Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

eeetam ,miała biustonosz czarny :gwizdanie:

Chodzi bardziej o aferę jaka z tego robią Niemcy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Szok-Kluby-glosowaly-przeciwko-kibicom,artykul,111891,1,381.html

Przeciwko byli z Wisły i Zagłębia, Cracovia sie wstrzymała od głosu, reszta poparła. :no:

:shocked: nawet kluby przeciwko kibicom... Przeciez wiadomo że to także przeciw swoim głosowali...

Bunt, doping zza bram - bandyci i złodzieje okradają Nas z widowisk sportowych :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Szok-Kluby-glosowaly-przeciwko-kibicom,artykul,111891,1,381.html

Przeciwko byli z Wisły i Zagłębia, Cracovia sie wstrzymała od głosu, reszta poparła. :no:

:shocked: nawet kluby przeciwko kibicom... Przeciez wiadomo że to także przeciw swoim głosowali...

Bunt, doping zza bram - bandyci i złodzieje okradają Nas z widowisk sportowych :sick3:

powinni zbojkotować wszystkie mecze i nie kupować biletów.....nauczyli by się że :

piłka nożna dla kibiców....hej!!!!!!!!!!!!!!

frajerstwo w piłce coraz gorsze :sick3:

poziom piłkarski się podnosi to znowu atmosfere psują :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska nie graja. Mysle ze Real ma sklad lepszy niz za Galaktycznych ... :good: . Bedzie bardzo interesujaco .

p.s. Jarko jak powazny gosc ktory interesuje sie pilka moze kibicowac klubowi ktorego jedynym wychowankiem w pierwszej 11 jest Iker - ktorego BARDZO CENIE jako pilkarza oraz za jego wypowiedzi (wiekszosc). :wink4: , to jest zagadka dla mnie :tongue4: :tongue4: .

Atak na powaznie kazdy lubi to co lubi , Real byl swietnym zespolem , i powoli wraca na piedestal ale nie wiem czemu zawsze budzili u mnie uczucie ...NIENAWISICI :> , a teraz jak maja w "skladzie" dwoch pyszalkow ...a wlasciwie 3 (RAMOS, CR, MOU) ,jeszcze bardziej nimi zygam ... Wydadza kazda zlotowke zeby zdetronizowac Barcelone :naughty: , jak im sie nie uda wtym roku to wszystkie opowiesci o Mou przemina :wink4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo mmcv :kox:

Nazwiska nie graja.

A który z nowych nabytków ma jakieś wielkie nazwisko :gwizdanie:

jedynym wychowankiem w pierwszej 11 jest Iker

Granero, Canales i Arbolea - pewności nie mam. Generalnie mnie to zwisa ilu, ważne żeby dobrze grali. Barca wychowała kilku świetnych grajków, ale inne szkółki na świecie też szkolą - pamiętasz jak swój czas miała szkółka Ajaxu :rolleyes:

Jarko jak powazny gosc ktory interesuje sie pilka moze kibicowac klubowi ktorego jedynym wychowankiem w pierwszej 11 jest Iker

W klubie któremu kibicuje cała kadra to wychowankowie ( teraz ma dojść dwóch nowych pierwszych nie wychowanków :kox: ) i nie ma tam żadnego Ikera :decayed:Maciek nie masz daleko, serdecznie zapraszam Cie kiedyś na mecz - młodzi i ambitni też czasami potrafią pokazać coś fajnego piłkarsko, a przedewszystkim mają serce do pilki a nie ojro zamiast źrenic :wink4: A Real to taki tylko fun z tv :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo mmcv :kox:

Nazwiska nie graja.

A który z nowych nabytków ma jakieś wielkie nazwisko :gwizdanie:

jedynym wychowankiem w pierwszej 11 jest Iker

Granero, Canales i Arbolea - pewności nie mam. Generalnie mnie to zwisa ilu, ważne żeby dobrze grali. Barca wychowała kilku świetnych grajków, ale inne szkółki na świecie też szkolą - pamiętasz jak swój czas miała szkółka Ajaxu :rolleyes:

Jarko jak powazny gosc ktory interesuje sie pilka moze kibicowac klubowi ktorego jedynym wychowankiem w pierwszej 11 jest Iker

W klubie któremu kibicuje cała kadra to wychowankowie ( teraz ma dojść dwóch nowych pierwszych nie wychowanków :kox: ) i nie ma tam żadnego Ikera :decayed:Maciek nie masz daleko, serdecznie zapraszam Cie kiedyś na mecz - młodzi i ambitni też czasami potrafią pokazać coś fajnego piłkarsko, a przedewszystkim mają serce do pilki a nie ojro zamiast źrenic :wink4: A Real to taki tylko fun z tv :naughty: :naughty: :naughty:

fun z TV i pewnie fun na PS i Fifie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię zaskoczę ale na PS3 są znacznie lepsze gry jak Fifa :naughty:

Która moim zdaniem skończyła się na 09, żałuję że straciłem kasę na 11... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię zaskoczę ale na PS3 są znacznie lepsze gry jak Fifa :naughty:

Która moim zdaniem skończyła się na 09, żałuję że straciłem kasę na 11... :thumbdown:

mozliwe, ja od kilku dobrych lat nie gram w żadne gry, a w piłkę na kompie czy konsoli, to grałem tylko w FIFE 96r jak mozna było grac na hali :wink4:

Jakoś nigdy nie lubiałem piłki n. w wersji na kompa czy konsolę, no chyba, że Sensible World Of Soccer na Amige :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensible World Of Soccer

:kox: Klasyk nad klasyki :slina:

Samo granie mnie też nie podniecało, ale menagerki jak najbardziej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensible World Of Soccer

:kox: Klasyk nad klasyki :slina:

Samo granie mnie też nie podniecało, ale menagerki jak najbardziej :naughty:

przez tą grę, zaliczyłem wiele pał w szkole podstawowej i średniej, zamiast wkuwać, wolałem grać :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Pewni pozostania w Zawiszy mogą czuć się Błąd (Zagłębie Lubin) i Paweł Oleksy (ostatnio Górnik Polkowice), którzy już związali się umowami z bydgoskim klubem. Dziś dwuletni kontrakt parafował także Imeh, a kontrakty przedłużyli również Szymon Maziarz i Patryk Cuper.
super :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

5a3prp.jpg

edycja Dopisany: 07 Lipiec 2011, 10:19

logo_ca2011.png

7 lipiec - czwartek

Bolivia - Costa Rica - 19:15 (22:15 GMT) - San Salvador de Jujuy

62bf000e5bbee3eec866cb54fdd378de.jpg&x=640&y=347

8 lipiec - piątek

Uruguay - Chile - 19:15 (22:15 GMT) - Mendoza

Peru - Mexico - 21:45 (00:45+ GMT) - Mendoza

67bf6a9f7f7a6e6dc660689921833bf0.jpg&x=640&y=347

9 lipiec - sobota

Brazil - Paraguay - 16:00 (19:00 GMT) - Córdoba

a60c09b7bac6a6eebc26c05c0c271f95.jpg&x=640&y=347

10 lipiec - niedziela

Venezuela - Ecuador - 18:30 (21:30 GMT) - Salta

c1281e353ba13677593da469f260be83.jpg&x=640&y=347

Colombia - Bolivia - 16:00 (19:00 GMT) - Santa Fe

d4abe19361ae917bde1b6362fb1b2bf6.jpg&x=640&y=347

11 lipiec - poniedziałek

Argentina - Costa Rica - 21:45 (00:45+ GMT) - Córdoba

a60c09b7bac6a6eebc26c05c0c271f95.jpg&x=640&y=347

12 lipiec - wtorek

Chile - Peru - 19:15 (22:15 GMT) - Mendoza

67bf6a9f7f7a6e6dc660689921833bf0.jpg&x=640&y=347

Uruguay - Mexico - 21:45 (00:45+ GMT) - La Plata

62579610ed748a5039525a0254856844.jpg&x=640&y=347

13 lipiec - środa

Paraguay - Venezuela - 19:15 (22:15 GMT) - Salta

c1281e353ba13677593da469f260be83.jpg&x=640&y=347

Brazil - Ecuador - 21:45 (00:45+ GMT) - Córdoba

a60c09b7bac6a6eebc26c05c0c271f95.jpg&x=640&y=347

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Będą jakieś mecze, skróty na jakimś programie? Szukam na Eurosporcie ale nic nie ma. :disgust::mysli: Południowoamerykańce ładnie/finezyjnie grają w piłkę. :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...