Chorwacja

Wybiera się ktoś w tym roku? Mój cel to południowa Dalmacja - Makarska, jednak z biura podróży, chyba ze jest ktoś kto mógłby polecić coś prywatnego?:]

:szukaj:

Są conajmniej 2 wątki o Chorwacji i w nich od Cho...lery informacji.

dokładnie takie tematy na forum już były.

Makarska fajny region :good:, byliśmy w zeszłym roku, polecam jednak wypad autem, więcej rzeczy można obejrzeć

Jade w przyszly piatek.

Moj cel to Istria.

Chcialem jechac nizej ale mam 2 letnia coreczke i nei chce jej za dlugo meczyc w aucie :)

też myślałem o Istrii, ale padło na Makarska (wyczytałem gdzieś na jakimś forum, ze słońce tam dobrze daje :kox:). Jade autem, przez Węgry, tam spanie, może zwiedzanie Budapesztu, a poźniej... słońce :polew:

Zatrzymywał sie ktos po trasie? Może namiar na tani hostel?;]

Zatrzymywał sie ktos po trasie? Może namiar na tani hostel?;]

typowego tematu o Chorwacji nie znalazłem, tylko słowo ze ktos jedzie i tyle.

W zeszłym roku byłem na wyspie Brać. Jechałem przez Słowację, Węgry. Najgorzej przejechać Słowację ale na szczęście to tylko 100 km potem aż chce się jechać takich dróg to my długo nie będziemy mieć. W Budapeszcie można zwiedzić zabytkową części Budy. Samochód zostawiasz na parkingu centrum handlowego MAMUT a do zabytkowej części jest już blisko. Spanie było nad Balatonem w miejscowości Fonyód położonej po drodze blisko autostrady. Tu masz stronę gdzie można dokonać rezerwacji htt://www.balatontourist.hu/ warunki jak na jedna noc dobre. Miłego wypoczynku.

ja co roku spędzam tam urlop w maju i sierpniu. Ja w Chorwacji polecam Starograd Paklenica lub Pakostane koło Biogradu. Teraz zawsze przelatuje na raz (z przyczepą 14h), ale wcześniej spaliśmy nad Balatonem w domkach, na każdym kampingu jest ich masa i są tanie. Będę tam od 16 sierpnia, do zobaczenia :hi: