Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I dobrze,Real pokaże im miejsce w szeregu.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tym składem to i tak daleko zaszli.. w tamtym roku był jeszcze Goetze.. i sytuacja kadrowa trochę inaczej się układała.. a teraz same kontuzje..

Opublikowano

zgodzę się - za dużo roszad

to nie służy, zarówno in plus jak in minus

trzeba czasu by to zgrać

Opublikowano

Ja oglądam PSG - Chelsea

dobry meczyk :kox:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

dla tych co sie stesknili ...

Co Ty wiesz o futbolu - Quiz Michała Pola!

tym razem 7

:doh::doh::doh:

9 :decayed:

Opublikowano

BVB baty jak nic. Rewanż udany. PSG raczej zgodnie z planem. :wink:

Opublikowano

chelsea z tym poziomem może się już pakować

żal było patrzeć na linię obrony

a ibra w zasadzie nie szalał .... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Czy RM odbije się za tamten rok? :wink: Obstawiam remis albo jednak BVB.:whistling:

Serio? Pomijając fakt iż BVB jest słabsza w tym roku to RM jest również na innym poziomie, zdecydowanie wyższym... Remis byłby sensacją, a wygrana Niemców to jak wygrana Legii w LE - abstrakcja :wink:

Opublikowano

Racja. :hi:

Opublikowano

Zaczynamy ćwierćfinał Ligi Europejskiej: Lyon - Juve !

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Valencia lanie zbiera przy pustych trybunach... A tak na marginesie to dla wszystkich mówiących o słabej hiszpańskiej lidze to na etapie ćwierćfinałów LM i LE mamy 5 drużyn z tego kraju. Anglia, Niemcy, Francja, Portugalia (tylko LE) po 2. Reszta po 1...

Opublikowano

Nie ma co sugerować się tym ile drużyn z danego kraju jest na danym etapie rozgrywek bo po dzisiejszych meczach teoretycznie dwie odpadną, a na pewno jedna - Valencia. W lidze hiszpańskiej mecze nie sa tak emocjonujące jak w Premiership i choć lubię oglądać szpile z ligi hiszpańskiej to pod tym względem daleko jej do ligi angielskiej.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Valencia lanie zbiera przy pustych trybunach... A tak na marginesie to dla wszystkich mówiących o słabej hiszpańskiej lidze to na etapie ćwierćfinałów LM i LE mamy 5 drużyn z tego kraju. Anglia, Niemcy, Francja, Portugalia (tylko LE) po 2. Reszta po 1...

Myslę, że to nie jest dla Ciebie wykładnią

Nie tak dawno w półfinale LM były 3 drużyny z ligi angielskiej :cool1:

Opublikowano
Valencia lanie zbiera przy pustych trybunach... A tak na marginesie to dla wszystkich mówiących o słabej hiszpańskiej lidze to na etapie ćwierćfinałów LM i LE mamy 5 drużyn z tego kraju. Anglia, Niemcy, Francja, Portugalia (tylko LE) po 2. Reszta po 1...

Myslę, że to nie jest dla Ciebie wykładnią

Nie tak dawno w półfinale LM były 3 drużyny z ligi angielskiej :cool1:

5 lat temu? 6?

Opublikowano

podoba mi się gra Świętych :naughty:

Opublikowano

Mnie tak samo:wink:

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

Atletico prowadzi 1-0 z Villareal.

Opublikowano
podoba mi się gra Świętych :naughty:

Grają naprawdę ładnie dla oka, ale dobrze, że City zgarnęło trzy punkty dzisiaj (4:1) :)

Lech deklasuje Jage w Poznaniu: 3:0 po 45min. a mogło być z 6 :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wisła Kraków :doh::facepalm::thumbdown:

Everton 3:0 Arsenal :decayed:

Opublikowano

The Toffies ładnie pojechali z Arsenalem :) sprawa 4.miejsca jest otwarta, ale Everton ma ciężki kalendarz (m.in. Sot'on, Man City, Man Utd, Liverpool :D )

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.