Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Zamawiamy/robimy po dwie, czy nie ma reguły?

nie ma reguly[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 08:19_________________________________________________panowie pamietajcie, ze jak robicie przelew to prosze w tytule podac swojego nicka z forum :wink4:

Opublikowano

Wszystko fajnie, tylko ja ciągle chciałbym zobaczyć projekt..

Opublikowano

tez sie pisze ale wolałbym zobaczyć finalny projekt

jaka bawełna ? jakas firmowa ?

Opublikowano

szkoda że tylko takie kolory :rolleyes: fajnie jakby był taki szary jak są koszulki klubowe , albo jakiś błękitny czy cuś

no i też chciałbym zobaczyć efekt finalny lub chociaż real fotke Tshirt'u :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
jaka bawełna ? jakas firmowa ?

info w pierwszym poscie

ale wolałbym zobaczyć finalny projekt
też chciałbym zobaczyć efekt finalny lub chociaż real fotke Tshirt'u

jak beda zrobione to wkleje zdjecia

szkoda że tylko takie kolory

szczerze to kolor t-shirta moze byc dowolny ale czarny i bialy to najpopularniejsze i z tych kolorow wszystkie rozmiary sa na miejscu :wink4:

Opublikowano

To ja też się piszę. No i kolor podobnie jak keżor napisał, mógłby być popiel. Tylko jeden warunek, mam ją mieć przed Puckiem :decayed:

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

A-rek puść mi PW z danymi do przelewu.

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała L)

Opublikowano
  • Autor

mniej wiecej tak bedzie wygladal t-shirt tylko zamiast tego logo bedzie napis DOPE i bedzie rowniez troszke wiekszy

img7211e.th.jpg

Opublikowano

a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

Opublikowano
  • Autor

a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku

nie

Opublikowano

a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku

Skoro na koszulkach nie będzie to może dziare na karku zrób? :naughty:

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

Opublikowano

a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku

Skoro na koszulkach nie będzie to może dziare na karku zrób? :naughty:

taki smieszny nie badz :naughty:

Opublikowano

a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku

Skoro na koszulkach nie będzie to może dziare na karku zrób? :naughty:

na karku juz ma Fan ełu :decayed:

Opublikowano

a czy na karku tez bedzie male logo DOPE, tak jak to bylo pokazywane w projektach? bo chcialbym miec tez ten napis na karku

nie

a ile trzeba dopłacić, zeby było też na karku ?

Opublikowano

Jaka firma to będzie robić ?

Opublikowano

Jaka firma to będzie robić ?

Żaneta

http://www.krawcowe.com.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.