Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szacun :kox:

Takie MU da sie ogladac:naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za to Dortmund bardzo słabo.. :thumbdown: gdzie się podziała ta drużyna która Real 4:1 powiozła w tamtym sezonie.. ?:whistling: teraz przegrywają z byle patałachami..

Opublikowano

Takie MU da sie ogladac:naughty:

no co Ty, może mecz fajnie się oglądało, ale do gry MU można mieć wiele zastrzeżeń :wink:

Opublikowano
no która to mądrala pisała, że odpadną, a już zdążyła posta usunąć ?????

co za pierdoła saska ???

To tylko Olympiakos :grin: MU musiało to wygrać, a w 1/4 już tak łatwo nie będzie także zalecałbym spokój :decayed:

ten tylko Olympiakos 3 tygodnie temu wysadził ich w kosmos

także docenić to że w końcu pokazali charakter wypada, ja na moje rzecz jasna

a że w kolejna runda pewnie będzie ostatnią, nie będę zaskoczony

zostały naprawdę top firmy z europy

tzn 7 firm - i MU :wink:

Opublikowano
no która to mądrala pisała, że odpadną, a już zdążyła posta usunąć ?????

co za pierdoła saska ???

To tylko Olympiakos :grin: MU musiało to wygrać, a w 1/4 już tak łatwo nie będzie także zalecałbym spokój :decayed:

ten tylko Olympiakos 3 tygodnie temu wysadził ich w kosmos

także docenić to że w końcu pokazali charakter wypada, ja na moje rzecz jasna

a że w kolejna runda pewnie będzie ostatnią, nie będę zaskoczony

zostały naprawdę top firmy z europy

tzn 7 firm - i MU :wink:

MU ma szansę "prawie" z każdym, ale do końca muszą grać tak jak dzisiaj w ataku i o 3 poziomy lepiej w defensywie. Osobiście uważam że to przedłuża tylko agonię Moyesa

Opublikowano

Jeśli drużyna na którą trafi united będzie tak nieskuteczna jak Grecy to united ma spore szanse (trudno w to uwierzyć) ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

j.w. Niestety Olympiakos przegrał w dwumeczu bo szczęscie i skuteczność ich opuściła w meczu na OldT + fantastycznie zaprezentował się Dawid de Gea... :cool:

Opublikowano

Foto Valenci powala:polew::polew::polew:

Mini.wp.pl - Wirtualna Polska

Opublikowano

no nie mogło być lepiej :grin::grin::grin:

Opublikowano

No to mamy :wink:

Barca - Atletico Madryt

RM - BVB :kox:

PSG - Chelsea

ManU - Bayern

Opublikowano

MU - Bayern :grin:

Opublikowano

No mogą po nich przejechać jak MU będzie dalej w takiej formie. :whistling:

Opublikowano

z jednej strony i tak wiem że nie zasługują żeby grać dalej

z drugiej wiadomo, serce z lekka czerwonawe :wink:

suma sumarum choć pomimo tego że "jak spadać, to z wysokiego konia" to boję się blamażu

pamiętacie rok temu 0-7 w dwumeczu z takim tam z katalonii ? :naughty:

Opublikowano

To samo zrobi Bayern z tym slabszym z Manchesterow:grin:

Opublikowano
To samo zrobi Bayern z tym slabszym z Manchesterow:grin:

porażkę przeżyję, bo to na pewno najlepszy klub w europie

byle qtfa nie było blamażu...

a jeszcze we wtorek spotkanie z hałaśliwymi sunsiadami

ech w pis-du

źle to wygląda, i tyle:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

http://bi.gazeta.pl/im/2e/fb/ee/z15661870Q,Bayern-Monachium-po-losowaniu-1-4-finalu-LM.jpg

Opublikowano

Na pewno będą emocje :)

1/4 Finału Ligi Europy:

AZ - Benfica

Lyon - Juventus

Basel - Valencia

Porto - Sevilla

Moi faworyci to: AZ, Juve, Basel i Sevilla.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Chelsea-Arsenal 20 minuta i 3-0 :shock3:

Opublikowano

Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Opublikowano
Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Grali w 10-tke.Błąd sędziego i nie sprawiedliwa czerwona kartka :thumbdown:
Opublikowano
  • Autor
Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Grali w 10-tke.Błąd sędziego i nie sprawiedliwa czerwona kartka :thumbdown:

Kartka sprawiedliwa, tylko złemu piłkarzowi pokazana. Tak czy siak by grali w dziesięciu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.