Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S2 coupe 1991 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekam na lakiernika, na razie ma miesiąc poślizgu :wallbash:

ups ,tak to z nimi bywa :naughty:
Opublikowano

Gamling ty wiesz że masz przyjechać tym potworkiem na spota jak to będzie już jeździło po mieście :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spoko, na pewno kiedyś przyjadę. :evil:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:08_________________________________________________Grrr, lakiernik właśnie stwierdził że będzie gotowa dopiero w grudniu :wallbash:

Opublikowano

zmien lakiernika :polew::)

Opublikowano
  • Autor

Problem polega na tym, że tamten jest trochę znajomy i jest dobry.

Opublikowano

to pozostalo tylko czekac :good:

Opublikowano
  • Autor

No niestety nie mam wyjścia.[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________Ale na pocieszenie właśnie udało się w końcu zamówić amortyzatory Bilstein B8. Do tej pory była lipa, nigdzie nie mogłem ich dostać.

Opublikowano

ale ma szarpniecie skurkownaiec :kox:

a nie doczytałem chyba a jaki bedzie kolorek lakieru?? taki jak był czy moze masz jakies widzimisie inne ??

Opublikowano
  • Autor

Zostaje taki jaki był - czarny. A dokładnie Volcano black.

Opublikowano

Zostaje taki jaki był - czarny. A dokładnie Volcano black.

Czyli jedyny sluszny kolor jak to niektorzy mawiają :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kusiło mnie trochę żeby zmienić kolor ale ostatecznie zostawiłem. Być może dodam jeszcze kiedyś jakieś elementy które go trochę ożywią w kolorze ciemno szarym ale to się jeszcze zobaczy.

Opublikowano

drogi ten Twój lakiernik :gwizdanie: może być pv

Opublikowano
  • Autor

Poszło pw

Opublikowano

Poszło pw

:wink4:
Opublikowano

Wąski. jak cos to mam zajebistego lakiernika w krakowie.Tani nie jest ale malowal lata dla ASO toyoty , i na prawde robi tak ze mucha nie siada , a ja bardzo wymagajacy jestem........

Opublikowano

No.. autko pierwsza klasa. Jestem bardzo ciekaw efektu po wszystkich zaplanowanych modyfikacjach :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurcze Panowie mam dylemat. Kupiłem błotniki z migaczami, a w oryginale miałem bez. I teraz nie wiem czy dokładać migacze czy zaślepić otwory. Ktoś wie może czy były wersje S2 z migaczami w błotnikach. Googlałem trochę i niby znalazłem takie zdjęcia gdzie są, ale wolałbym się upewnić. Jeśli się zdecyduję je zostawić to pewnie chciałbym zrobić białe wkłady, myślałem o czymś takim:

http://allegro.pl/vw-golf-i-ii-audi-80-migacze-boczne-clear-i1338738820.html

jak myślicie będzie pasować? W Zderzaku mam migacze białe.

Opublikowano

a nie dymione lepiej ?

Opublikowano
  • Autor

A masz jakiegoś linka do dymionych?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 15:15_________________________________________________W końcu auto jest pomalowane, teraz jeszcze poskładać i polerka. Na razie wygląda tak:

s2lakiernik.jpg

Zdjęcie kiepskie bo telefonem. Ale na żywo widać że lakier wyszedł bardzo fajnie.

Oczywiście przy okazji wyszło parę rzeczy. Będzie więc nowa szyba przednia, migacze w błotnikach, wymienione listwy progowe wewnętrzne i zewnętrzne. Zupełnie nowe listwy drzwiowe z aso. Poza tym między innymi: naprawiony podnośnik elektryczny szyby kierowcy, lampy tylne w całkiem dobrym stanie. Dokupiłem też ori spryskiwacze reflektorów i mały rarytasik czyli przednie lampy soczewkowe. A teraz mam zgryza czy wsadzać hid'y czy nie :)

Pełna lista ze zdjęciami powstanie jak auto wróci już do mojego garażu.

Opublikowano

do wiosny ta maszyna ma byc juz full kox :kox::decayed: kolorek chyba bedzie ladny :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.