Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładny meczyk,wczorajszy w porownaniu,to okręgowka:decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie przegrali, Iker zrobił swoje

ale było o włos

po prostu pyk i ....

będzie fajny rewanż

---------- Post dopisany 24-04-2014 at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 22:43 ----------

.

Zoze juz robi dym .....

Liga Mistrzów. Mourinho znów sieje zamęt

Opublikowano
Ładny meczyk,wczorajszy w porownaniu,to okręgowka:decayed:
Dokładnie! Jednak można w półfinale LM powalczyć i pokazać, że to LM. :cool: Nie było to jakieś Mega Wielkie spotkanie ale w porónaniu z meczem z poprzedniego dnia to j.w. :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

Dziś nikt meczy nie ogląda? :whistling:

Opublikowano

Jak to nie ? :)

Oba mecze były dobre, ale ten w Sevilli chyba lepszy ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

[h=1]Tito Vilanova nie żyje...ech :kwasny:[/h]

Opublikowano

Wlasnie doczytalem tego newsa. :kwasny:

Opublikowano

Dobry mecz w Poznaniu w wykonaniu Lecha. Szybko osiągnęli dwubramkową przewagę na Wisłą :)

Roma cały czas atakuje Milan, ale bez bramek póki co (Milan czeka cierpilwie na swojej połowie :D)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lech juz prowadzi 3:0 :good:

Opublikowano

Fajna bramka Hamalainena piękna choć przypadkowa :) Wisła 5 strzałów (0 celnych) Lech 15 (5:D)

Guerrier tak znokautował... Szewczyka, że Zidane by się nie powstydził.

Dopiero piątek ale gol Pjanica na 1:0 może zostać bramką kolejki :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Krakowska piłka kuleje i to mocno tej wiosny zarówno z jednej jak i z drugiej strony błoń.. :facepalm:

Opublikowano

Czyżby dopadł kryzys Wisłę Kraków??? :facepalm::doh:.

W rundzie jesiennej szli jak burza, a teraz kur same porażki... Ja prld...

Mamy dwa oblicza Wisły...

Brak słów na to co się dzieje...

Opublikowano

REWE - qr** - LACJA !!!!!!!

Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more - YouTube

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

ktos oglada cuda na St Mary's ????

:grin:

Opublikowano

Oglądałęm do czasu aż drugiego swojaka nie szczelili:grin:

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Apropo Vilanovy...ja do końca się łudziłęm, że Tito jeszcze wróci jako trener do Barcy i jeszcze nawet kilka dni temu gadałem o tym z kumplem a tu masz Ci los:kwasny:

Opublikowano

jeszcze pól godzinki

Match of the Day

ależ będzie jazda ....

a widzieliście wczoraj co zrobił Jonjo Shelvey w meczu Swansea ?

szał

47 jardów

prawie połowa boiska

Opublikowano
jeszcze pól godzinki

Match of the Day

ależ będzie jazda ....

a widzieliście wczoraj co zrobił Jonjo Shelvey w meczu Swansea ?

szał

47 jardów

prawie połowa boiska

niedawno taką bramę wsadził grajek GKSu Tychy :wink::decayed:

PS. Ja już piwo w ręce:wink:

najpierw Liverpool - Chelsea, a później od razu jadę na Ruch - Lechia :decayed:

Opublikowano

Jest dobrze.

Opublikowano

grzes

wiedziałem że się odezwiesz

:decayed:

twaro mnie kładzie

jak na razie Ivanovic dla Luiza Suareza jest nie do ugryzienia

:polew:

a plan Żozego, no genialny ....

Opublikowano

Twaro wymiata:decayed:

Opublikowano

Jest autobus ! ; D City w grze ! A nie mówiłem !

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Reakcja Zoze:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.