Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S2 coupe 1991 3B


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

wkladaj hida, jak masz soczewki i spryski bedzie profi robota, tylko nie przesadzaj z barwa, wrzuc 4300k i bedzie miod malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hidy to nie problem zawsze można wymontować.na soczewkach będzie słabe światło .

a co do migaczy ja bym nie montował ,jakoś mi się nie widzą te z golfa 2.jak chcesz sprawdzę u siebie dymionie ile kosztują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź i podeślij :)

20zł za komplet

A masz jakieś zdjęcie jak toto wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne auto :good: sam na takie polowałem ale znalazłem w tamtych czasach na swoje możliwości tylko NG (silnik nie do zakatowania :decayed:) ta sylwetka nie pozwala sie za nim nie obejrzeć na ulicy :naughty: powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź i podeślij :)

20zł za komplet

A masz jakieś zdjęcie jak toto wygląda?

mam ale nie umiem wkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie mam dylemat. Kupiłem błotniki z migaczami, a w oryginale miałem bez. I teraz nie wiem czy dokładać migacze czy zaślepić otwory. Ktoś wie może czy były wersje S2 z migaczami w błotnikach. Googlałem trochę i niby znalazłem takie zdjęcia gdzie są, ale wolałbym się upewnić. Jeśli się zdecyduję je zostawić to pewnie chciałbym zrobić białe wkłady, myślałem o czymś takim:

http://allegro.pl/vw-golf-i-ii-audi-80-migacze-boczne-clear-i1338738820.html

jak myślicie będzie pasować? W Zderzaku mam migacze białe.

Z tego co mi wiadomo to w S2 nie wychodziły kierunki w blotniku . Ja mysle jak orginał to orginał

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była strzelona w 2 miejscach i dołem się już rozwarstwiała. Nie było się co zastanawiać, póki jeszcze da się kupić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może jutro odbiorę od lakiernika :)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________Odebrałem :notworthy:

Ale zostało jeszcze do zrobienia ostatnie polerowanie + zabawa z woskiem itp. To już prawdopodobnie po nowym roku. Jak będzie gotowe to oczywiście zrobię trochę zdjęć i opiszę całość.

PS: wracałem do domu na dość mocno łysych oponach letnich i banan nie schodził mi z gęby, ale ten samochód fajnie lata bokiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do błotników .. ja bym wolał bez kierunków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja trochę też ale teraz to już tak zostanie. Nie wygląda to źle.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Właśnie udało mi się kupić zaciski brembo z porsche boxter z adapterami do S2 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...