Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zawór N75


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od niedawna bezskutecznie :no: szukam N75 do swojego auta nr kat szukanej przezemnie części to 1H0 906 627A

.............udał mi się (bez problemu) znaleść N75 do A4 powyżej 99 r. oto nr kat 1J0 906 627A.....moje pytanie to :

czy można zamontowac do auta z 97 roku zawór z 99r.???czy wtyczka będzie pasowała???? może zna kotś link strony sklepu w którym znajde swój N75 1H0 906 627A???może ktoś ma taki nowy do sprzedania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnuj z szukania bo na allegro nie znajdziesz, kup 1J0...... przerób wtyczke i po problemie. W ASO wołają za N75 do 500pln!!! Mnie czeka taka przeróbka na dniach. Filozofia żadna, a działac Ci będzie tak samo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnuj z szukania bo na allegro nie znajdziesz, kup 1J0...... przerób wtyczke i po problemie. W ASO wołają za N75 do 500pln!!! Mnie czeka taka przeróbka na dniach. Filozofia żadna, a działac Ci będzie tak samo. :)

no fajnie ..... tylko gdzie znaleść taka wtyczkę ASO??? szroty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do najblizszego elektryka, powinien miec górę takich wtyczek.

Oooo :shocked: to spoko....wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N75 jest montowany osobno i wątpię, że ktoś Ci nowy zakładał-na bank nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1H0 906 627A ale trudno jest dostać w dostepnej cenie, pisałem o tym wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno na Vagu i mechanik powiedział że zaworek do wymiany bo jest za duże ciśnienie doładowania i faktycznie powyżej 120km/h przytyka sie i nie chce dalej ciągnąć.Powiedział że z wymianą koszt ok. 300 zeta.Mogę go sam wymienić nie ma problemu a nie wiem czy błąd zostanie w aucie i trzeba go będzie skasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędu nie powinno być, tylko N75 dobierz odpowiedni do Twojej wersji silnika, a na VAGa mozesz podjechać i sprawdzić czy dobrze doładowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...