Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no nie dziwne skoro jeszcze nie wyslane

toś dał :kox:

a ja kabel wysłałem :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 22:26_________________________________________________Arku wysłałeś? :mysli:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________

a ty masz jakieś logo w zanadrzu? :cool1:

Wheel Whores :gwizdanie:

Serducho :naughty:, czy napis :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Arku wysłałeś?

yyyyyyy.......

tak :decayed:

Serducho naughty, czy napis

ganz egal :tongue4:

Opublikowano

Arku to kiedy druga tura? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no skoro wiekszosc chce logo DOPE z turbinka to chyba trzeba bedzie takie zrobic :wink4: ale aktualnie mam troche malo czasu i nie mam sie tym kiedy zajac :kwasny:

Opublikowano

no skoro wiekszosc chce logo DOPE z turbinka to chyba trzeba bedzie takie zrobic

:good:

Opublikowano

doszły koszulki :decayed:

też chiał bym 2 sztuki z turbinką :kox:

Opublikowano

A-rek, a może koszulki Battaliona ruszysz, bo jakoś zamarło?

Ja jestem chętny na koszulki, o ile jakieś fajne loga będę (w dope się właśnie po Międzyzdrojach tydzień lansowałem :pali: )

Opublikowano

A-rek, a może koszulki Battaliona ruszysz, bo jakoś zamarło?

Ja jestem chętny na koszulki, o ile jakieś fajne loga będę (w dope się właśnie po Międzyzdrojach tydzień lansowałem :pali: )

Iverson na dniach miał z Battalionem ruszyć :gwizdanie:

Opublikowano

Koszulki z Wheel Whores to konkretny pomysł :good:A-rek jest kilku chętnych na te pierwsze koszulki Dope. Ja też byłbym chętny bo jak zbierałeś zamówienia to zmaściłem. Skoro już były one wykonane to powinna być gotowa na ten pierwszy wzór matryca. A jak jest to chyba nie powinno być problemu z dodrukiem kilku sztuk ?

Opublikowano
  • Autor

Koszulki z Wheel Whores to konkretny pomysł :good:A-rek jest kilku chętnych na te pierwsze koszulki Dope. Ja też byłbym chętny bo jak zbierałeś zamówienia to zmaściłem. Skoro już były one wykonane to powinna być gotowa na ten pierwszy wzór matryca. A jak jest to chyba nie powinno być problemu z dodrukiem kilku sztuk ?

niby nie ale jest jeden problem: czas :wink4: mam prace (nie związaną z koszulkami), żone, dom z ogrodem, klub tuningowy oraz przyjaciol i czasami brakuje mi tych 24 godzin w ciagu doby :rolleyes: jak tylko znajde troche wiecej czasu postaram sie cos zorganizowac :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby nowa seria ruszyla to wezme na bank przynajmniej 2 sztuki. :evil:

Opublikowano

ja też biore :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja teza bym wzial :decayed: tylko ze jak by mialy podkoszulki inny kolor :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Też sie pisze jak pójdzie nowa seria.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.