Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S2 coupe 1991 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co tu dużo pisać - śliczniutka :good: i niezawodności życzę!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podepnę się pod temat bo podobają mi się auta z tamtej epoki ;-)

Opublikowano

Fotele są przednie. U Kokosa gniotłem poślada w takich i idealne :kox: U niego też pasażer biedny :wink4:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dłuuugo była cisza w temacie, ale jest szansa na to że w wrześniu odpalimy auto i zaczniemy docierać. Oczywiście postaram się dodać jakąś małą fotorelację.

Ale żeby było ciekawiej to właśnie zaczynam kolejny projekt, udało się wczoraj zakupić Audi 80 b2 coupe quattro :notworthy:

No ale to już pewnie będzie osobny temat, pewnie po nowym roku bo zanim się za nie zabiorę chcę skończyć eSkę.

Opublikowano

hohoho, to będzie piękny projekt ;-) Gdzieś dorwał takiego rodzynka ?

Opublikowano
  • Autor

W Polsce :) a dokładniej to w Łodzi.

Opublikowano

aaa tą czarną rozebraną ? to chyba tylko laweta ;-)

tak czy inaczej gratulację ;-) można podjechać do Ciebie i zobaczyć to cacko ?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie tą, pewnie że można ale najpierw muszę ją przywieźć, prawdopodobnie od razu do blacharza.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak żeby nie było że nic się nie dzieje, kilka zdjęć kierownic po kompleksowej regeneracji by Raggaman

Ori S2

dsc4820m.jpg

dsc4817m.jpg

dsc4816m.jpg

dsc4813m.jpg

I Audi Sport od B2:

dsc4812m.jpg

dsc4811m.jpg

dsc4810m.jpg

dsc4808m.jpg

Która Wam się bardziej podoba? :)

Poza tym cała deska + tunel centralny już też ładnie obszyte nową skórą + do tego pierdoły w rodzaju gałka biegów czy ręczny też.

Opublikowano

alle foty :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak potrzebujesz to są Twoje. Dzięki za dobra robotę!

Opublikowano

Ha. Od razu skopiowałem :grin::wink:

Dzięki..napisz tylko jakim sprzętem robiłeś fotki, na jakich parametrach i czym obrabiałeś :naughty::kox:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Stół bezcieniowy + 2 lampy studyjne + 10 minut w PS tak na szybko. Zresztą widać, że na szybko bo balans bieli jest źle ustawiony na niektórych. Ale już mi się nie chciało poprawiać.

---------- Post dopisany 12-02-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2012 at 15:09 ----------

Taka mała zajawka przed sezonem, dziś odebrałem recaro od tapicera. Zdjęcie kiepskie ale robione w nocy telefonem. Jak będzie założone oczywiście zrobię fajne zdjęcia

fotelg.jpg

Na żywo kolor alkantary jest sporo ciemniejszy.

Opublikowano

Ładnie :good:

Opublikowano

tą od B2 chętnie kupię :wink:

Opublikowano
  • Autor
tą od B2 chętnie kupię :wink:

Mojej nie oddam :) ale wiem kto ma mogę zapytać czy sprzeda i za ile.

Opublikowano

Coś się dzieje w projekcie? Jakieś postępy? Bo zapowiedzi były już z rok temu :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieje się :)

na wiosnę powinien być gotowy. Opisze całość jak już będzie jeździć.

Opublikowano
tą od B2 chętnie kupię :wink:

Mojej nie oddam :) ale wiem kto ma mogę zapytać czy sprzeda i za ile.

Artur :whistling: zapytaj :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.