Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Proszę o pomoc w ściagnieciu pinu z licznika


ferolo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taka sprawę miałem wielkie marzenie wstawić w swoją audiczke nawigację piękna ładna RSN-ke hehe po zamontowaniu okazało się że wygląda to jeszcze ładniej jak ma się licznik z pełnym fisem a nadmieniam że miałem półfisa to nic nie robiąc poklikałem na znajomy portal zakupowy i znalazłem to co szukałem i czekałem na paczuszkę po zamontowaniu licznika pozostał mi problem z immo i tutaj zaczęły się schody zakupiłem przewód do sczytania pinu razem z programikiem vag comander 1.4 i okazało się ze nie mogę ze swojego starego licznika ściągnąć pinu wcześniej już rozmawiałem z jedna osobą na forum i powiedziała mi że nie da rady ściągnąć tak tego pinu jedynie na stole programatorem i tutaj pojawia się moja prośba czy ktoś z forumowiczów nie podjąłby się tego bo już mi ręce opadają wywaliłem immo ogóle ale wolałbym mieć bo nowy licznik nie chodzi do końca jak bym chciał jestem ze słupska więc jeśli ktoś dałby radę u mnie to byłoby super a jesli nie to nawet jestem skory wysłać gdzieś go w dobre ręce tylko po to aby mieć już to z głowy i cieszyć się tym cudem czekam na POMOC pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrobiłeś jeszcze to wyślij do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...