Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S2 coupe 1991 3B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Update na dzień 2.02.2011: (ta sama informacja trafiła do pierwszego posta)

Chyba mogę napisać, że pierwszy etap prac zakończony :)

W aucie zostało zrobione:

- remont skrzyni biegów + nowe sprzęgło Sachs

- wywalony praktycznie cały wydech bo do niczego się nie nadawał a w dodatku końcówka wyglądała paskudnie. W tej chwili wydech jest praktycznie wolny ale to się jeszcze zmieni :)

- wymienione amortyzatory na nowe Bilstein B8 w połączeniu ze springami H&R obniżającymi jeszcze bardziej auto, przy okazji powymieniane wszystkie gumki, łączniki i inne upierdliwe drobiazgi, mam nadzieję że ten temat jest zrobiony raz a dobrze. Na pewno auto prowadzi się nieporównywalnie lepiej

- wymienione przednie hamulce, całość została oparta na zaciskach porsche Boxter S + tarcza audi 314mm, do tego dojdą przewody w oplocie na które już czekam, wcześniej były jeszcze małe porządki ze wspomaganiem układu ale temat już opanowany

- udało się zrobić względny porządek w elektryce, nowa puszka + przegląd okablowania, ale kilka detali zostało jeszcze do poprawki

- auto zostało w całości polakierowane, założone nowe błotniki, nowe (prosto z ASO) listwy dolne na drzwi i błotniki, powymieniane stare uszczelki nadwozia. Przy okazji tylne lampy również zostały wymienione na inne w lepszym stanie a dodatkowo zostały delikatnie wypolerowane. Do założenia czekają już nowiutkie znaczki S2, stare zostały skradzione

- założone używane lampy soczewkowe, z czarnymi ramkami + ksenon 5000

- założone oryginalne spryskiwacze lamp przednich

- założony zegar doładowania VDO z białą tarczą, starałem się dokupić taki, który będzie pasować do ori zegarów więc musiałem ściągać go ze stanów. Trafił on w środkowy nawiew.

- do tego doszło jeszcze jakieś radyjko, ale to tak na razie

Pewnie zapomniałem jeszcze o sporej ilości drobniejszych spraw, ale z istotnych rzeczy na dziś to tyle :)

A teraz obiecane zdjęcia:

dsc7328m.jpg

dsc7323m.jpg

dsc7334m.jpg

dsc7335m.jpg

dsc7332m.jpg

dsc7338m.jpg

dsc7347m.jpg

To tak na szybko robione w garażu, jak będzie chwila to postaram się zrobić coś fajniejszego w dzień w jakimś fajnym plenerku :)

Opublikowano

Swietnie :)

Fajnie jest miec taka zabawke + miec srodki na jej kompletna renowacje, rewelka ;)

Opublikowano
  • Autor

Auto zżera tak z 2 razy więcej kasy niż mi się na początku wydawało że będzie, ale i tak warto :)

Opublikowano

poprostu piękna

Opublikowano

ja już widziałem

na żywo fajnie wygląda

ale koła do zmiany :)

Opublikowano
  • Autor

Te koła są tylko na zimę, jak tylko będzie cieplej to zakładam BBSy :evil:

Opublikowano

super robota :good:

Opublikowano

:zemdlal:

co tu więcej mówić :good:

Opublikowano

:thumbdown:

:decayed:

uwielbiam te stare budy w coupe, pięknabaza do dalszego modowania :good:

Opublikowano

nie szkoda Ci jej w zimę targać? fura :kox:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zimą na śliskim jest najfajniej :)

Opublikowano

mamma mia, cud malina!

wielkie graty za wlozona prace! super :good:

Opublikowano

wrzucisz foty ze środka ????????????

Opublikowano
  • Autor

wrzucisz foty ze środka ????????????

Wrzucę ale jak będzie co pokazać bo środek na razie jest w stanie średnim.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pewnie już komentowałem tą kupetkę, ale się powtórze że bardzo ładna :evil: Szkoda że ja nie znalazłem jakiejs w znośnym stanie jak pół roku szukałem, tylko ja w silniku v6 i quattro :decayed: Mam usa lampy tylne ale bez blendy do coupe jakbyś był zainteresowany to priv :good:

Opublikowano

Świetne auto, sam bym takie łyknął... :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Dziś przyszły kolejne graty. Fotele Recaro Ergomed, prawie identyczne jak te:

ergomed__67_.jpg

Muszę je tylko dać do tapicera. Fotel kierowcy jest full wypas pełna elektryka, grzanie, wentylowanie i co tam jeszcze można sobie wymyślić. Pasażera jest nieco biedniejszy ale co mi tam :decayed:

Poza tym komplet boczków w skórze czarnej w stanie idealnym, normalnie jak nowe.

Ale najfajniejsza zabawka ma przyjść we wtorek, Garrett GT-2871R:

GT2871R.jpg

W tym silniku turbo ma potencjał na jakieś 400+ :evil:

Opublikowano

Na ile KM chcesz podkręcić motorek ?

Opublikowano
  • Autor

Na jakieś 380, może 400. Zobaczymy jak wyjdzie.

Opublikowano

No to będzie niezła jazda - tylko pozazdrościć przyszłych osiągów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.