Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu


bimek

Rekomendowane odpowiedzi

witam :a4fan:jestem umuwiony u mechanika na wymianę paska rozrządu może ma ktoś jakieś rady na co zwracać uwagę przy ich robocie .Razem z częściami wola o demnie 700 co wy na to .Może coś przy okazi wymienia się z góry dziękuję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze 700 zl to dobra cena. Ja wlasnie wczoraj zmienialem. Przy tej robocie caly przod jest do rozebrania.. Takze jest na co zwracac uwage.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł to dobra cena ale po co przpłacać jak maszz troche pojecia to dasz rade:)tylko troche cierpliwości i checi ja poprostu powiedziałem ze zrobie to sam i zrobiłem bez problemu ustawiałem za znaki jakby któs sie pytał:)pezejechałem jakies 15 tys i nic sie nie dzieje kumplowi tez zmieniłem i cyk jak marzenie wiec jak na móej gust to niema co sie spłukiwać i działac samemu jezeli chce sie zaoszczędzic troszkę i Pamiętajcie ze Warsztat daje gwarancje na wymiane!!!bo jak sam wymienisz to sam sobie dajesz gwarancje!!!wiec ufaj sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy moze ktoś odpowie na to pytanko ile czasu to zajmuje i jak mam klime to puźniej ją trzeba uzupełniać tzn. czy przy zdejmowaniu przodu trzeba rozłączać klime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy moze ktoś odpowie na to pytanko ile czasu to zajmuje i jak mam klime to puźniej ją trzeba uzupełniać tzn. czy przy zdejmowaniu przodu trzeba rozłączać klime?

ale kotlet odgrzebany :wallbash: na swoje pytanie znajdziesz odpowiedz :szukaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...