Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Yhm to spoko wiesz w razie w zasiegam informacji:) a słuchaj kosz kupowales nowke czy gdzies allegro?? bo ciezko znalesc niesamowicie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem 170 na allegro alu

+esp+awar.+szufladka+dez.pod.+zaślepki

No tak to sie opłaca bo bez kitu nie dam komus zarobic no nawet urzywki a drozsze niz nowy zeby ten nowy jakas podruba to tak a w takim wypadku to przeciez totalnie bez sensu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszxxx, ja mam taka ramkę pod 2DIN. Oryginalną, nową. Nie wiem jednakże co ona zawiera oprócz samego szkieletu. Kupiłem a i tak RNS-E nie instaluję więc mogę po kosztach odsprzedać. Jakby co to PW :hi:

Numer mojego kosza to 8E0858005F. Plastikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looz nie dam sie az tak naciafnac juz kupiłem kosz w stalówce no tak jak piszesz nie cale 200 zł :> A dzis zamontowałem :kox: Troszke bieda bez ogrzewanego garażu :wallbash: Ale ładnie wyszlo to jestem z siebie dumny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za szybko chciałeś i dlatego tak wyszło :mysli: ja z tego szablonu objechałem już z 10 szt i za każdym razem jest wszystko na wcisk

im wolniej tym lepiej sam koniec to już papierek ścierny

rEdar.jpg

jak zrobiłeś to ze nie masz przy docinanym klimatroniku przerwy miedzy popielniczka, i czy mi sie wydaje?? czy masz zlicowany bardziej klimatronik<wysuniety> z radiem??

z tą szparą to juz doczytałem :hi: ze pod popielniczka trzeba dociac, a z tym wysunietym klimatronikiem to zludzenie przy zdjeciu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za szybko chciałeś i dlatego tak wyszło :mysli: ja z tego szablonu objechałem już z 10 szt i za każdym razem jest wszystko na wcisk

im wolniej tym lepiej sam koniec to już papierek ścierny

rEdar.jpg

jak zrobiłeś to ze nie masz przy docinanym klimatroniku przerwy miedzy popielniczka, i czy mi sie wydaje?? czy masz zlicowany bardziej klimatronik<wysuniety> z radiem??

z tą szparą to juz doczytałem :hi: ze pod popielniczka trzeba dociac, a z tym wysunietym klimatronikiem to zludzenie przy zdjeciu??

wszystko jest ok.

złudzenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla następnych modzących wrzucam fotkę z zaznaczonym elementem do wycięcia pod 2din

szkic odrysowany na tekturze z tunelu 2din, przycięty i przyłożony do owego tunelu 1din

ae60aa237a77f148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chce sie komuś wstawić fotke ktore miejsca na tej półeczce i popielniczce trzeba wyciąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chce sie komuś wstawić fotke ktore miejsca na tej półeczce i popielniczce trzeba wyciąć ?

popielniczki nie ruszasz a półkę około 8-10mm nie robi żadnej to różnicy bo i tak nie widać

aha tniesz górę półki patrząc jak leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak kolega łądnie pokazał jak wyciac tunel tylko Ze troszke nizej bedzies zmusiał zejsc z clima ale to docina powoli i sie spasuje.

Półka po clima fakt trzeba trosze uciąc ale to nc bo jej prawie nie widac widac tylko przód tam gdzie sa zaciski.

Popielniczka z kosza 1 din wchodiz bez zadnego ale i sie cała otwiera tak jak normalnie przy koszu 1 din.

Clime troszke bedzies zmusial ciac boczki ale obcinaj powoli i z obu stron jednakowo jak juz spasujesz clime dotni tak samo liste CHROMU od climy tylko że tył listwy zetni w łukos bo bedziesz chaczył o tunel przy wsadzaniu do kosza 2 din jak co to pisz na PW powiem to lepiej ( włąsnie to robiłem i moge ci pokazac jak spasowałem powiem ci dokładnie krok po kroku jak odkrecic itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozecie mi powiedzieć jak rozebrać klimatronik. Ponieważ chce wymienić front (zmienić sam panel na 2 din) rozkreciłem klimatornik lecz nie umiem zdemontować płytki przy panelu przednim. Odkreciłem wszystkie śrubki ale coś go trzyma przy pokretłach grzanych siedzeń. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...