

Opublikowano

No ale nie ma co porównywać przejścia z Lecha do BVB a z BVB do BM... Wtedy to był przeskok BARDZO DUŻY a teraz chyba nieco mniejszy. :decayed::cool:

Opublikowano

Stanley chodzi mi o to ze Moyes jest za slaby, Everton pod reka Martineza tez gra lepsza pilke

Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora

Opublikowano

Teraz się tak wydaje bo patrzymy na Borussię która jest po 4 sytych latach.. bo nazbierała gotówki w Lm itp.. gdy spojrzymy w przeszłość to nie było tak kolorowo.. a Bayern.. wczoraj ktoś się wypowiadał z ekspertów w telewizji.. jest to przedsiębiorstwo które z każdej strony funkcjonuje na 100% i tak było jest i będzie.. PS. osobiście nie lubię Bayernu:grin: ale teraz zaczyna się era właśnie Bayernu..

Opublikowano
Stanley chodzi mi o to ze Moyes jest za slaby, Everton pod reka Martineza tez gra lepsza pilke

Wyczłapane przy uzyciu dinksa od przyczłapki do bulbulatora

nie zgodzę się, że jest słaby :naughty: słaby to był Jacek Zieliński w Ruchu :wink:

Opublikowano

Ja nadal jestem zdania, że nie ma co prównywać j.w. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.