Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Montaż sekwencji w firmie czakram (tarnów rzeszow)


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poczytałem troche forum i stwierdziłem ze wiekszośc z was jezdzi na LPG i ma sekwencje.. wobec czego postanowilem wg sugestii chlopakow z forum poszukac tego typu zakladów. Moj ojciec jezdzi na LPG i nie narzeka. Choc ja z tym cudem nie mialem styczności.

Znalazłem firme jn.

FHU CZAKRAM AUDI A4 1.8 125km ADR

http://czakram.pl/index1.php

2900 pln sq 24 z wtryskiwaczami BRC i 2300 pln sq light z wtryskami ZAVOLI.

Dziękujemy za zainteresowanie i chęć skorzystania z naszych usług.

Zalecamy instalacje BRC 2400-2900 ZŁ

(turbo doładowanie dopłata 500zł)

Zapraszamy do serwisów firmy Czakram :

Tarnów ul.Dojazd 1 tel:014 6271390-91

Rzeszów ul.Baczyńskiego 9A tel:017 8508494

Warszawa ul.Maciejki 12 tel: 022 8684899

Mysłowice ul.Rzemieślnicza 20 tel:032 2221587

Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia szczegółów dotyczących montażu instalacji. Dopełnimy wszelkich starań by Pan/Pani był/a zadowolony/zadowolona z zamontowanej instalacji i naszych usług.

To jest 1 email od nich wyslalem jeszcze jedno pytanie do rzeszowa i jstem ciekawy co mi zaproponuja. Czy montaz wymaga wiercenia w kolektorze dziur? w jakich miejscach i czy powinni wyciagac kolektor czy wiercic na pale? Na co jescze zwrocic uwage? moze ktos jest z podkarpacia i montował gdzies w takim aucie sekwencje.

[pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FHU CZAKRAM to dobra firma specjaliści od BRC zakładałem kilka lat temu u nich LPG 4 lata żadnej awarii dosłownie nic wszystko fajnie hulało i jak maske sie podniosło to wszystko fajnie poukładane a nie jakaś rzeźnia jak sie już z tym spotkałem co do kolektora to wiercą dziury ale nie martw sie naprawde po żądna firma bynajmniej ja byłem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

założyłem brc fly sequent w sierpniu rok temu, natrzaskałem już z 18tyś km i jestem zadowolony,

montaż tak jak wspomniał kolega dawcav6 wygląda bardzo porządnie i ładnie.

odwiedzałem ich tylko raz, tj na przegląd gwarancyjny co 15tyś. jedyne co mogli by poprawić to działania tego czujnika poziomu lpg, nie do końca daje właściwe wskazania i zalecam jazde na kilometry jak już coś;]

spalanie od 11,5 do 12,5 zależy gdzie zatankuje i jak "cisne" :polew:

ja zakładałem gaz na baczyńskiego w rzeszowskim oddziale czakram'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile placiliscie i jakie macie cześci? tzn wtryski dokladniej mi proponuje valteki..w cenie 2400zl

a brc wtryski okolo 2900 łacznie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem BRC w czakram rok temu.Zapłaciłem 2500zł razem z wlewem gazu montowanym przy wlewie paliwa.Jestem mega zadowolony z tej instalacji.Byłem z 2razy na regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego poszukaj sobie czegoś bliżej siebie i o sprawdzonej renomie http://www.maxiservice.pl/ to jest rzut kamieniem od Sanoka, koleś zakłada gaz od 10 lat, wszystko tam jeździ .... co w spgk nie mogli sobie poradzić ani w POMIE itd.... już kilki klubowiczów lokalnych tam zakładało i są zadowoleni, weź sobie tam tryknij i powołaj się ze masz info z forum i targuj zniżkę.

- valteków nie bierz !!!! jeśli już to taurusy lub matixy

- i komputer sterujący bierz pełny nie żadne mini komputerki (czyli takie co mają mała możliwość regulacji - tzw zestawy mini. juniro czy inne ... )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz LPG to poszukaj instalacji na STAGU4 jest tańszy niz BRC a równie dobry, do tego dobry parownik i bedzie super. NAjważniejsze znaleźć kumatego gazownika bo nawet na dobrych gratach auto nie bedzie jeździc. Do ADR wystarczy w zupełnosci listwa RAILA ewentualnie VALTEki, nie ma sensu kupowac droższych wtrysków, ja zmieniłem na próbe wtryski na MATRIX-a i powiem ze różnica jest prawie nie zauważalna ani w pracy silnika ani w spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyzej napisal, Sterownik Stag4 Jest zajebistrzy ;) Jesli chodzi o same wtryski to Valteki sa kiszkowate, Padaja po 20 tyś. Nie chodzi tu o to ze auto nie jedzie tylko one sie rozstrajaja. Lepsze sa jednak Matrix HD544. Nie duza roznica a lepiej zalozyc odrazu takie cos.

Co do samego parownika to proponowalbym Scorpion Mini, malutki parownik ktory bez problemu wyrobi na 125 hp. Wiecej bym nie polecal.

Ogolnie nie mam Audi ale Honde. Siedze tu na forum bo przestaly mi sie podobac skrzypiace plastiki w hondzie wiec........ ;).....

Jesli chodzi o strojenie LPG radze kazdemu uzytkownikowi kupic kabel do tego co ma, Laptopa, sciagnac program, poczytac troszke na necie i samemu podziałać z mapami Gazu. Najlepszym sposobem to dobre gniecenie samochodu z laptopem na kolanach, jest live view co sie dzieje z mieszanka. Znam kogos kto tak zagazowal honde 1,8 vti. ''170'' hp. I pali mu spoko, na gazie lata z milo, prawie nie ma roznicy na Benzynie a LPG. A wiadomo ze japonczyki ciezko poustawiac ze wzgletu na obroty jakie maja te silniki i system V-tec.

PS. Mikser i sterownik mam u siebie w aucie. Wtryski niestety mam Valteka. Wszystko jak narazie smiga az milo. Pali mi do 9 w miescie. ogolnie to za 62 zł robie 350-390 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

Nie słuchaj magików co proponują ci jakieś badziewiaste wtryski. dobra sekwencja składa się z : dobrego montera+parownika+wtryski+komputer sterujący, kolejność ma znaczenie gdyż, komputer sterujący jest najmniej ważną częścią instalacji. Bez dobrego montera, potem reduktora i wtrysków komputer można sobie wsadzić w...

Nie oszczędzaj na wtryskach i pakuj dobrej jakości (matrix, hana) oraz dobry reduktor (zavoli?), sterownik STAG i będzie okej. To jest opcja na składak, opcja 2 to gotowy zestaw: np. BRC SQ24 (mój jest taki taki: reduktor genius max 1500, wtryski pomarańczowe) lub Landi Renzo Omegas (na wtryskach MED). Dla mnie podstawą jest to, że jedyne, co mam wspólnego z gazem, to przeglądy gwarancyjne-poza tym nie wiem, że jeżdżę na gazie (poza stacją paliw) :) Nie ma opcji, że zakładam gaz i płacę kupę siana, by potem samemu coś przy tym grzebać :evil:

Pewnie opcja 2 będzie droższa, ale moim zdaniem warto zapłacić i mieć spokój (bezcenne) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablosan - Gazownicy nigdy nie ustawia takiej miaszanki jak trzeba. Nie jezdza samochodem i nie sprawdzaja na bieżąco skladu mieszanki tak jak napisalem wyżej. Ok, ustawiaja ze jest super, ale mozna ustawic jeszcze superzej ;)

jak sie nie zna ktoś to widze: ze zadowolony jest ile mu pali a nie czuje zadnej roznicy miedzy mapami :-) ja czuje i nie znałem sie ale musiałem sie poznac:-) wiec zachecam go grzebania :-) zawsze mozna troche dopracować mapę i nie dać się wkręcać gazownikom.... (wiadomo jak wiesz na czym polega lpg i jak działa to unikiesz wszystkich problemów co mają ci ktorzy twierdza ze gaz to do zapalniczek..... i maja problemy jak dostana auto ze zlym lpg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadacydowalem ze wrzuce BRC sequent 24 za 2900zl w czakramie.. czy dobrze nie wiem...

tzw POM w sanoku to porazka.. nie chce ich widziec na oczy.. nawetnie wiem kto im dal licencje na montaz lpg... tego maxiservice nei znam i ciezko znalesc cos na ten temat bo strona w budowie...

a jesli chodzi o BRC to orientujecie sie na jakich to wtryskach dziala? niby wtryski BRC ale kto je produkuje? wiem ze daja polskie zavoli jeszce? ale to w sequent light za 2500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten maxi założył nam ostanio w 10 a4 gaz :-) ale widze ze koledzy nie zaglądają, a co do czakrama jesli masz blisko do nich to lux :-) bo najważniejsze jest to zeby miec blisko do serwisu.... :-) ale dobrze założona i wystrojona instalacja nie wymaga żadnej ingerencji

a co do POMu to oni mnie sie nawet czasem pytają jak coś podłączyć w A4 :shocked: a uważają sie za pro zakład....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie moze w POMIE mieli kiedys dobrych ludzi ale ja tam pchalem B3 kilka razy bo niby dobrze robia.. ale niepotrafili nawet wskaznikka poziomu gazu ustawic... co dopiero sam pod domem ustawilem ze pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTM jutro bede jechał do Maxiservice to moge popytać o szczegoły jak chcesz? chyba ze już załlozyłes? z aut tu klubowych to robił koleś dopiero 4sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info jakie dostałem na PW dla potomnosci:D

Kolego byłem tam u goscia i mam takie info:

cena : 2300 (reduktor: alaska lub fenix, wtryski: valteki komp: stag 4)

cena: 2850 (reduktor zavoli, wtryski taurus(matrix) , komp: stag 300+)

wszystko moze ci gośc załozyć jesli masz jakieś konkretne wymagania, jak byś u niego był sie pytac to powołaj sie na A4klub to ma dać zniżke!!!

adres:

manasterzec 18

to jest tel 691 555 324

to jest jak lecisz na Lesko przez olchowce bykowe itd, mijasz sobien i masz Łukawice i Manasterzec ten zakłąd jest na koncu manasterka po prawe stronie sa napisy itd

pozdro[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 08:19_________________________________________________padło na instalke BRC SEQUENt 24 W TARNOWIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...