Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jacuś Krzynówek oficjalnie zakończył karierę:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/jacek-krzynowek-oficjalnie-oglosil-zakonczenie-kar,1,4821374,wiadomosc.html

:decayed::naughty::kox:

Oq5xCrenbYE

DLYojTGS8DI

Jest pier olnięcie z lewej nogi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

podobno mają dług jak nasza dziura budżetowa :decayed:

wszystkie transfery na kredyty to co się dziwisz :polew: cala Hiszpania :gwizdanie:

http://sport.interia.pl/raport/transfery/news/barca-potwierdza-wielki-transfer-odstepne-200-mln-euro,1681225

widze ze znacie stan finansowy klubow lepiej niz Oni sami . Tylko pogratulowac wiedzy :hi: . Dlugi to ma prawie kazdy wielki klub oprocz Arsenalu ... ale oni akurat duzi nie sa co udowadniaja rok w rok od lat prawie 7 :gwizdanie: . Plus the Blues ktorzy sa w rekach miliardera... :naughty:

W tym sezonie Barcelona splacila paredziesiat mln Euro dlugu, nie chce mi sie szukac ile dokladnie ale cos okolo 15% zostalo splacone.

Nie interesuje mnie kto ile ma długu :cool1: widzę, że Ty dalej masz ten sam problem. Każde słowo napisane nie po twojej myśli na Barce, traktujesz jak atak, obrazę i od razu musisz walnąc jakąś ripostę.

Ale skoro też wierzysz, w to, co napisane jest w prasie, to ja również gratuluję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwójeczka KUN KUN :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________i trzy bajka KUN :dance2::krol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwójeczka KUN KUN :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________i trzy bajka KUN :dance2::krol:

Swansea City to nie jest rywal najwyższych lotów...

Ciekaw jestem co pokażą przeciwko Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie kto ile ma długu :cool1: widzę, że Ty dalej masz ten sam problem. Każde słowo napisane nie po twojej myśli na Barce, traktujesz jak atak, obrazę i od razu musisz walnąc jakąś ripostę.

Ale skoro też wierzysz, w to, co napisane jest w prasie, to ja również gratuluję :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i tyle mozemy pogadac w tej kwestii..

Nie mam problemu i nie mam racji w rozmowie z Toba :hi: . pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwójeczka KUN KUN :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________i trzy bajka KUN :dance2::krol:

Swansea City to nie jest rywal najwyższych lotów...

Ciekaw jestem co pokażą przeciwko Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi :naughty:.

a co pokazali NIC nie oglądłeś[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:40_________________________________________________chodzi oczywiście co pokazali Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:41_________________________________________________Czwóreczka KUN i nie mam pytań ManC :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwójeczka KUN KUN :banan3: :banan3: :banan3:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:26_________________________________________________i trzy bajka KUN :dance2::krol:

Swansea City to nie jest rywal najwyższych lotów...

Ciekaw jestem co pokażą przeciwko Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi :naughty:.

a co pokazali NIC nie oglądłeś[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:40_________________________________________________chodzi oczywiście co pokazali Man Utd, Chelsea, Arsenalowi i Liverpoolowi[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:41_________________________________________________Czwóreczka KUN i nie mam pytań ManC :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

a miał trafić do Juve... :gwizdanie:. W czwartek wszystko wyjdzie... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo "Bunga Bunga Cup"

Juve vs AC Milan :naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 12:20_________________________________________________ :naughty::kox::slina::decayed::evil:

jzYhNlLWXvQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo "Bunga Bunga Cup"

Juve vs AC Milan :naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 12:20_________________________________________________ :naughty::kox::slina::decayed::evil:

jzYhNlLWXvQ

:kox: mam nadzieję, że nie tylko dzisiaj usłyszymy ten hymn na stadionie Wisły :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien na dzisiaj??

Wisla wygrywa 3:1

Real pokonuje Barce 2:0

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy tutaj typera? :polew::naughty:

Wisła zremisuje 0-0 i Barca tez zremisuje ale 1-1 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real strzeli o jedną bramkę więcej niż Barca :rolleyes:

mozliwe :) ale czy realne ... Real troche stracil swoj atut - wlasna publicznosc , szpital i brak przygotowania wBarcelonie . W 3 dni sie duzo nie nadrobi ale ... CN to inny teren .

Obstawilbym 2-0 dla Barcelony ... Messi i Pedro .

Sanchez zajezdzi Marcelo chyba ze Marcelon predzej polamie komus noge , bo to taka jest franca ze dramat... Wali po kostkach dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real strzeli o jedną bramkę więcej niż Barca :rolleyes:

Będzie ciężko :wink4: mecz dopiero o 23? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real strzeli o jedną bramkę więcej niż Barca :rolleyes:

Będzie ciężko :wink4: mecz dopiero o 23? :confused4:

no trochę późno niestety.

Nie oszukujmy się, Barcelona na pewno zagra nieco lepiej - ale na pewno nie nadrobią w 3 dni wszystkich braków, które były widoczne na SB. Dlatego szykuje się ciekawa noc dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...