Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

i jak wyszło?????

domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie

ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wyszło?????

domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie

ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu

ja mam jeszcze stary panel w zapasie więc on pójdzie na próbę :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:18_________________________________________________

fayera gdzie fotki? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wyszło?????

domin może u ciebie były takie wymiary jak podałeś mi na szablonie

ale u mnie niestety są małe luzy/szpary zostawiając przy docince po ok.2mm zapasu

ja mam jeszcze stary panel w zapasie więc on pójdzie na próbę :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 19:18_________________________________________________

fayera gdzie fotki? :cool1:

zaczekaj zaraz pójdę-ufff[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 15:18_________________________________________________Zasugerowałem się szablonem od kolegi domin79 no i trochę luzu jest.

Oczywiście zostawiłem po 1,5mm zapasu co do szablonu

i wydaje mi się,że jest to kwestia indywidualnego dopasowywania i docinania.

No ale nie jestem drobiazgowym i mi to nie przeszkadza :wink4:.

2ac17ef3ee9cede8med.jpg

8cd3cb48ef0c9ce4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyłożę szablon i też zostawię jeszcze trochę więcej naddatku żeby nie było za dużo wycięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za szybko chciałeś i dlatego tak wyszło :mysli: ja z tego szablonu objechałem już z 10 szt i za każdym razem jest wszystko na wcisk

im wolniej tym lepiej sam koniec to już papierek ścierny

rEdar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rEdar.jpg

to jest :kox::good:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 14:17_________________________________________________domin79 mógłbyś ten Twój szablon odbić przez kalkę (brzmi staroświecko, zresztą skąd teraz kalkę skombinować :polew: ) lub podłożyć czystą kartkę pod Twój szablon i odcisnąć mocniej długospisem i wysłać w kopercie Pocztą bo trochę się boje tego co dostałem na fax

będzie lipa jak się trochę zniekształciło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za szybko chciałeś i dlatego tak wyszło :mysli: ja z tego szablonu objechałem już z 10 szt i za każdym razem jest wszystko na wcisk

im wolniej tym lepiej sam koniec to już papierek ścierny

rEdar.jpg

pewnie tak,mogłem większy zapas zostawić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rEdar.jpg

to jest :kox::good:

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 14:17_________________________________________________domin79 mógłbyś ten Twój szablon odbić przez kalkę (brzmi staroświecko, zresztą skąd teraz kalkę skombinować :polew: ) lub podłożyć czystą kartkę pod Twój szablon i odcisnąć mocniej długospisem i wysłać w kopercie Pocztą bo trochę się boje tego co dostałem na fax

będzie lipa jak się trochę zniekształciło :(

dawaj dane na pw podeśle Ci prawie orginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeżbimy to razem z kolegą Zbyszkiem jak coś to niema sprawy wpadaj dotniemy a przy okazji będzie mini spot he he :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak idzie??.... zastanawiam się czy ma ktoś możliwość zrobienia tego szablonu np w pliku CAD-u wtedy nie było by problemu z wydrukowaniem w skali 1:1 albo inny do tego podobnym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupic na allegro i sie nie męczyc z cieciem góra trzeba dopłacić 50zł jak sie swój sprzeda w moim przypadku z grzanymi stolkami sprzedałem za tąsamą cene co kupiłem pod 2 DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem ze miałeś dużego farta po prostu :gwizdanie: Ja szukałem do B7 z grzaniem tyłka i w końcu dociąłem eksperymentalnie swój i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również docinałem i wygląda jak w orginale. Proponuje najpierw obciąć trochę a następnie docierać papierem ściernym. Tym sposobem dopasujemy idealnie do tunelu. I przy montażu uważajcie żeby nie porysować tunelu, bo wykonany jest z takiego materiału że raz dwa zostają ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i88

Również docinałem i wygląda jak w orginale. Proponuje najpierw obciąć trochę a następnie docierać papierem ściernym. Tym sposobem dopasujemy idealnie do tunelu. I przy montażu uważajcie żeby nie porysować tunelu, bo wykonany jest z takiego materiału że raz dwa zostają ślady.

najlepiej podkładać jakieś karty kredytowe itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od cięcia klimatronika - powiedzcie mi jak po cięciu zachowuje sie tam powłoczka na plastiku.

Przyglądałem się to normalnie ta powłoczka zachodzi też na powierzchnię tantu - jak sie obetnie kawałekrantu to czy czasem nie zadrapie sie ta powierzchnia i nie będzie łupać.

Do autora tematu - sugeruję zmienić temat np. Docinanie klimatronika i tunelu pod kosz 2 DIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...