Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a będą różowe :naughty:

Opublikowano

Jeśli o mnie chodzi to obojętnie co do napisu na karku, wezmę co będzie :)

Opublikowano

Ja tez jestem za dodatkowym logo na karku :good:

Opublikowano

a będą różowe :naughty:

Taką też biorę :decayed: Dowiedz się A-rek czy jest ten kolor dostępny :wink4:

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

Powiedzcie tylko jaki to wzór, bardziej obcisła czy luźna... ?? bo nie wiem jaki rozmiar :(

I wiem że w pierwszym poście....

Opublikowano
Powiedzcie tylko jaki to wzór, bardziej obcisła czy luźna... ?? bo nie wiem jaki rozmiar :(

Wymiary masz w pierwszym poście tematu:

http://www.a4-klub.pl/smf/zbieram_zamowienia_na_tshirt_dope-t141301.0.html

***

Jak będzie z małym logiem na karku, to też biorę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a będą różowe :naughty:

nie ma rozowego koloru

Jak będzie z małym logiem na karku, to też biorę

prosze sie okreslic kto chce z logiem na karku, a kto nie i takie zrobie skoro wiekszosc takie male logo chciala by miec :wink4:

Opublikowano

No to jak mamy się określić to ja chcę z logiem na karku :>

Opublikowano

a będą różowe :naughty:

nie ma rozowego koloru

no to szkoda :kwasny:

w takim razie :gwizdanie:

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1)

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)

Opublikowano

a da radę na karku logo klubu wstawić?

Opublikowano
  • Autor

a da radę na karku logo klubu wstawić?

nie kombinujmy za bardzo :cool1:

Opublikowano

a da radę na karku logo klubu wstawić?

nie kombinujmy za bardzo :cool1:

:good:

DOPE, wystarczy :wink4:

Opublikowano

ja też z logo na karku :wink4:

@Tomeks i Maciek80: osobiste wycieczki robcie sobie na PW a nie tutaj i po kiego chu ja sie wogole odzywaliscie skoro wiekszosc i tak chce logo na karku :wallbash:

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!!

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!!

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)

23. Kierownik (czarna XXL + kark)

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!!

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L+kark)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)

23. Kierownik (czarna XXL + kark)

Poprawiłem, bo też chcę logo na karku :wink4:

Opublikowano

@Tomeks i Maciek80: osobiste wycieczki robcie sobie na PW a nie tutaj i po kiego chu ja sie wogole odzywaliscie skoro wiekszosc i tak chce logo na karku :wallbash:

leczą mnie tacy jak ty :wallbash:

gdyby club.eu sie nie sypną,to dalej byś na nasz klub jechał :kwasny:,a teraz sie tu pucujesz na super usera :gwizdanie:

trochę konsekwencji,chłopie :cool1:

sorry za OT.,ale nie trawie tego gościa,jeszcze niedawno byliśmy dla niego c**jami :wallbash:

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!!

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L+kark)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)

23. Kierownik (czarna XXL + kark)

24. Reniu (czarna & biała XL + kark)

Opublikowano

1. topor (czarny t-shirt XL) smiley

2. Maciek80 (czarny XXL x2)

3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 )

4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1)

5. marcindlug (czarna XXL x2)

6. jozek726 (czarna XL x1)

7. Pucek (XL czarna 1x)

8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!!

9. Iverson (biała & czarna XL)

10. Tzieland (biała L + KARK)

11. Poziek (czarna XL)

12. Tygrys (czarna XL )

13. patronUS (szczegóły w PW)

14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą)

15. Keżor (L czarna )

16. adamooo (xl czarna + kark)

17. gregory (czarna L )

18. Dibo (biała L+kark)

19. mARCIN607 (czarna XL+kark)

20. zdzis (czarna L )

21 slepy (czarna L + kark)

22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)

23. Kierownik (czarna XXL + kark)

24. Reniu (czarna & biała XL + kark)

@Tomeks i Maciek80: osobiste wycieczki robcie sobie na PW a nie tutaj i po kiego chu ja sie wogole odzywaliscie skoro wiekszosc i tak chce logo na karku :wallbash:

leczą mnie tacy jak ty :wallbash:

gdyby club.eu sie nie sypną,to dalej byś na nasz klub jechał :kwasny:,a teraz sie tu pucujesz na super usera :gwizdanie:

trochę konsekwencji,chłopie :cool1:

sorry za OT.,ale nie trawie tego gościa,jeszcze niedawno byliśmy dla niego c**jami :wallbash:

juz ci pisalem PW, wiec nie rob tutaj cyrku a jak chcesz wiedziec to ty dalej jestes dla mnie nikim i pomorskiego nigdy nie bede trawil :wink4: a z reszta idzie sie jakos dogadac :cool1: a jak ty jestes tak zacofany to juz nie moja sprawa :naughty: i jak cos to wal na PW koksie :polew:

warnmute.gifKultury czlowieku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.