Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S2 coupe 1991 3B


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje zakupu :good:

szkoda, ze nie jest to ABY ale i tak pieknie.

a nie bylo auto przypadkiem uderzone :?: bylem pewien na 100% ze wszystkie S2 mialy soczewki z przodu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięnke autko- jedno z tych za którymi trzeba się obejrzeć-gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie jest to ABY ale 3B też można fajnie zrobić.

Jeśli chodzi o soczewki to nie wszystkie je miały, co nie zmienia faktu, że przedni zderzak był wymieniany ale wiedziałem o tym w chwili zakupu.

Faktycznie silniczek słychać pięknie no i do tego blow-off :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie silniczek słychać pięknie no i do tego blow-off :kox:

no to jakiś real filmik by się przydał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakiś real filmik by się przydał :gwizdanie

Zrobi się jak tylko skończę temat skrzyni i hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że eSa się już szykuje w quattro service

może na dniach podjadę to sobie zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że eSa się już szykuje w quattro service

może na dniach podjadę to sobie zobaczę :)

Ano zgadza się. Walczymy ze skrzynią.[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 23:26_________________________________________________Etap pierwszy zakończony :)

Dziś auto wróciło od chłopaków z quattro service. Skrzynia jest po remoncie, założone nowe sprzęgło, zrobiliśmy też porządek z hamulcami. Do tego trochę drobiazgów jak montaż zegara doładowania VDO, wywalenie tłumika wraz z końcówką wydechu na którą nie mogłem patrzeć, przegląd tylnego dyfra i jeszcze kilka innych drobnych spraw. Jutro postaram się dodać kilka zdjęć.

W najbliższym czasie zakładamy nowe amortyzatory Bilstein B8, są już zamówione i czekam aż dojdą. Nowy podnośnik elektryczny szyby kierowcy bo w tej chwili jest na korbce. Wymiana wkładów lusterek bo są w kiepskim stanie a poza tym jestem przyzwyczajony do asferycznych i w tych nic nie widzę :)

A potem to już chyba auto trafi do lakiernika, na pewno przed zimą muszę się zająć nadwoziem bo w kilku miejscach go "bierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety amorki szlag trafił. Okazało się że przyszły do zwykłej coupety i nie będą pasować. :wallbash:

Ale na pocieszenie trwa kompletowanie innych części. Zakupione już ori spryskiwacze do przedniego zderzaka + ori lampy soczewkowe z również S2. Do tego lampy tylne w idealnym stanie i również idealne błotniki przednie. We wrześniu auto idzie do lakiernika i wtedy też będę zakładać wszystkie nowe zabawki. Kolor zostanie taki jaki był czyli volcano black.

PS: nagrałem filmik żeby pokazać jak słychać rzędową piątkę ale niestety efekt jest mierny, mikrofon w aparacie nie poradził sobie i słychać tylko trzaski :(

Tak to jest jak się ma wolny wydech :evil:

W planach na zimę jest założenie nowego wydechu z jakimś delikatnym tłumikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno udało mi się zakupić auto jak w temacie. Prawdę mówiąc zakup doszedł do skutku niejako przez przypadek bo szukałem innego auta. Ale jak już raz się przejechałem s2 to nie mogłem jej odpuścić. Auto w chwili zakupu wyglądało tak:

dsc6378p.jpg

dsc6371.jpg

dsc6376.jpg

6c41d29918368aa6.jpg

No rezaj rezaj Karol :good: mam nadzieje ze nie bedziesz musial jej sprzedac :wink4:

Szkoda ze nie mialem okazji sie przejechac i w ogole zobaczyc jej, no ale czasu bylo malo :thumbdown:

pozdro i powodzenia w modzeniu :good: :good: :kox:

PS a w B6 co masz za wydech? Jak ja odpaliles to dopoki nie zaklekotala myslalem ze to benzynka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mam nadzieję że będzie jeszcze ładniejsze :evil:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:42_________________________________________________Nowy nabytek, wczoraj odebrałem falgi BBS RX II w rozmiarze 17":

wheels_bbs_rx2_lg.jpg

udało się trafić używane w bardzo fajnym stanie od forumowego kolegi Bulczasa.

Za jakieś 2 tygodnie auto powinno wyjechać od lakiernika, już nie mogę się doczekać. A falgi prawdopodobnie założę dopiero na wiosnę. Na zimę zostawiam te co były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa już pamiętam widziałem ją. Ale nie dzięki. Za to prawdopodobnie wyślę Ci do obszycia moją ori z S2

:good:

a jak wygląda ori z S2 ? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...