Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chromowane lusterka zamienie na standardowe !!!


Lord of the rings

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koloedzy w mojej A4 mam zamontowane chromowane lusterka typu M3 chetnie z kims sie zamienie na orginalne najlepiej czarne ! poniewaz swoje auto chce przerobic na seryjne ! dodaje ze lusterka sa sterowane elektrycznie co mozna podlaczyc bez problemu pod wtyczke orginalna !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz na te lusterka ( przeciez nie bedziesz wysyłał kazdemu po koleji tych zdjec wrzuc na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord of the rings kolego wstaw zdjecie , bo robi sie z tego wielka tajemnica, :mysli:

Ja już sobie wyobraziłem jak to może wyglądać, bez obrazy ale nie jestem zwolennikiem zmian tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie wstawie koledzy fotki tylko jak? Jestem nowy na tym forum i nie wszystko potrafie jeszcze zrobic!!![br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 01:16 _________________________________________________<a  href=http://img179.imageshack.us/img179/4360/obraz125bq6.jpg' alt='obraz125bq6.jpg'>

Shot with Canon PowerShot A530 at 2007-08-15[/img][br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 01:21

http://img179.imageshack.us/my.php?image=obraz125bq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj te lustra jak najszybciej bo wiocha po całej linii frotnu !!! Tylko nie mów że to Twój wynalazek te "świecidełka" :polew: :polew:

Te lampy ala lexus też niech lepiej polecą do śmietnika .... ostatnio widzuałem B5 ale ciemne z takimi lampa i powiem że :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz ze ja to wymyslilem ??? Jakby tak było to bym nie pytał czy ktoś je chce !!!

Wszystko tak jak jest juz bylo zrobione a te lampy wcale zle nie wygladaj jedyna rzecz ktora zostawie tak jak jest !!!

Przestań.. lampy też do wywalenia.... a lusterka wystaw na allegro to zobaczych ilu chętnych będzie od BMW żeby je założyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie lusterka to u niektórych konieczność. Miałem oryginalne lusterka u siebie w samochodzie przez prawie 2 tygodnie.Złodziej się nimi zaopiekował. Nie zdecydowałem się na zakup oryginalnych.Sąsiad, który parkuje obok mnie przez pół roku w swojej A6(2001r.) stracił 6 kompletów - plus 2 komplety halogenów. Brak strzeżonego parkingu czasami wymusza takie brzydkie zmiany. Nie cieszę się, że mam lusterka a'la M3 - oryginalne były o niebo lepsze(większe,elektryczne,podgrzewane) i ładniej niunia wyglądała. Wymiana na te lusterka to była niestety konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...