Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

To moje ścierwo panowie!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

49b664d6e96f2e29m.jpg

8a42490140c67b24m.jpg

b487310713ebfc53m.jpg

461c23a7dade7ec3m.jpg

915d09ac60a41bd1m.jpg

e21bc910735537ffm.jpg

I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią....

Chyba się foty nie otwieraja, ale nie mam pojecia dlaczego. Pzdr.

Opublikowano
Chyba się foty nie otwieraja

Nooo... nie idą, ale ścierwo i tak nieźle wygląda :mrgreen:

Opublikowano

Ładna fura szkoda że avant

Opublikowano
Ładna fura szkoda że avant
:mrgreen:

fajna kierownica + tiptronic jak dobrze widze

tylko zbedne to oznakowanie ABT

Opublikowano

Nie otwierają się , bo to kara , że nazwałeś auto "ścierwo" :lol:

Opublikowano

Norbi, nieladnie :P ...a po co kupiles diesla jak zalezy Ci na osagach 0-100...heh

Opublikowano

Norbi jak chcesz to mozemy sie zamienic :mrgreen:

Opublikowano

piękny avancik w ślicznym kolorku i do tego v6 :cool:

Opublikowano
  • Autor
Ładna fura szkoda że avant
:mrgreen:

fajna kierownica + tiptronic jak dobrze widze

tylko zbedne to oznakowanie ABT

Dlaczego zbedne jak ją tam robili?

[ Dodano: 2006-07-19, 22:34 ]

Nie otwierają się , bo to kara , że nazwałeś auto "ścierwo" :lol:
JUż wiem ustawiłem za mało pikseli :razz:

[ Dodano: 2006-07-19, 22:35 ]

Norbi, nieladnie :P ...a po co kupiles diesla jak zalezy Ci na osagach 0-100...heh
To już ostatni mój diesel o tak słabych osiągach obiecuje.
Opublikowano
Dlaczego zbedne jak ją tam robili
mimo wszystko zbedne :razz:
Opublikowano

Fajna audiczka, silnik tez, ale te znaczki do wyje.ania :razz:

Opublikowano

pier*olisz glupoty, jakie to scierwo!! :D fajna furka, swietny kolor, kiera, fele, navi i niezbyt paliwozerny ale jednak mocny silnik... czego chciec wiecej??? :) co to za grill?? S4? RS4?

Opublikowano
To już ostatni mój diesel o tak słabych osiągach obiecuje.

to teraz pora na 3.0 TDI Q :D cudne polaczenie...w 6 wymiata, to co dopiero w 4 :mrgreen:

Opublikowano
.... szkoda że avant

Czlowieku nie bluznij. :twisted:

Piekna, jednym slowem piekna.

Opublikowano

fajowa !! koło tylko jakies piekne zapodac i zajebita audica

Opublikowano
szkoda że avant
brachu szkoda to ....czeski samochód :mrgreen:

Audi nie robi innych bryk jak avant, no hhacek ma sedana ale to na specjalne zamówienie no i Rysiek ma RS4 sedan :mrgreen: :razz:

Norbi, niezla bryka..jakbym na żywo nie widział :razz:

jest niezła bo na Navi nawet Kobylocha sie znalazła :razz:

Opublikowano

bo wlasnie to jest mega duzy +avantow (combi) w przypdku audi...nie sa brzydsze od sedanow, a napewna sa najladniejszymi kombi w klasie

Opublikowano

avant rules :mrgreen:

Opublikowano

Norbi nie pitol dobrze sie bryka zbiera , powoli ci odchodziłem więc jest bardzo dobrze :) Musisz sie ustawić z Tomboyem na kreche wtedy naprawde zobaczysz jak jest :) bryka jest super.

Opublikowano

bardzo ładne TDI w Avancie .... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.