Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo. Myślałem o oponach na przód 205 a tył 215, w tym wypadku będą lekko naciagniete zapewne. Dzięki i na przyszłość będę wiedział który temat sory za problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey wszystkim mam mały problem, po zakupie felg ISPIRI 19x9,5" ET 45 z oponami 235/35/19 okazało się ze się nie mieszczą. Poszukuje odpowiedzi co do dystansów jaka grubość kupić, czy 15mm przód i 20mm tyl beda wystarczajace???

z góry dziekuje za pomoc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym razem temat poleci do kosza.....

co do pytania:

skoro masz te koła i robiłes przymiarke to dlaczego nie zmierzysz sobie linijką ile masz miejsca do błotnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos wie moze jaka jest srednica piasty w A4 B8 z 2011 roku? Przymierzam sie dystansow ale nie wiem tez jaka szerokosc bedzie odpowiednia zeby to dobrze wygladalo, bo u mnie jest Allroad z plastikowymi nakladkami na blotniki. Gosc na allegro mowi ze a4 maja piaste 66,5 lub 57 mm i rozstaw 5x112 i jezeli u mnie tak jest to dystanse od niego beda pasowaly jak najbardziej. Ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 ma średnice piasty 66,5 mm, rozstaw oczywiście 5x112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety takim dobrym wróżbitą to ja nie jestem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do felg 7Jx16 ET45, rozstaw śrub 5x112 przy oponach 205/55/16 jakie dystanse na przód i na tył (oryg. felgi audi)?

Pyatnie czy dystanse przelotowe z przodu i z tyłu?

Generalnie jak optymalnie poszerzyć rozstaw kół aby fajnie wyglądało i aby nie przesadzić bo jednak 16tki to nie 17tki czy 18tki więc cudów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperaj u mnie znajdziesz, w zeszlym roku zakupilem idealne dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za mało info odnośnie dystansów do takich felg...

czy dystans tylni powinien być większy od przedniego?jeśli tak to o ile? bo jak wiadomo oryg. rozstaw kół z przodu jest większy niż z tyłu w przypadku przedniego napędu...

jaki max dystans do przodu i do tyłu, a jaki optymalny?

czy muszę mierzyć kołnierze na piastach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do felg ET45, rozstaw śrub 5x112 przy oponach jakie dystanse na przód i na tył (oryg. felgi audi)?

Pyatnie czy dystanse przelotowe z przodu i z tyłu?

Generalnie jak optymalnie poszerzyć rozstaw kół aby fajnie wyglądało i aby nie przesadzić bo jednak 16tki to nie 17tki czy 18tki więc cudów nie będzie.

Ja w zeszłym sezonie miałem dystans 17mm przy ET42 i wyszło coś takiego. 7Jx16 205/55/16

IMG_4640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara a tylnie kola sa na styk u Ciebie?

Ja mam b8 allroad i zamowilem dystanse tpi srednica piasty 66,6 rozstaw srub 5x112 et 47 chyba. Gosc na allegro mowil zeby jednakowe dystanse dac ale u mnie wyraznie przednie kola wydaja sie byc bardziej wysuniete na zewnatrz dlatego zeby bylo bezpiecznie na przod zamowilem 15 mm a na tyl 20 mm. Szczegolnie ta tylna os wydaje sie jakby siedziala mocno w srodku nadkola, do tego dochodza nakladki ozdobne na nadkolach. Ogolem mam nadzieje ze wyjdzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do felg ET45, rozstaw śrub 5x112 przy oponach jakie dystanse na przód i na tył (oryg. felgi audi)?

Pyatnie czy dystanse przelotowe z przodu i z tyłu?

Generalnie jak optymalnie poszerzyć rozstaw kół aby fajnie wyglądało i aby nie przesadzić bo jednak 16tki to nie 17tki czy 18tki więc cudów nie będzie.

Ja w zeszłym sezonie miałem dystans 17mm przy ET42 i wyszło coś takiego. 7Jx16 205/55/16

https://lh3.googleusercontent.com/-Yxf-oXS6jGA/Uj3QquH0dAI/AAAAAAAABQo/7S_rfEA4UoU/w1117-h628-no/IMG_4640.jpg

17mm dałeś na przód i tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do felg 7Jx16 ET45, rozstaw śrub 5x112 przy oponach 205/55/16 jakie dystanse na przód i na tył (oryg. felgi audi)?

Pyatnie czy dystanse przelotowe z przodu i z tyłu?

Generalnie jak optymalnie poszerzyć rozstaw kół aby fajnie wyglądało i aby nie przesadzić bo jednak 16tki to nie 17tki czy 18tki więc cudów nie będzie.

przód 15-18 mm

tył 20-23 mm

dystanse mogą byc przelotowe jak i przykręcane, to jest obojętne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu nie dawałem nic. A że felgi miały większy otwór centrujący to z dystansem nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylu zapodaj wiekszy, mowie Ci poszukaj mojego tematu u mnie w postach i znajdziesz odpowiedz nawszystkie pytania. Felgi mam identyk jak Ty, wyszlo idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" 8j et43, opona 205/40. Kupilem dystanse 2x10mm naa przód i 2x15mm tył. FWD, nie pasuje.... Zawiaas -30. Odsylac to czy dac 15mm przod, a tyl wymienic na 20mm? Et przod bedzie 28, a ET tyl 23..

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...