Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaja się dzisiaj działy w Premier League:

[TABLE=class: league-table]

[TR=class: even]

[TD=class: fd]FT[/TD]

[TD=class: fh] Chelsea [/TD]

[TD=class: fs] 6 - 0

[/TD]

[TD=class: fa] Arsenal[/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] FT[/TD]

[TD=class: fh] Cardiff City[/TD]

[TD=class: fs] 3 - 6 [/TD]

[TD=class: fa] Liverpool

[/TD]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] FT[/TD]

[TD=class: fh] Everton[/TD]

[TD=class: fs] 3 - 2[/TD]

[TD=class: fa] Swansea City [/TD]

[/TR]

[TD=class: fd] FT[/TD]

[TD=class: fh] Hull City[/TD]

[TD=class: fs] 2 - 0[/TD]

[TD=class: fa] West Bromwich Albion[/TD]

[TR=class: even]

[TD=class: fd] FT[/TD]

[TD=class: fh] Manchester City[/TD]

[TD=class: fs] 5 - 0 [/TD]

[TD=class: fa] Fulham[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Teraz o tytuł będzie się biły 3 zespoły: Chelsea, Liverpool i Manchester City

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

ale bramka :kox::shock3::naughty::

https://www.youtube.com/watch?v=-eRRUS7qst0

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedyna rzecz do której w United przydał się Mojs to pobudzenie Rooneya bo chłopakowi walki odmówić nie można:kox:

Opublikowano
Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Grali w 10-tke.Błąd sędziego i nie sprawiedliwa czerwona kartka :thumbdown:

Uważasz, że celowe zagranie w polu karnym ręką chociaż piłka nie zmierzała w światło bramki nie zasługuje na czerwoną ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Grali w 10-tke.Błąd sędziego i nie sprawiedliwa czerwona kartka :thumbdown:

Uważasz, że celowe zagranie w polu karnym ręką chociaż piłka nie zmierzała w światło bramki nie zasługuje na czerwoną ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wihu jest proarsenalowy i probarcelonski wiec jego posty w tym watku z przymruzeniem oka:grin::grin:

Opublikowano
Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Grali w 10-tke.Błąd sędziego i nie sprawiedliwa czerwona kartka :thumbdown:

Uważasz, że celowe zagranie w polu karnym ręką chociaż piłka nie zmierzała w światło bramki nie zasługuje na czerwoną ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jak piłka nie leciała w światło bramki to po co czerwona ? Wystarczy żółta i karny

Opublikowano
Chelsea 6:0 Arsenal... :shock3:

jaja

Grali w 10-tke.Błąd sędziego i nie sprawiedliwa czerwona kartka :thumbdown:

Uważasz, że celowe zagranie w polu karnym ręką chociaż piłka nie zmierzała w światło bramki nie zasługuje na czerwoną ?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jak piłka nie leciała w światło bramki to po co czerwona ? Wystarczy żółta i karny

dokładnie:whistling: Poza tym sędzia wyrzucił nie tego zawodnika co zagrał ręką :facepalm:
Opublikowano

Zagranie było celowe, a Gibbs był w takiej pozycji że mógł nie zdawać sobie sprawy z tego, że piłka nie zmierza do bramki :) Najważniejsze, że Chelsea pewnie wygrała :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
450_12783.jpg
Opublikowano

Kapitalne spotkanie na WHL. Spurs wygrali ze Southampton 3:2 choć przegrywali 0:2. Sigurdsson w 92min. zdobył zwycięską bramkę !

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam nadzieje że czeka nas wieczór pełen emocji jak i dobrej piłki.. :kox:

Opublikowano
:good: No właśnie włączyłem a tu już bramka... :wink4:
Opublikowano

Benzema zrehabilitował się za zmarnowaną sytuację sprzed kiliunastu minut :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

2:2

Opublikowano

Dobry mecz.

Opublikowano

Jak zawsze spinka na maxa! :kox:

Opublikowano

Bardzo dobra połowa.. miejmy nadzieję że druga nas nie rozczaruje... :naughty:

Opublikowano

ten Pepe to jakis debil :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.