Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

messidependencia

tak to okreslaja w katalonii, o ile sie nie myle

swoja droga, borussia nie gra jakos tak wolniej ?

nie macie wrazenia ?

z drugiej strony, ten Mchitarjan miesza zdrowo, ale reszta ....

wydaje mi sie, czy troche im gra siadla w tym sezonie?

to caly czas zespol z finalu zeszlego roku?

jak uwazacie ?

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem czy bvb gra wolniej ale wczoraj potrafili bez problemu kilkoma podaniami przenieść grę z własnego pola karnego po pole karne Napoli, w innych meczach bundesligi to samo. Lewy świetnie podaje, a Mkhitarian niewykorzystuje wielu sytuacji.

A: Bayer, Szachtar B: Juve (nóż na gardle ;)), Real, C: remis, PSG D: Man City ( Bayern wygrał)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lewy rozegrał kapitalny mecz podobnie Kuba no i ta bramka miedzy nogami cos pieknego.

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Real w dziesiątke gra a prowadzi juz 4-1 i wszystkie bramki strzelili w osłabieniu hehe

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

moze i macie racje

pewnie szukam dziury

jakoś ta porażka z Bayernem, do tego ciężka sytuacja w grupie przed tym meczem ...

spoko

zobaczymy jak będzie

Opublikowano

Jeśli oglądasz na bieżąco mecze bvb to nie bez powodu wysunąłeś takie wnioski :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie, na biezaco ogladam inna lige :wink:

tylko pamietam jak rok temu widzialem BVB w fazie grupowej i mruknalem (albo i nawet tu napisalem) ze z taka gra naprawde moga daleko zajsc

gdzie zaszli, wszyscy wiemy

a teraz, niby fajnie, ale nie mam tzw. oczu szeroko otwartych :shock3:

graja, wygrywaja, ale .....

(pewnie marudze, co ?)

Opublikowano

Ładnie siadł :)

1452532_554880144589598_2052042651_n.jpg

Opublikowano

Nie mam pytań :) Mnie raz udało się 50 dych wygrać ha ha ha :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Legia znowu dostaje baty... :facepalm:

Opublikowano
Legia znowu dostaje baty... :facepalm:

Panowie!!!!! To jest żenujące:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Legia znowu dostaje baty... :facepalm:

i to od rezerw Lazio :facepalm: Szkoda prądu na kopaczy

Opublikowano

No tragedia!! I to jest Misztrz Polski... Daleko nam do Europy! :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Nie wierze... Polecieli teraz z Hymnem na Legii! :grin:

Opublikowano

qtfa

na serio nie wiem o czym mówicie, ale się domyśliłem - Liga Europy jedzie ?

Opublikowano

No Liga Europy i na koniec pojechali z hymnem rodem z meczy reprezentacji!:facepalm: P.S. Kibicowsko zayebiście poza tym Hymnem! :decayed:

Opublikowano

już dawno mówilem,że szkoda czasu na oglądanie Polskiej ligi bo to kopacze potykający sie o własne nogi :facepalm:

Opublikowano
już dawno mówilem,że szkoda czasu na oglądanie Polskiej ligi bo to kopacze potykający sie o własne nogi :facepalm:

Jak by nie patrzec, jakies pozytywy sa. Legia zapisala sie w historii pilki. Jako jedynej udala sie sztuka nie zdobycia nawet jednego gola :polew:

Opublikowano
już dawno mówilem,że szkoda czasu na oglądanie Polskiej ligi bo to kopacze potykający sie o własne nogi :facepalm:

Jak by nie patrzec, jakies pozytywy sa. Legia zapisala sie w historii pilki. Jako jedynej udala sie sztuka nie zdobycia nawet jednego gola :polew:

To samo miałem pisać. Idą konsekwentnie na rekord. :decayed:

Opublikowano

Polecam przeczytać :naughty:

Orest Lenczyk: zimą wszyscy na sprzedaż

Orest Lenczyk:

"Mówię do swoich piłkarzy: znaleźliście się na uniwersytecie, bo ekstraklasa to jest piłkarski uniwersytet, ale mogę się zapytać, jakim cudem kilku z was się tutaj dostało. Bo po drodze przecież jeszcze szkoła średnia powinna być. A wy trafiliście tutaj prosto z drugiej klasy zawodówki. Nie ma się co obrażać, bo prawdę mówię."

Opublikowano
Polecam przeczytać :naughty:

Orest Lenczyk: zimą wszyscy na sprzedaż

Orest Lenczyk:

"Mówię do swoich piłkarzy: znaleźliście się na uniwersytecie, bo ekstraklasa to jest piłkarski uniwersytet, ale mogę się zapytać, jakim cudem kilku z was się tutaj dostało. Bo po drodze przecież jeszcze szkoła średnia powinna być. A wy trafiliście tutaj prosto z drugiej klasy zawodówki. Nie ma się co obrażać, bo prawdę mówię."

Jeden z lepszych trenerow. Cale szczescie nie jest selekcjonerem bo zostal by zniszczony jak Smuda.

Z drugiej strony Zaglebie przypomina mi troche nasza repre.... Niezli pilkarze, kupa kasy, maja niby wszystko lecz brak wynikow.... 75% skladu robi sobie istne jaja....

Opublikowano

W Polsce jest mała szansa na dobrego selekcjonera, bo trenerzy ligowi w zasadzie nie mają stycznosci z zawodową piłką. Są dobrzy na tyle, na ile dobrzy są również tutejsi trampkarze - na własnym podwórku.

A Lenczyk świetnie opisał jak działa "ekstraklasa" od strony podejścia do gry, do pracy, tych marnych piłkarzyków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.