Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S2 coupe 1991 3B


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Gamling ty wiesz że masz przyjechać tym potworkiem na spota jak to będzie już jeździło po mieście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na pewno kiedyś przyjadę. :evil:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:08_________________________________________________Grrr, lakiernik właśnie stwierdził że będzie gotowa dopiero w grudniu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam wyjścia.[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________Ale na pocieszenie właśnie udało się w końcu zamówić amortyzatory Bilstein B8. Do tej pory była lipa, nigdzie nie mogłem ich dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje taki jaki był - czarny. A dokładnie Volcano black.

Czyli jedyny sluszny kolor jak to niektorzy mawiają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusiło mnie trochę żeby zmienić kolor ale ostatecznie zostawiłem. Być może dodam jeszcze kiedyś jakieś elementy które go trochę ożywią w kolorze ciemno szarym ale to się jeszcze zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski. jak cos to mam zajebistego lakiernika w krakowie.Tani nie jest ale malowal lata dla ASO toyoty , i na prawde robi tak ze mucha nie siada , a ja bardzo wymagajacy jestem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie mam dylemat. Kupiłem błotniki z migaczami, a w oryginale miałem bez. I teraz nie wiem czy dokładać migacze czy zaślepić otwory. Ktoś wie może czy były wersje S2 z migaczami w błotnikach. Googlałem trochę i niby znalazłem takie zdjęcia gdzie są, ale wolałbym się upewnić. Jeśli się zdecyduję je zostawić to pewnie chciałbym zrobić białe wkłady, myślałem o czymś takim:

http://allegro.pl/vw-golf-i-ii-audi-80-migacze-boczne-clear-i1338738820.html

jak myślicie będzie pasować? W Zderzaku mam migacze białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakiegoś linka do dymionych?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:15_________________________________________________W końcu auto jest pomalowane, teraz jeszcze poskładać i polerka. Na razie wygląda tak:

s2lakiernik.jpg

Zdjęcie kiepskie bo telefonem. Ale na żywo widać że lakier wyszedł bardzo fajnie.

Oczywiście przy okazji wyszło parę rzeczy. Będzie więc nowa szyba przednia, migacze w błotnikach, wymienione listwy progowe wewnętrzne i zewnętrzne. Zupełnie nowe listwy drzwiowe z aso. Poza tym między innymi: naprawiony podnośnik elektryczny szyby kierowcy, lampy tylne w całkiem dobrym stanie. Dokupiłem też ori spryskiwacze reflektorów i mały rarytasik czyli przednie lampy soczewkowe. A teraz mam zgryza czy wsadzać hid'y czy nie :)

Pełna lista ze zdjęciami powstanie jak auto wróci już do mojego garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...