Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S2 coupe 1991 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

do wiosny ta maszyna ma byc juz full kox :kox::decayed: kolorek chyba bedzie ladny :slina:

No ja myślę :)

Opublikowano

wkladaj hida, jak masz soczewki i spryski bedzie profi robota, tylko nie przesadzaj z barwa, wrzuc 4300k i bedzie miod malina

Opublikowano
  • Autor

Na pewno jeśli założę to nie więcej niż 4300 lub 5000K

Opublikowano

hidy to nie problem zawsze można wymontować.na soczewkach będzie słabe światło .

a co do migaczy ja bym nie montował ,jakoś mi się nie widzą te z golfa 2.jak chcesz sprawdzę u siebie dymionie ile kosztują

Opublikowano
  • Autor

To sprawdź i podeślij :)

Opublikowano

To sprawdź i podeślij :)

20zł za komplet
Opublikowano

za***ista będzie ta S2 :kox:

Opublikowano

za***ista będzie ta S2 :kox:

myślisz :mysli:
Opublikowano

za niedługo w Krakowie będzie kilka mocnych starszych audic :kox:

Opublikowano
  • Autor

To sprawdź i podeślij :)

20zł za komplet

A masz jakieś zdjęcie jak toto wygląda?

Opublikowano

świetne auto :good: sam na takie polowałem ale znalazłem w tamtych czasach na swoje możliwości tylko NG (silnik nie do zakatowania :decayed:) ta sylwetka nie pozwala sie za nim nie obejrzeć na ulicy :naughty: powodzenia w modach

Opublikowano

To sprawdź i podeślij :)

20zł za komplet

A masz jakieś zdjęcie jak toto wygląda?

mam ale nie umiem wkleić

Opublikowano

Kurcze Panowie mam dylemat. Kupiłem błotniki z migaczami, a w oryginale miałem bez. I teraz nie wiem czy dokładać migacze czy zaślepić otwory. Ktoś wie może czy były wersje S2 z migaczami w błotnikach. Googlałem trochę i niby znalazłem takie zdjęcia gdzie są, ale wolałbym się upewnić. Jeśli się zdecyduję je zostawić to pewnie chciałbym zrobić białe wkłady, myślałem o czymś takim:

http://allegro.pl/vw-golf-i-ii-audi-80-migacze-boczne-clear-i1338738820.html

jak myślicie będzie pasować? W Zderzaku mam migacze białe.

Z tego co mi wiadomo to w S2 nie wychodziły kierunki w blotniku . Ja mysle jak orginał to orginał

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem i wychodziły. Np na rynek włoski, szwajcarski i angielski.

Opublikowano

czemu szybka poszła do wymiany?

Opublikowano
  • Autor

Była strzelona w 2 miejscach i dołem się już rozwarstwiała. Nie było się co zastanawiać, póki jeszcze da się kupić nową.

Opublikowano

jutro kierunkowskazy przyjdą :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A ja może jutro odbiorę od lakiernika :)[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________Odebrałem :notworthy:

Ale zostało jeszcze do zrobienia ostatnie polerowanie + zabawa z woskiem itp. To już prawdopodobnie po nowym roku. Jak będzie gotowe to oczywiście zrobię trochę zdjęć i opiszę całość.

PS: wracałem do domu na dość mocno łysych oponach letnich i banan nie schodził mi z gęby, ale ten samochód fajnie lata bokiem :kox:

Opublikowano

Wracając do błotników .. ja bym wolał bez kierunków :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No ja trochę też ale teraz to już tak zostanie. Nie wygląda to źle.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Właśnie udało mi się kupić zaciski brembo z porsche boxter z adapterami do S2 :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.