Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moje Kwarc AUDI A4 2.7 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 B7 S LINE Avant

rocznik: 2007 -02- 12

silnik: 2.7TDI BPP obecnie 225KM ( standarodowo miała 3 mies temu 180KM)

kolor: LY7G - KWARC SZARY

wyposażenie:

- 18 calowe felgi (5 ramienne) opony AVON 235/40 R18

- ABS+ESP

- dwu strefowa klima

- BOSE SOUND System

- Czujniki parkowania przód + tył

- multi kierownica skórzana

- radio Audi Concert 2DIN ( już zamówione RNS-E )

- skórzana 2 kolorowa tapicerka

- podgrzewane fotele

- wysuwane "podkolanniki"- chyba tak to można nazwać ;)

- wsparcie lędźwi el. regulacja

- Fotochromowe lusterko wsteczne

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchowy świateł

- 4x el. szyby, el. lusterka

- 4x AIRBAG

- 2x kurtyny boczne

to chyba na tyle..

vRGY9.jpg

DqiVr.jpg

vROrA.jpg

lOoIr.jpg

Tr_90.jpg

Opublikowano

gratulacje ,furacz kox, silniczek i wyposazenie , ale jak dla mnie luterka hu.nia

Opublikowano

Super kolorek :good: bezawaryjnej jazdy zycze :>

Opublikowano

zacna fura :decayed: brak zenona ?????

Opublikowano

Ładny :a4fan:

Opublikowano

Świetne autko z najlepszym silnikiem w A4 :D:D:D

Opublikowano

Bardzo ładny samochód, gratuluje :)

Tylko tą kierownicę po złej stronie w fabryce zamontowali :wink4:

Opublikowano

gratki ślicznego auta! skóra w środku zajebiaszcza :kox: BOSE, S-line, 18" :good: widzę, że RNS będzie (to podstawa) szkoda tylko, że jeszcze xenonu nie ma. no i ta kiera po złej stronie :wink4: ogólnie autko super!

Opublikowano

Furacz kox :good: Z xenonem w UK cięzko, wszystkie A4 jakie widzę czy to s-line czy nie to jest bez xenonów, możliwe, ze jest to bardzo drogi dodatek w salonie i ludzie wolą zabrać np skórę w to miejsce. Nie wiem jak to tłumaczyć.

Skóra jaka masz to moje marzenie :) taka lub z kolor piaskowy w środku, B7 z takim wypasem będę szukał już za jakiś czas tylko, ze z 3.0 TDI i Q :kox:

Opublikowano

ja mam taką skórę na sprzedaż z boczkami od anglika :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Autko super tylko zdejmij te nakładki z lusterek :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Autko super tylko zdejmij te nakładki z lusterek :)

Arki to nie nakładki, cała obudowa lustra może wymienie na chrom mat jak w S4

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Fajna furka ale dziwnie ta kiera po drugiej stronie nie wiem jak bym jeździł chyba kwestia przyzwyczajenia :naughty::wink4:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update:

- montaż tempomatu(manetka + obudowa) koszt 85 funa

- no i lampy na tył LED - światła,stop, migacz,przeciwmgielne (tylko wsteczny pozostał na żarówce)

led4.jpg

led1.jpg

Opublikowano

furka :evil: gdzie wychaczyłeś te lampy

Opublikowano

fajna furka, na wsteczny też można dać LED + rezystor i będzie full LED option ale jak przód bez xenonów i LEDów to kombinacja średnio fajna

Opublikowano
  • Autor

furka :evil: gdzie wychaczyłeś te lampy

lampy z dectane.de wkrótce na przód przyjdą z led'ami

a poniżej kolejny update :>

-szybki oklejone folią Global 30(dookoła) wiem że nielegal przód ale mam to w du.. wiecie że sam tył to lipa okleić :confused4:

s3.jpg

s4.jpg

s1.jpg

Opublikowano

szybki :kox::cool1::decayed::naughty::good:

Opublikowano

furka :evil: gdzie wychaczyłeś te lampy

lampy z dectane.de wkrótce na przód przyjdą z led'ami

a poniżej kolejny update :>

-szybki oklejone folią Global 30(dookoła) wiem że nielegal przód ale mam to w du.. wiecie że sam tył to lipa okleić :confused4:

s3.jpg

s4.jpg

s1.jpg

Gorzej jak cie psiarni złapie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.