Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)


kamilluzzo

Rekomendowane odpowiedzi

audi1xy3.jpg

Shot with FE170,X760 at 2007-08-04

audi2se2.jpg

Shot with FE170,X760 at 2007-08-04

audi3nt6.jpg

Shot with FE170,X760 at 2007-08-04

audi4nt5.jpg

Shot with FE170,X760 at 2007-08-04

audi5jv8.jpg

Shot with FE170,X760 at 2007-08-04

FOTKI ROBIONE PO DESZCZU ;P

Posiadam Audi z 1996 roku, silnik 90 KM 1.9 Tdi z chipem niby 110 KM, czarny metalic , ostatnie zmiany jakie wprowadziłem w swoim autku to:

wymiana reflektorów na soczewkowe i szczerze polecam!gdyż auto diametralnie zmieniło wygląd na bardziej aktrakcyjniejszy no i "odzyskało młodość" koszt to około 700zł z montażem dla zainteresowanych

oraz założyłem nowe felgi TOORA 15" MODEL T250 godne polecenia, oczywiście każdy ma swój gust koszt 420 zł za sztuke.

Autko ma już troche na liczniku bo ponad 200tys. ale myślę, że wielu stałych bywalców forum zgodzi się ze mną, iż dla tego autka nie ma słowa "duży przebieg"

:a4fan: i nie liczy się nic więcej!

Pozdrawiam !!! :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajniutka. Ale lampy przód jak już zmieniałeś to mogłeś włożyć ciemniejsze,troche mi się to nie widzi z tym kolorem auta,jakoś tak sztucznie jak na :a4fan:. Felgi.Jeśli zależało Ci na komforcie to mogłęś śmiało wrzucić 16, bądź 17.Wyglądaja o niebo lepiej,a komfort praktycznie ten sam. Koniecznie zmień lampy z tyłu na poliftowe lub przydymiane i kierunki boczne na białe. i coś mi końcówka od wydechu nie pasi jak na TDI. Ale sie przyczepiłem :tongue4:Ale jak już napisałem ogólnie naprawde bardzo ładna :a4fan:. Kolorek bardzo mi się podoba. Pokaż środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko ale...

..felgi ładne ale za tą cene można kupić dwa rozmiary większe i by był miód

..z autkiem było coś nie tak ponieważ z jednej strony na błotniku masz znaczek audi a z drugiej nie masz :mysli:

..światła niestety tylko łądnie wyglądają, mnie przez pierwszy miesiąc też dobrze świeciły a potem kapa. dlatego zmieniaj lampy na valeo albo jak chcesz ringi to FK automotive, może jeszcze ktoś kupi te sonary.

..strasznie długi ten wydech :no:

..zmień te pomarańczowe kierunki na błotnikach

..zdejmij sobie oznaczenia z klapy poza :audi: , łądnie to wygląda :thumbup:

czekamy także na zdjęcia środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no okej ale te rury śmieszne zmień to bo zajezdza kichą ( tylko moje zdanie no i co ty 15 calowe felgi no wez co ty masz audi jeep no wez trzymaj mnie 15 calowe to ja miałem 10 lat temu w polonezie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupiłeś już te lamy (a wygladają mi na sonary) to trudno twoja decyzja....ja osobiście dałbym FK (VALEO górą, FK opcja dla leniwych), felgi bardzo ładne tylko ciut małe......proponowałbym zmienić jeszcze kierunki na białe lub clear w błotnikach i tylne lampy. Tak po za tym spoko furka.....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilluzzo jak juz musisz i chcesz miec te lampy przednie to koniecznie zmien zarowki od kierunkow na jakies diademy bo brzydko to wyglada. Ogolnie nic dodac nic ujac nie bede powtarzal uwag moim przedmowcow.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już odpowiadam :) , autko mam stosunkowo niedawno więc wiecie uwagi jak najbardziej się mi należą, jest to moje 1 audi a4 więc wybaczcie te niedoskonałości :)

-tak z jednej strony nie ma znaczka po boku audi gdyz malowałem błotnik z tej strony i dlatego :),

-co do reflektorków, to kupowałem na szybko gdyż fabryczny prawy uległ uszkodzeniu podczas jazdy :/, a z tylnymi pomyślimy ;D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszna uwaga. :> , felgi -ladny wzor ale 17'', z tym wydechem cos zrob, no i klosze z tylu tez by sie przydalo zmienic,co do reflektorow mi sie podoba tylko zastanawiam sie jak swieca w nocy :mysli:. kierunkowskazy boczne na biale. tak poza tym ok :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niewiem jak z żywotnością ale z czasem sie dowiem

moge Ci zdradzić ten sekret :) kupiłem sonary zanim powstał ten klub i jedna soczewka opadła plus obie zostawiają dziury na jezdni , czyli sie przepaliły :> ale za to na postoju :naughty: niestety tylko na postoju :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felunek dla a4 to przynajmniej 18" .... 17" to minimum jeszcze ujdzie, ale 15" :blink: za takie pieniadze moglbys wyrwac naprawde przyjemnie 17" ... zostaw te 15" na zime i na lato cos konkretnego zaloz.

co do lamp, sa fajne, ale do czarnego wydaje mi sie ze ciemniejsze by lepiej pasowaly

lampy tyl to najlepiej po lifcie albo przydymiane in.pro ....... choc patrzac na przod gdzie masz jasne reflektory to chyba po lifcie z tylu bedzie sie lepiej komponowac, chyba ze z przodu zmienisz to na tyl przydymiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna audi! widzialem identyczne soczewki 2 dni temu na komisie u znajomego i byly cale zaparowane od srodka. tez chcialem takie zalozyc tylko ze czarne ale chyba zrezygnuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:th: :audi: koledzy juz Ci doradzli...Sprawdz oznaczenie silnika AVG montowany od 98/99..[bagaznik,obudowa rozrządu silnika]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też oznaczenie silnika nie pasuje raczej AFN w tym roczniku reszte już wiesz koledzy napisali Ci co masz do bani :a4fan: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...