Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S2 coupe 1991 3B


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Update na dzień 2.02.2011: (ta sama informacja trafiła do pierwszego posta)

Chyba mogę napisać, że pierwszy etap prac zakończony :)

W aucie zostało zrobione:

- remont skrzyni biegów + nowe sprzęgło Sachs

- wywalony praktycznie cały wydech bo do niczego się nie nadawał a w dodatku końcówka wyglądała paskudnie. W tej chwili wydech jest praktycznie wolny ale to się jeszcze zmieni :)

- wymienione amortyzatory na nowe Bilstein B8 w połączeniu ze springami H&R obniżającymi jeszcze bardziej auto, przy okazji powymieniane wszystkie gumki, łączniki i inne upierdliwe drobiazgi, mam nadzieję że ten temat jest zrobiony raz a dobrze. Na pewno auto prowadzi się nieporównywalnie lepiej

- wymienione przednie hamulce, całość została oparta na zaciskach porsche Boxter S + tarcza audi 314mm, do tego dojdą przewody w oplocie na które już czekam, wcześniej były jeszcze małe porządki ze wspomaganiem układu ale temat już opanowany

- udało się zrobić względny porządek w elektryce, nowa puszka + przegląd okablowania, ale kilka detali zostało jeszcze do poprawki

- auto zostało w całości polakierowane, założone nowe błotniki, nowe (prosto z ASO) listwy dolne na drzwi i błotniki, powymieniane stare uszczelki nadwozia. Przy okazji tylne lampy również zostały wymienione na inne w lepszym stanie a dodatkowo zostały delikatnie wypolerowane. Do założenia czekają już nowiutkie znaczki S2, stare zostały skradzione

- założone używane lampy soczewkowe, z czarnymi ramkami + ksenon 5000

- założone oryginalne spryskiwacze lamp przednich

- założony zegar doładowania VDO z białą tarczą, starałem się dokupić taki, który będzie pasować do ori zegarów więc musiałem ściągać go ze stanów. Trafił on w środkowy nawiew.

- do tego doszło jeszcze jakieś radyjko, ale to tak na razie

Pewnie zapomniałem jeszcze o sporej ilości drobniejszych spraw, ale z istotnych rzeczy na dziś to tyle :)

A teraz obiecane zdjęcia:

dsc7328m.jpg

dsc7323m.jpg

dsc7334m.jpg

dsc7335m.jpg

dsc7332m.jpg

dsc7338m.jpg

dsc7347m.jpg

To tak na szybko robione w garażu, jak będzie chwila to postaram się zrobić coś fajniejszego w dzień w jakimś fajnym plenerku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie :)

Fajnie jest miec taka zabawke + miec srodki na jej kompletna renowacje, rewelka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zżera tak z 2 razy więcej kasy niż mi się na początku wydawało że będzie, ale i tak warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już widziałem

na żywo fajnie wygląda

ale koła do zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła są tylko na zimę, jak tylko będzie cieplej to zakładam BBSy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

:decayed:

uwielbiam te stare budy w coupe, pięknabaza do dalszego modowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucisz foty ze środka ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucisz foty ze środka ????????????

Wrzucę ale jak będzie co pokazać bo środek na razie jest w stanie średnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już komentowałem tą kupetkę, ale się powtórze że bardzo ładna :evil: Szkoda że ja nie znalazłem jakiejs w znośnym stanie jak pół roku szukałem, tylko ja w silniku v6 i quattro :decayed: Mam usa lampy tylne ale bez blendy do coupe jakbyś był zainteresowany to priv :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Dziś przyszły kolejne graty. Fotele Recaro Ergomed, prawie identyczne jak te:

ergomed__67_.jpg

Muszę je tylko dać do tapicera. Fotel kierowcy jest full wypas pełna elektryka, grzanie, wentylowanie i co tam jeszcze można sobie wymyślić. Pasażera jest nieco biedniejszy ale co mi tam :decayed:

Poza tym komplet boczków w skórze czarnej w stanie idealnym, normalnie jak nowe.

Ale najfajniejsza zabawka ma przyjść we wtorek, Garrett GT-2871R:

GT2871R.jpg

W tym silniku turbo ma potencjał na jakieś 400+ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...