Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Juve jednak nie dało rady strzelić bramki nawet osłabionej i grającej w 10 Benfice.

przez kilka minut w 9 :wink:

Benfica zasłużenie gra dalej, Juve mnie niczym nie przekonało :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Końcówkę w 9:whistling:

Opublikowano

Nawet w 9 w końcówce... Ale go skasował upadając na murawę! Zęby chyba wyyebane... :kwasny:

Opublikowano

Kur, ja prld. Grać u siebie i nie strzelić 1 bramki. Europa jeszcze nie dla Juve...

Opublikowano

Benfica gra dobra pilke:naughty:

co z Garayem?

Opublikowano
Benfica gra dobra pilke:naughty:

co z Garayem?

Paradoksalnie Juventus zagrał o wiele lepiej w Lizbonie (Benfica zresztą też). Antek zwala na sędziego i piłkarzy Benfiki, ale jeśli nie potrafi się strzelić gola drużynia która gra w osłabieniu i nie oddaje przez 98min celnego strzału na bramkę no to sorry, ale... taki mamy klimat.

Niby maja szansę na przekroczenie 100pkt, ale pół sezonu się męczą, a Antek za mało rotuje składem ( mógł dać buffonowi dychnąć bo w polu już nie ma takiego wyboru :/ ) nie będzie transferów z górnej półki - nie będzie sukcesów w LM.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Benfica gra dobra pilke:naughty:

co z Garayem?

Paradoksalnie Juventus zagrał o wiele lepiej w Lizbonie (Benfica zresztą też). Antek zwala na sędziego i piłkarzy Benfiki, ale jeśli nie potrafi się strzelić gola drużynia która gra w osłabieniu i nie oddaje przez 98min celnego strzału na bramkę no to sorry, ale... taki mamy klimat.

Niby maja szansę na przekroczenie 100pkt, ale pół sezonu się męczą, a Antek za mało rotuje składem ( mógł dać buffonowi dychnąć bo w polu już nie ma takiego wyboru :/ ) nie będzie transferów z górnej półki - nie będzie sukcesów w LM.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Przede wszystkim trzeba wzmocnić skrzydła i zwiększyć konkurencję w ataku. Pozbyć się Podoina, Peluso, Giovinco, Osvaldo i Vucinicia.

Podobno Alexis Sanchez blisko Juve :decayed:.

Opublikowano

Słyszałem o Sanchezie LOL. Fajnie gdyby plotki się potwierdzily i szeregi starej damy zasililiby Veratti oraz Menez. Po cichu marzę o transferze Rakiticia, Di Marii ,Munaina czy Andera Herrery. Z napastników to Sergio Aguero byłyby świetnym partnerem Apacha, ale to nie wchodzi w grę :/ Oby pozbyli się Mirko i Pablo a kupili Immobile ( podobno wolą Osvaldo za 18 mln £ - Ciro kosztuje teraz 12 mln €. Berardi byłby ciekawym transferem :) )

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Smiechu warte :grin:

Alexis mialby odejsc z Barcy w momencie gdy rozegral najlepszy sezon:grin:

Opublikowano

derby Londynu - niezły mecz :naughty:

teraz czas na MU - Sunderland

Oby ten Wickham nic dzisiaj nie strzelił :wink:

Opublikowano

Za to Larsson strzelił ! Tak może się skończyć :)

Czerwona kartka ustawiła mecz. Do tego czasu jeszcze była akcja za akcję, a później Młoty kontrolowały przebieg meczu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Myślę, że jeszcze niejedna bramka w tym meczu padnie :wink:

Opublikowano
Myślę, że jeszcze niejedna bramka w tym meczu padnie :wink:

Mogła paść już trzecia dla Sunderlandu :) szkoda słupka i poprzeczki, ale z drugiej strony United marnuje na potęgę.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Koniec ! United 0, Sunderland 1 ! :) Za tydzień Southampton zleje United :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

United grają tragicznie :facepalm:

Za duże wolne powierzchnie między formacjami, zero szybkiego doskoku do przeciwnikapo stracie piłki itd itp :doh:

Opublikowano

A w naszej ekstraklapie odmieniona Wisła wygrywa z Pogonią 5:0.. bramka Brożka na 5:0 :slina::kox:

Opublikowano
A w naszej ekstraklapie odmieniona Wisła wygrywa z Pogonią 5:0.. bramka Brożka na 5:0 :slina::kox:

W końcu wygrana :) i oby tak dalej.

Opublikowano

Manchester City w drodze po tytuł ! :) mecz z Evertonem był bardzo trudny, ale się udało :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A w naszej ekstraklapie odmieniona Wisła wygrywa z Pogonią 5:0.. bramka Brożka na 5:0 :slina::kox:

W końcu wygrana :) i oby tak dalej.

Hmmm odmieniona Pogoń niestety "w końcu" przegrała :facepalm:

Opublikowano

Catania - Roma 4:1 ! Juventus trzeci raz z rzędu Mistrzem Włoch ! Scudetto nr 32 zdobyte ! :kox:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Chelsea - Norwich 0:0 po 56 minutach - jest dobrze :)

Levante - Atletico 1:0 po godzinie gry.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Górnik - Ruch 2:0 :) po 12 minutach.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Levante - atletico 2-0:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.