Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Milan znowu stracil pkt :banan: juve musi dzisiaj wygrac i wtedy beda 3 pkt przewagi i mozna nawet raz zremisowac a i tak bedziemy przed nimi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Arturrrrrooooo Vidaallllllll po raz drugi i JUVENTUS 2:0 AS Roma :banan::kox::decayed::slina::naughty:

3:0 Andrea Pirlo

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

JUVENTUS 4:0 AS Roma :decayed::wink::kox:. Teraz wystarczy wygrać wszystkie mecze do końca :jerk:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juve :banan::dancing: szkoda ze nie ogladalem na zywo przez prace ale powoli zaczynam myslec ze mozemy wygrac lige,oby teraz nie bylo jakiegos remisu z leszczami...wczoraj Vidal 2 gole ale wszystkie akcje przeszly przez Vucinica 2 asysty wczoraj albo 3 bo nie wiem jak liczyc to podanie do Marchisio po ktorym byl karny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku%wa nie rozumiem dlaczego nie puszczają na polsacie rewanżu Barca-Chelsea tylko leci na tym j**anym nsport a nie każdy to ma:wallbash::wallbash::wallbash:

Akurat ten mecz mnie bardziej interesuje niż jutrzejszy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku%wa nie rozumiem dlaczego nie puszczają na polsacie rewanżu Barca-Chelsea tylko leci na tym j**anym nsport a nie każdy to ma:wallbash::wallbash::wallbash:

Akurat ten mecz mnie bardziej interesuje niż jutrzejszy:facepalm:

obejrzysz w necie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innej opcji mi nie pozostaje Wihu :wink4:

Ale wiesz nie rozumiem tej ich polityki, jeśli puszczali tydzień temu Barce to powinni tak samo puścić rewanż teraz:facepalm:

Jak będziecie mieć sprawdzonego linka do transmisji to wrzućcie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz nie rozumiem tej ich polityki, jeśli puszczali tydzień temu Barce to powinni tak samo puścić rewanż teraz:facepalm:

.

Dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego??

Dlatego że jeśli ktoś oglądał ich pierwszy mecz który teraz się bardzo ciekawie zapowiada to chyba wolałby oglądnąć ten rewanż niż jutrzejszy mecz który będzie polsat transmitować.

Takie jest moje zdanie :wink4:

Jeśli ktoś woli na przemian oglądać mecz innej drużyny to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego??

Dlatego że jeśli ktoś oglądał ich pierwszy mecz który teraz się bardzo ciekawie zapowiada to chyba wolałby oglądnąć ten rewanż niż jutrzejszy mecz który będzie polsat transmitować.

Takie jest moje zdanie :wink4:

Jeśli ktoś woli na przemian oglądać mecz innej drużyny to :hi:

A moze kibic realu,bayernu tez chce zobaczyc na niekodowanym kanale?

Pomyslales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego??

Dlatego że jeśli ktoś oglądał ich pierwszy mecz który teraz się bardzo ciekawie zapowiada to chyba wolałby oglądnąć ten rewanż niż jutrzejszy mecz który będzie polsat transmitować.

Ale wiesz że prawami dysponuje N-ka i robi tak żeby było głównie pod nich a nie pod polsat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że prawami dysponuje N-ka i robi tak żeby było głównie pod nich a nie pod polsat :naughty:

Dziady jedne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie długo właściciel C+ przejmie całe iti a już przejął n-ke :thumbdown:

Tylko czekać na połączenie marketingu i oferty... wynikiem tego będzie oglądanie ekstraklasy i LM na platformie N+ :naughty:

No i sceptycznie widzę ceny abonamentów... chociaż Cyfrowy Polsat zmusi do rywalizacji przez abonentów którzy mają "gdzieś" ekstraklasę i LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kibic realu,bayernu tez chce zobaczyc na niekodowanym kanale?

Pomyslales??

O tym nie trzeba myśleć bo wiadoma sytuacja :whistling:

Jeśli by pierwszy mecz ich puścili to nie było tej dyskusji ale tak jak mówię bez sensu co chwile inny mecz transmitować tylko lepiej się na jednym skupić i nie mówię tego że im kibicuję ale lubię oglądać grę Barcy i poziom który prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może marudze póki mnie jeszcze wkurwienie trzyma :kox::grin:

No nic oglądnie się gdzieś w necie i uj:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...