Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Chip w AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nigdy bym nie kupił regenerowanej turbiny :thumbdown:

tata miał i jest do bani szkoda było kasy :thumbdown:

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... :przebiegly:

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... :przebiegly:

Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... :przebiegly:

Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana

prawie... :gwizdanie:

na początek wolałbym FMIC + wtryski :kox:

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... :przebiegly:

Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana

prawie... :gwizdanie:

na początek wolałbym FMIC + wtryski :kox:

to sie decyduj :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... :przebiegly:

Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana

prawie... :gwizdanie:

na początek wolałbym FMIC + wtryski :kox:

to sie decyduj :gwizdanie:

spoko, jakbyś miał chętnego to mną się nie przejmuj :wink4:

Opublikowano

a ja mam seryjna AJM po reg. i lata już drugi rok i zero luzów :evil:

a dostaje czasem ładne baty :kox:

w przyszlym tygodniu robie mały "porządek" z układem przeniesienia napędu, wtedy będę wiedział jak stoję finansowo i wiele rzeczy się wyjaśni ... :przebiegly:

Ty nic nie kombinuj BRD prawie sprzedana

prawie... :gwizdanie:

na początek wolałbym FMIC + wtryski :kox:

to sie decyduj :gwizdanie:

spoko, jakbyś miał chętnego to mną się nie przejmuj :wink4:

a wtryski jakie? :mysli:

Opublikowano

a wtryski jakie? :mysli:

A jakie mozna do AJM :evil: tylko Alki, bo na hybryde to trzeba cos wiecej niz tylko turbo AWX :naughty:

Opublikowano

albo BQ :wink4:

Opublikowano

Pany skąd wyrwać dobrą suszarkę AWX/AVF ? Szukam czegoś nieregenerowanego i w bardzo dobrym stanie.

Opublikowano

pytaj u naszych tunerów - czasem maja , (rob555, rogal , patrox,ctv)

Opublikowano
Pany skąd wyrwać dobrą suszarkę AWX/AVF ? Szukam czegoś nieregenerowanego i w bardzo dobrym stanie.

mogę mieć nówkę za 1500~ :mysli: przynajmniej takie mam info (mogę podjechać obejrzeć ją osobiście jeśli jesteś zainteresowany)

Opublikowano
Pany skąd wyrwać dobrą suszarkę AWX/AVF ? Szukam czegoś nieregenerowanego i w bardzo dobrym stanie.

mogę mieć nówkę za 1500~ :mysli: przynajmniej takie mam info (mogę podjechać obejrzeć ją osobiście jeśli jesteś zainteresowany)

dobra cena :good:

ale to nie jakiś chinol?

Opublikowano

niby nie, ale jak piszę musiał bym podjechać zobaczyć ją osobiście żeby komuś ją opchnąć :)

Opublikowano

:gwizdanie: 1500 zł cena niezła, nówka kosztuje 2150zł z gwarancja u Naszego kolegi z forum :wink4:

Opublikowano

kurde szkoda ze nie mam kasy bo bym się na tą turbinke skusił jak było by wszystko ok :decayed:

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4?

jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty :wink4:

widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:

Opublikowano

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

nie czaje jak pelny fis podejdzie do a4?

jak nie masz fisu pełnego i zeby zmienic na pełny to jest troche roboty :wink4:

widze ze tu dużo ludzi chce zmienić auto na b6 :gwizdanie:

no co Ty, ja nie chce bo nie mam za co :wink4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 16:47_________________________________________________

A wiecie coś czy pełny FIS podejdzie do A4 (bez kombinacji z kablekami), czy lepiej zmienić auto na B6 :cool1:

poszukaj info na forum, jest tego trochę, na pewno troche roboty z immo będzie :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.