Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S2 coupe 1991 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foto, foto , bo zapowaida sie mega furka :kox:

Opublikowano

No ja trochę też ale teraz to już tak zostanie. Nie wygląda to źle.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Właśnie udało mi się kupić zaciski brembo z porsche boxter z adapterami do S2 :evil:

to już 17" muszą być nie ?

jaka kasa ?

Opublikowano
  • Autor

No ja trochę też ale teraz to już tak zostanie. Nie wygląda to źle.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Właśnie udało mi się kupić zaciski brembo z porsche boxter z adapterami do S2 :evil:

to już 17" muszą być nie ?

jaka kasa ?

No raczej muszą, nawet nie trochę boję czy wejdą na moje 17" :)

A udało się kupić w fajnej cenie myślę - 900 zł.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:49_________________________________________________

foto, foto , bo zapowaida sie mega furka :kox:

Zaciski kupiłem dokładnie takie:

img_0871.jpg

Do tego prawdopodobnie trafi tarcza 328mm taka jak w A8.

A zdjęcia samochodu będą w przyszłym tygodniu. Wczoraj zawiozłem ją na ostatnie poprawki do lakiernika.

Opublikowano

zaciski seryjne chcesz może sprzedac ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Raczej tak, chyba w zestawie z tarczami wierconymi chyba ATE (ale muszę jeszcze sprawdzić) i klockami EBC Red.

Opublikowano

ladne, ladne :good:

pod felga 18" tak on bedzie wygladal

1cfc4f250a9d8bf5m.jpg

Opublikowano
  • Autor

:)

Miejsca jest jeszcze sporo więc powinno się zmieścić pod moje 17"

Opublikowano

No ja trochę też ale teraz to już tak zostanie. Nie wygląda to źle.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Właśnie udało mi się kupić zaciski brembo z porsche boxter z adapterami do S2 :evil:

to już 17" muszą być nie ?

jaka kasa ?

No raczej muszą, nawet nie trochę boję czy wejdą na moje 17" :)

A udało się kupić w fajnej cenie myślę - 900 zł.[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 18:49_________________________________________________

foto, foto , bo zapowaida sie mega furka :kox:

Zaciski kupiłem dokładnie takie:

img_0871.jpg

Do tego prawdopodobnie trafi tarcza 328mm taka jak w A8.

A zdjęcia samochodu będą w przyszłym tygodniu. Wczoraj zawiozłem ją na ostatnie poprawki do lakiernika.

ale zacisk :slina::kox:

Opublikowano

Super zacisk :good:

ladne, ladne :good:

pod felga 18" tak on bedzie wygladal

1cfc4f250a9d8bf5m.jpg

ta fela mi się nie widzi :no:
Opublikowano
  • Autor

Super zacisk :good:

ladne, ladne :good:

pod felga 18" tak on bedzie wygladal

1cfc4f250a9d8bf5m.jpg

ta fela mi się nie widzi :no:

Ja mam takie na lato:

wheels_bbs_rx2_lg.jpg

Opublikowano

Super zacisk :good:

ladne, ladne :good:

pod felga 18" tak on bedzie wygladal

1cfc4f250a9d8bf5m.jpg

ta fela mi się nie widzi :no:

wlascicielowi sie widzi bo auto jest z lat 90-tych wiec fela tez miala byc z tamtych lat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Projekt się rozkręca. :evil:

Udało mi się właśnie zakupić kolektor dolotowy Wagnera:

sdc11960jpg.jpg

I wydechowy od 034 Motorsport:

snc00063jpg.jpg

Kto siedzi w temacie doskonale zna te firmy, a kto nie zna zachęcam do poczytania, warto :) Co prawda miałem nie budować potwora, ale po pierwsze apetyt rośnie w miarę jedzenia a po drugie trafiły się nowe sztuki już na miejscu w Polsce w takich pieniądzach że aż żal było nie kupić :>

Teraz jeszcze muszę wymyślić czym będę chciał dmuchać. Wstępnie zastanawiam się nad GT2871R tylko to niestety dość droga zabawka :(

Opublikowano

może holsety ?

Opublikowano
  • Autor

No tylko chciałbym coś co fajnie wstaje przy 3000. A z holsetem będzie gorzej.

Opublikowano

ale potem będzie łeb urywać :decayed:

po co wczesne wstawanie ? będziesz nią jeździł na co dzień ?

Opublikowano
  • Autor

ale potem będzie łeb urywać :decayed:

po co wczesne wstawanie ? będziesz nią jeździł na co dzień ?

Tak :evil:

Opublikowano

Jakos przeoczylem ta S2 :) Super auto, mialem cos takiego jakies 7 lat temu.. Zabawka jakiej nie zapomne. Prawie nic w nim sam nie robilem, kupilem dosyc przerobione, pojezdzilem chyba z rok a pozniej jeden kolo zrobil z niej cos okolo 500km i 650Nm. Urywalo jajka az sie rozbil i poszedl za kratki w Norwegii zbijac palety..

Z tego co pamietam zabawki w mojej byly takie:

-silnik ABY

-hamulce Porsche z przodu

-elementy wydechu Furans

-kwasowka Ferrity

-mocowania silnika 034Motorsport ++++

-przednie siedzenia z RS2

Od tamtego czasu juz nigdy nie bawilem sie tak dobrze na zlotach klubowych w Norwegii.

Wedlug mnie, najpiekniejszy dzwiek i melodia dla uszu to porzadnie przeladowany 5cyl 2.2 z wydechem.

Rajdowe Sport Quattro :kox: :kox:

Opublikowano

5 cylindrów Audi dźwięk :kox:

Opublikowano

Jakos przeoczylem ta S2 :) Super auto, mialem cos takiego jakies 7 lat temu.. Zabawka jakiej nie zapomne. Prawie nic w nim sam nie robilem, kupilem dosyc przerobione, pojezdzilem chyba z rok a pozniej jeden kolo zrobil z niej cos okolo 500km i 650Nm. Urywalo jajka az sie rozbil i poszedl za kratki w Norwegii zbijac palety..

Z tego co pamietam zabawki w mojej byly takie:

-silnik ABY

-hamulce Porsche z przodu

-elementy wydechu Furans

-kwasowka Ferrity

-mocowania silnika 034Motorsport ++++

-przednie siedzenia z RS2

Od tamtego czasu juz nigdy nie bawilem sie tak dobrze na zlotach klubowych w Norwegii.

Wedlug mnie, najpiekniejszy dzwiek i melodia dla uszu to porzadnie przeladowany 5cyl 2.2 z wydechem.

Rajdowe Sport Quattro :kox: :kox:

zamna chodzi caly czas RS2 :cool1:

Opublikowano

fajny Youngtimer :) miłego grzebania i śmigania :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.