Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze się zaczyna tydzień :D

Opublikowano

Jest sprawiedliwośc czasem na świecie i te rude szkockie mendy z Celtiku nie awansowały do LM a juz kase liczyly za awans :grin:

Opublikowano

A może trafią jeszcze na Legię :naughty:

Opublikowano

MK Dons 4-0 Manchester United. Nokaut jak dla mnie, dla Dons ogranie do jaja MU to pewnie najwiekszy sukces w calej historii klubu, van Gaal ma rece pelne roboty w tym sezonie. Ciekawe czy di Mari bedzie lwkarstwem na to cale zlo, mi sie wydaje ze to moze byc podobny sezon jak rok temu dla Manchesteru. Nadal nie maja nikogo na so, na srodek pomocy tez ktos potrzebny na juz

Plotki o Vidalu nie ustaja, ale to tylko plotki.. jest fatalnie, ciekawe czy bedzie gorzej

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

MK Dons 4-0 Manchester United. Nokaut jak dla mnie, dla Dons ogranie do jaja MU to pewnie najwiekszy sukces w calej historii klubu, van Gaal ma rece pelne roboty w tym sezonie. Ciekawe czy di Mari bedzie lwkarstwem na to cale zlo, mi sie wydaje ze to moze byc podobny sezon jak rok temu dla Manchesteru. Nadal nie maja nikogo na so, na srodek pomocy tez ktos potrzebny na juz

Plotki o Vidalu nie ustaja, ale to tylko plotki.. jest fatalnie, ciekawe czy bedzie gorzej

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

wlasnie wrocilem po odcieciu od neta i pierwsza wiadomosc w pracy to wlasnie ta

nabijaja sie czy Moyes nie powinien wrocic ....

Opublikowano

No, on był już przyzwyczajony do porażek. :decayed:

A tak na serio to MU dalej pod kreską... Co będzie dalej? Kiedy wrócą do formy? Kiedy zaczną wygrywać a przede wszystkim Kiedy będą grać o najwyższe cele nie tylko w UK? Kto wie...

Opublikowano

Xabi Alonso i Benatia w Bayernie... Transfery na plus, zwłaszcza ten drugi...

Sent from Lumia 920

Opublikowano

wlasnie wrocilem z Monachium - relacja z pobytu w Bawarii niedlugo .... :wink:

Opublikowano

Losowanie Ligi Mistrzów:
Grupa A

1. Altetico Madryt

2. Juventus

3. Olympiakos Pireus

4. Malmo FF

Grupa B
1. Real Madryt

2. FC Basel
3. FC Liverpool

4. Ludogorets

Grupa C
1. Benfica Lizbona

2. Zenit St. Petersburg

3. Bayer Leverkusen

4. AS Monaco

Grupa D

1. Arsenal Londyn

2. Borussia Dortmund

3. Galatasaray Stambuł

4. Anderlecht Bruksela

Grupa E
1. Bayern Monachium

2. Manchester City

3. CSKA Moskwa

4. AS Roma

Grupa F

1. FC Barcelona

2. PSG

3. Ajax Amsterdam

4. Apoel Nikozja

Grupa G

1. Chelsea Londyn

2. FC Shalke 04

3. Sporting Lizbona

4. NK Maribor

Grupa H
1. FC Porto

2. Szahtar Donieck
3. Atheltico Bilbao
4. Bate Borysow

Opublikowano

Fajnie że znów na Bayern wyszło.

Brak grupy śmierci.

Edytowane przez chudy13101980

Opublikowano

Szkoda że jutro UEFA wykluczy Legię z Ligi Europejskiej po wywieszeniu flagi obrażającej UEFA :facepalm::thumbdown:

Opublikowano

ciekawe na kogo Legia trafi... dawac Celtic!!! :evil:

Opublikowano

za flage to nie - szybciej za rzucanie rac na murawe

znowu bedzie cicho na trybunach, to minimum

Opublikowano

Grupa A: Villarreal, Borussia Moenchengladbach, FC Zurych, Apollon Limassol
Grupa B: FC Kopenhaga, Club Brugge, Torino FC, HJK Helsinki
Grupa C: Tottenham Hotspur, Besiktas Stambuł, Partizan Belgrad, Asteras Tripolis
Grupa D: Red Bull Salzburg, Celtic Glasgow, Dinamo Zagrzeb, Astra Giurgiu
Grupa E: PSV Eindhoven, Panathinaikos Ateny, GD Estoril-Praia, Dynamo Moskwa
Grupa F: Inter Mediolan, Dnipro Dniepropietrowsk, AS Saint-Etienne, Karabach Agdam
Grupa G: Sevilla FC, Standard Liege, Feyenoord Rotterdam, HNK Rijeka
Grupa H: OSC Lille, VfL Wolfsburg, Everton, FK Krasnodar
Grupa I: SSC Napoli, Sparta Praga, Young Boys Berno, Slovan Bratysława
Grupa J: Dynamo Kijów, Steaua Bukareszt, Rio Ave FC, Aalborg AaB
Grupa K: AC Fiorentina, PAOK Saloniki, EA Guingamp, Dinamo Mińsk
Grupa L: Metalist Charków, Trabzonspor, Legia Warszawa, KSC Lokeren

Opublikowano

Bardzo wyrównana grupa w której znajduje się Legia. Powinni z niej wyjść.
Powodzenia :hi:

Opublikowano

ja pierd........

zęby bolą

dosłownie - nie da się na to patrzeć w spokoju :facepalm:

Opublikowano

ManU znów gubi punkty na stadionie beniaminka.

Opublikowano

Obawiam się, że Holender będzie do połowy sezonu ustawiał zawodników.

Później z takim składem ofensywnym musi zaskoczyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.