Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wlasnie przed chwila wyslalem.

Opublikowano

ja zapłace jak będę miał kartę kodów :)

niech ktoś założy za mnie oddam dolary w tym tygodniu :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzis zamowienie na t-shirty zostalo zlozone wiec zadnych zmian, domowien czy spoznialskich nie przyjmuje :!:

lista w pierwszym poscie zostala zaktualizowana.

Opublikowano

20 ludzi to wciąż za dużo jak dla mnie :naughty:

gdyby koszulek wyszło 9-13 to byłyby dope :kox:

Opublikowano

20 ludzi to wciąż za dużo jak dla mnie :naughty:

gdyby koszulek wyszło 9-13 to byłyby dope :kox:

mozna zrobić selekcje :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

w przyszlym tygodniu planuje wysylke wiec jesli ktos jeszcze nie podeslal mi adresu do wysylki na PW to prosze to zrobic :wink4:

ps: dla pierwszych 3 osob ktorzy dokonali jako pierwsi przelewu za koszulki mam drobny upominek w postaci naklejki na samochod "DOPE" :wink4:

Opublikowano

w przyszlym tygodniu planuje wysylke wiec jesli ktos jeszcze nie podeslal mi adresu do wysylki na PW to prosze to zrobic :wink4:

ps: dla pierwszych 3 osob ktorzy dokonali jako pierwsi przelewu za koszulki mam drobny upominek w postaci naklejki na samochod "DOPE" :wink4:

Eeee, ja też chce :slina:

Opublikowano

20 ludzi to wciąż za dużo jak dla mnie :naughty:

gdyby koszulek wyszło 9-13 to byłyby dope :kox:

Poziek, jak tak szybko udało ci się policzyć, że akurat 9-13 koszulek byłoby prawdziwe DOPE?? :mysli:

Ale pewnie wziąłeś pod uwagę liczbę zalogowanych na forum, odjąłeś od tego liczbę klubowiczów i podzieliłeś przez średnią przyrostu naturalnego ludności Polski i wyszło 9-13 :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

w przyszlym tygodniu planuje wysylke wiec jesli ktos jeszcze nie podeslal mi adresu do wysylki na PW to prosze to zrobic :wink4:

ps: dla pierwszych 3 osob ktorzy dokonali jako pierwsi przelewu za koszulki mam drobny upominek w postaci naklejki na samochod "DOPE" :wink4:

arek moje dane masz, bo nawet nie pamiętam czy wysyłałem :gwizdanie:

Opublikowano

ps: dla pierwszych 3 osob ktorzy dokonali jako pierwsi przelewu za koszulki mam drobny upominek w postaci naklejki na samochod "DOPE" :wink4:

dzieki , czekam niecierpliwością na paczke :good:

Opublikowano
  • Autor

wszystkie t-shirt'y sa juz u mnie, w pon. wysylka. kto chce odebrac osobiscie zapraszam do mnie lub na spota do Rybnika za tydzien :wink4:

jeszcze jedna sprawa, kilka sztuk koszulek jest zrobionych na Fruit'ach bo braklo Stedman'ow czy komus to bedzie przeszkadzac jesli taka dostanie :?:

Opublikowano

jeszcze jedna sprawa, kilka sztuk koszulek jest zrobionych na Fruit'ach bo braklo Stedman'ow czy komus to bedzie przeszkadzac jesli taka dostanie :?:

jesli dorzucisz mi jeszcze jedna białą XL oczywiście za dopłatą to nie bedzie mi przeszkadzać :wink4:

no chyba ze robiłeś dokładnie tyle ile miałeś zamówionych :gwizdanie:

Opublikowano

dla mnie bez różnicy :decayed:, czekam na paczuszkę :good:

Opublikowano

mi nie będzie przeszkadzało jeśli rozmiar się zgadza z takim jak napisałem

Opublikowano
  • Autor
no chyba ze robiłeś dokładnie tyle ile miałeś zamówionych

dokladnie tak

Opublikowano
no chyba ze robiłeś dokładnie tyle ile miałeś zamówionych

dokladnie tak

ja też chce naklejke ;)

Opublikowano

a ma ktoś napis DOPE ten z koszulki w pliku corel? czy innych krzywych?

mam stały dostęp do plotera więc myślę ze każdemu zainteresowanemu zrobił bym za free + koszt przesyłki taką naklejkę :decayed:

Opublikowano

każdemu zainteresowanemu zrobił bym za free

to ja poprosze :kox:

Opublikowano

ja też poproszę naklejkę może nawet 2,mogę coś zapłacić oczywiście. :witch:

Opublikowano
to ja poprosze
DOPE ten z koszulki w pliku corel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.