Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, PiterA4 napisał:

dzisiaj o 13:20 katowice chorzowska szary b7 w sedanie na fchu..j fajnych kołach i glebie pomachane kierownikowi ?

Odmachane kierownikowi czystej fchooy B5. ?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, afroo. napisał:

Odmachane kierownikowi czystej fchooy B5. ?

już będe wiedział czyja to bo juz pare razy widziałem jak dreptałem na garage?

Opublikowano
1 minutę temu, PiterA4 napisał:

już będe wiedział czyja to bo juz pare razy widziałem jak dreptałem na garage?

Kręcę się sporo pomiędzy Tauzenem, a Józefowcem. ?

Opublikowano
1 minutę temu, afroo. napisał:

Kręcę się sporo pomiędzy Tauzenem, a Józefowcem. ?

ja po dębie i jozwa wiec często widuje?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnej B6 1.8t na SBE MC.... w avancie widzianej dzis koło 7 rano na "zakręcie mistrzów" w Katowicach. 

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

przed 14;00 stanley koło kłosa w kato w ostatnim momencie zakapowałem ?

Opublikowano
14 godzin temu, PiterA4 napisał:

przed 14;00 stanley koło kłosa w kato w ostatnim momencie zakapowałem ?

true  ;)

Opublikowano

1.06. w Szczyrku w pobliżu kolejki linowej na Skrzyczne, ciemne B6 avant nr rej. SPS.....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ucho około 8:30 na Sikorskiego w stronę Paprocan

Opublikowano

Wczorajszym niedzielnym popołudniem @ucho.77 ze swoją leżał na Paprach, a chwilę później przy Biedronce @Miszka82 przebiegał przez Bielską z rodzinką. :hi:

Przejeżdżałem na prędkości na kole i nawet mnie nie widzieli, a nie było jak zaczepić. :nose:

Opublikowano
27 minut temu, afroo. napisał:

Wczorajszym niedzielnym popołudniem @ucho.77 ze swoją leżał na Paprach, a chwilę później przy Biedronce @Miszka82 przebiegał przez Bielską z rodzinką. :hi:

Przejeżdżałem na prędkości na kole i nawet mnie nie widzieli, a nie było jak zaczepić. :nose:

na kole - rowerze czy kole-moto ? ?

ale fakt potwierdzam przebiegałem tamtędy z rodzinką :hi: 

normalnie sokole oko

Opublikowano

@afroo. z panią na prędkości ?

Trza było wołać 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@PiterA4 dziś rano na browarze :hi:

Opublikowano
W dniu 30.07.2018 o 13:52, ucho.77 napisał:

@PiterA4 dziś rano na browarze :hi:

fakt ale ciebie nie widziałem ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Około 11 w Żorach na Dk81

Czarne B6 sedan, dymione światła tylne, rejestracja SG. Od świateł do świateł szliśmy w zderzak. Ktoś z forum ? Pomrugane było na koniec ;) 

Edytowane przez KarolH

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla Kolegi z szarego avanta SBE trasa Dresden --> Leipzig  

Opublikowano
3 godziny temu, Steav napisał:

Pozdrowienia dla Kolegi z szarego avanta SBE trasa Dresden --> Leipzig  

Co ty gadasz, te a3 na niemieckich blachach to Ty ?

Opublikowano

A coś myślał, że Niemiec ci machał?? ? w rejestracji mam PL ? Nie mogłem szaleć zimowy setup, który idzie na szrot za miesiąc 

Edytowane przez Steav

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj ok godz 16 na DK94 w SO kierunek Dąbrowa Górnicza: czarne B8 Avant  :hi:   

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrawiam somsiada ;)

58895176_346457586074798_5913744863613943808_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.